Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Eski sürümünü sevdiğim oyunun appstore++ ile eski sürümünü indirdim fakat oyunu internet ile oynayamıyorum yani sürümünü güncelle diyor bunu düzeltmek için bir yol var mı iyi akşamlar

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Eski sürümünü sevdiğim oyunun appstore++ ile eski sürümünü indirdim fakat oyunu internet ile oynayamıyorum yani sürümünü güncelle diyor bunu düzeltmek için bir yol var mı iyi akşamlar
Server kaynaklı bir hata bir yol olduğunu sanmıyorum whatsappın eski sürümlerini yükleyince de aynı durum oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AtahanGok

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar herkese selamlar.Aranıza yeni katıldım. telefonum 6s .telefonumda yüklü bulunan uygulamanın ipa sını nasıl çıkarıp alabilirim.Not: uygulama appstore da yok.Kaldırılmış.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar herkese selamlar.Aranıza yeni katıldım. telefonum 6s .telefonumda yüklü bulunan uygulamanın ipa sını nasıl çıkarıp alabilirim.Not: uygulama appstore da yok.Kaldırılmış.

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Satın aldıklarınızdan aramayı denediniz mi?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba iphone 8Plus Ekran catlak ,yeni ekran taksam HomeButton calisir mi ?!
tsk

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iPhone X Orjinal batarya nerden alabilirim ? Apple yetkili teknik servisler fatura istiyor değişim yapabilmeleri için bende faturam yok diye parasıyla bile değiştiremedim ... Orjinal güvenli bi’ yerden alıp taktırmak istiyorum... Bide cihazım türkiye cihazı fatura bulabilmemin bir yolu varmı 2’ci el aldım sahibi kaybetmiş faturayı..

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Safari Plusa benzer dosyaları,filmleri vs.indirebileceğim bir tweak var mı? Safariden normal olarak film-dizi izlerken durdurma tuşuna yada ilerletme tuşuna basınca büyük bir gecikme oluyor ve aşırı rahatsız ediyor o yüzden soruyorum

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
iPhone X Orjinal batarya nerden alabilirim ? Apple yetkili teknik servisler fatura istiyor değişim yapabilmeleri için bende faturam yok diye parasıyla bile değiştiremedim ... Orjinal güvenli bi’ yerden alıp taktırmak istiyorum... Bide cihazım türkiye cihazı fatura bulabilmemin bir yolu varmı 2’ci el aldım sahibi kaybetmiş faturayı..
deji alın extended sürümlerden. memnun kalırsınız. ucuz 100-200 arası

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İkinci el iphone alırken faturasız cihaz almayın ilerde bir sıkıntı olduğunda apple herşeyde fatura istiyor icloud vs unutulduğunda faturanız varsa basitçe açıyorlar faturası olmayan cihazı çalıntı olarak kabul ediyor apple
Bataryayı da güvenilir bir servis bulun değiştirin zaten apple servislerinde 200 tl işçilik parası alınıyor

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben geçen ay 800 TL orjinal ekra 100TL pil 50 TL de bunları değiltirme parası vererek eminönünde değiştirdim, bixi marka pil al . Kalite 10 numara

yoruk68

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Arkadaşlar merhaba , telefonum kapandı geçici kayıt yönetimi diye birşey varmış bilen var mı nasıl yapıldığını ?

niloya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba, 6s 14.4.2 kullanıyorum
Bu zamana kadar hep pandahelper, ioshaven, iosgods falan kullanıyordum ama son birkaç aydır sürekli revoked olması ya da “uygulama şu an yüklenilemiyor”, “doğrulanamıyor” gibi sorunlar çok can sıkmaya başladı.
Pc gerektirdiği için jailbreak de yapamıyorum; başka bi yolu var mıdır bu işin hileli oyun oynamak istiyorum sadece ;D
Teşekkürler şimdiden

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba, 6s 14.4.2 kullanıyorum
Bu zamana kadar hep pandahelper, ioshaven, iosgods falan kullanıyordum ama son birkaç aydır sürekli revoked olması ya da “uygulama şu an yüklenilemiyor”, “doğrulanamıyor” gibi sorunlar çok can sıkmaya başladı.
Pc gerektirdiği için jailbreak de yapamıyorum; başka bi yolu var mıdır bu işin hileli oyun oynamak istiyorum sadece ;D
Teşekkürler şimdiden
Şuanda AltStore ve developer hesabı haricinde bir yöntem bulunmamakta eskiden bu sitelerden indirip az da olsa kullanılabiliyordu fakat altstore çıktığından beri bu yöntemlerle indirmek iyice güç oldu.

niloya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şuanda AltStore ve developer hesabı haricinde bir yöntem bulunmamakta eskiden bu sitelerden indirip az da olsa kullanılabiliyordu fakat altstore çıktığından beri bu yöntemlerle indirmek iyice güç oldu.
AltStore için de bilgisayar lazım ama işte

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
AltStore için de bilgisayar lazım ama işte
İlk jailbreakimi bilgisayarsız yapmıştım sonrakinide öyle ama bilgisayardan uncoverın yeni sürümünü daha kolay bulduğum için şuan bilgisayarlı yapılanı kullanıyorum. sitede uncoverın 6.1.2 sürümü mevcut olur mu bilmiyorum en son 3 ay önce denemiştim olmuştu dene bir istersen

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. en sorunsuz garanti yöntem varken bilinmedik sitelerde çözüm aramayın. dev. imzalı ipa için iletişime geçebilirsiniz.

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba , telefonum kapandı geçici kayıt yönetimi diye birşey varmış bilen var mı nasıl yapıldığını ?
BTK Yı arayıp pandemiden dolayı yurtdışına çıkış yapamadığım için süre uzatırmısın dersen 3-4ay daha uzatıyorlar.ben iki ay önce yaptım bu şekilde

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
selamlar. en sorunsuz garanti yöntem varken bilinmedik sitelerde çözüm aramayın. dev. imzalı ipa için iletişime geçebilirsiniz.
3 yıldan bu yana bu sistemi yapıyorum .dünyanın en kolay ve garantili jailbreak yapma sistemi .vereceğin çok büyük bir para değil ve bir yıl sorunsuz kullanıyorsun.yapman gereken sadece Whatsappdan gelen linke tıklaman ve al sana jailbreak.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. elbet jailbreak gelecektir. yakın mı uzak mı geliştiricilere bağlı... sitemizi takip edin anasayfada ve bannerlarda bilgilendirmeler olacaktır. iyi forumlar.

niloya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba, altstore ile telefonumda kullanabileceğim bi free iap dosyası var mı? Biraz araştırdım locallapstore gibi seçeneklerle karşılaştım ama nerden dosyasını indirebileceğim konusunda kafam biraz karıştı; .ipa ve repo ikisi de işime yarar mı yoksa altstore ile sadece .ipa denilen dosyaları mı indirip kurabiliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Kemerli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
selam iyi günler jailbreaklı bir telefonda e nabız gibi uygulamalar çalışmıyor bir çözümü varmı

Tips
Tips
Üst Alt