Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
şuan 3utools ile chimera jailbreak yükledim profilden vs ayarladım ama uygulama açılmıyor (açılıyor~hemen kapanıyor)
ne yapmam gerek
Bunu Efsane Abimiz İyi Bilir Ben Ios 10 Kullanıyorum O Yüzden Pek Bi Bilgim ayok Bu Konuda Maalesef:((

sreano

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
jailbreak i kurma tuşuna tıklıyorum yeniden başlatılıyor cihaz ama bir şey olmuyor ne yapmalıyım

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yüklenme İşareti mi Geliyo Yoksa Apple Iconu Mu Geliyo??

Erentaniss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ya arkadaşlar abiler ben ios14.4 jb yaptım checkra1n falan geldi cydiayı yükledim sonra lynx yükledim arayüz vs değiştirmek için ve bir tik vardı onayla sandım tıkladım ve açılıp kapandı cihaz ve her şey yok oldu.sonra tekrar aç kapa yaptım bu sefer de chechra1n yok oldu cydia falan kaldı ama açılmıyor tekrar jb yapmaya çalıştım ama bu seferde hata veriyor yardımcı olun.

kalamara

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
merhaba arkadaşlar konu açamıyorum yeni üye oldum burda sizden yardım bekliyorum. bende iphone se 1.nesil var ios 14.4.1 yüklü. tweak falan indiremiyorum 2-3 tane reklam indir 30 saniye oyna sonra inecek diyor inmiyor. bazıları iniyor doğrulanamadı diyor. en son altstore yi denedim o çalıştı ama sabah kalktım altstore ve altstore aracılığı ile indirdiklerim çalışmıyor bir hata veriyordu hatırlamadım onları da kaldırdım. mac os dan checkrain kurdum. checkrain ios 14.4 destekliyor ama iphone se de 14.3 e kadar destekliyor bu da olmadı. downgrade zaten olmuyor imzasız diye telefonu atıp kıracağım artık o kadar bıktım. bir yolu var mı?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Ya arkadaşlar abiler ben ios14.4 jb yaptım checkra1n falan geldi cydiayı yükledim sonra lynx yükledim arayüz vs değiştirmek için ve bir tik vardı onayla sandım tıkladım ve açılıp kapandı cihaz ve her şey yok oldu.sonra tekrar aç kapa yaptım bu sefer de chechra1n yok oldu cydia falan kaldı ama açılmıyor tekrar jb yapmaya çalıştım ama bu seferde hata veriyor yardımcı olun.
selamlar. ne hatası alıyorsunuz?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
merhaba arkadaşlar konu açamıyorum yeni üye oldum burda sizden yardım bekliyorum. bende iphone se 1.nesil var ios 14.4.1 yüklü. tweak falan indiremiyorum 2-3 tane reklam indir 30 saniye oyna sonra inecek diyor inmiyor. bazıları iniyor doğrulanamadı diyor. en son altstore yi denedim o çalıştı ama sabah kalktım altstore ve altstore aracılığı ile indirdiklerim çalışmıyor bir hata veriyordu hatırlamadım onları da kaldırdım. mac os dan checkrain kurdum. checkrain ios 14.4 destekliyor ama iphone se de 14.3 e kadar destekliyor bu da olmadı. downgrade zaten olmuyor imzasız diye telefonu atıp kıracağım artık o kadar bıktım. bir yolu var mı?
selamlar. 14.4 ve üstü checkrainde ayarlarında 2 tane kutucuk işaretleyip yapın. a11 ve secureli kutucukları işaretleyip jb yapın.

Yalcin24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba iphone 8 pulus kullanıyorum 14.4 jailbreak yapabilirmiyim?

kalamara

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
selamlar. 14.4 ve üstü checkrainde ayarlarında 2 tane kutucuk işaretleyip yapın. a11 ve secureli kutucukları işaretleyip jb yapın.
teşekkür ederim jb kurdum. ancak bazı uygulamarı yüklerken hata alıyorum dpkg locked diye ve sadece tweak indirebiliyorum bundan önce hep android kullandım. mesela blackmarkt gibi bir uygulama var mı appvalley appcake falan indirdim çalışmadı nerden indireceğim. .ipa uzantılı dosyaları nasıl kuracağım apk splitter installer gibi bir uygulama var mı. instagram ++ ve cube youtube um mevcut onları da jb atmadan önce altstore sayesinde kurmuştum. adblock++ tweak indirdim cubeyoutube un reklamları gitmedi. detaylı bir rehber var mı link atabileceğiniz. normal androide göre bile çok daha zahmetliymiş ios jailbreak. bazı uygulamarı indiriyorum uygulama bütünlüğü doğrulanamadı falan filan diyor. imza mevzusu mu bunlar. şuan en büyük bela dpkg locked ya. araştırırken bir forumda lib klasörünün içini sil yazmış birisi onu sildim hepten çöktü cydia tekrar kaldırdım da checkra1n jb attım

Son düzenleme:

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
hocam siz cook karıştırmışsınız. jailbreak varken o ipaları indirmenize gerek yok cünkü zaten tweak var... ikincisi ios sürümünüze uygun tweak listesi forumda mevcut eski ya da uyumsuz yüklerseniz dpkglocked vs hatası alırsınız. 3. sü crackli ve ne olduğu belli olmayan 3. parti uygulamaları telefonunuza asla yüklemeyin... herşey forumda mevcut. 14 uyumlu tweak listesi. begendiginiz istediginiz tweak varsa sag yukarda tweak ismini başlıklarda aratarak tweak acıklamalarına ulaşabilir hangi repoda ne işe yarar bakabilirsiniz.
appvaleymiş oraymış yok maymunmuş pandaymış yerlerde birşeyler arayıp yüklemeyi bırakabilirsiniz. jailbreakli cihazlarda tweakler daha saglıklı olarak bu işleri yapıyor.

emreekrky15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar merhaba ben iphone 7 cihazıma jailbreak yaptım fakat yaptıktan sonra amazfit gtr akıllı saatime bildirim gelmemeye başladı bunun çözümünü bilen var mı ?

sreano

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
chimera 1/3 de kalıyor ne yapmam gerek
Mesaj düzenlendi:

altstore olmuyor hocam yapamadm

kalamara

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
hocam siz cook karıştırmışsınız. jailbreak varken o ipaları indirmenize gerek yok cünkü zaten tweak var... ikincisi ios sürümünüze uygun tweak listesi forumda mevcut eski ya da uyumsuz yüklerseniz dpkglocked vs hatası alırsınız. 3. sü crackli ve ne olduğu belli olmayan 3. parti uygulamaları telefonunuza asla yüklemeyin... herşey forumda mevcut. 14 uyumlu tweak listesi. begendiginiz istediginiz tweak varsa sag yukarda tweak ismini başlıklarda aratarak tweak acıklamalarına ulaşabilir hangi repoda ne işe yarar bakabilirsiniz.
appvaleymiş oraymış yok maymunmuş pandaymış yerlerde birşeyler arayıp yüklemeyi bırakabilirsiniz. jailbreakli cihazlarda tweakler daha saglıklı olarak bu işleri yapıyor.
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için yavaş yavaş öğreniyorum. Daha demin yabancı bir tweake rastgeldim. Fake shutdown tarzı bir işlevi var. Niye ki acaba dedim yarım ingilizcemle açıklamasını anlamaya çalışırken telefon kapanınca JB gidiyormuş onun için var bu tweak gibi bir anlam çıkardım. Yok artık daha neler böyle de JB giderse işimiz iş dedim ve o sıra telefonun şarjı bitti açtığımda artık Cydia çalışmıyordu :DD neyse ben öğrenmeye devam edeyim iyi akşamlar yardımlar için teşekkürler

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
appsync unified sayesinde distan bir ipa yukledigimizde buna reprovision ile surekli imza yenilemesi yapmak zorunda miyiz?
Mesaj düzenlendi:

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için yavaş yavaş öğreniyorum. Daha demin yabancı bir tweake rastgeldim. Fake shutdown tarzı bir işlevi var. Niye ki acaba dedim yarım ingilizcemle açıklamasını anlamaya çalışırken telefon kapanınca JB gidiyormuş onun için var bu tweak gibi bir anlam çıkardım. Yok artık daha neler böyle de JB giderse işimiz iş dedim ve o sıra telefonun şarjı bitti açtığımda artık Cydia çalışmıyordu :DD neyse ben öğrenmeye devam edeyim iyi akşamlar yardımlar için teşekkürler
untethered jblerin olayi bu, telefon kapaninca tekrardan jailbreak yapmaniz gerekiyor

memokubilay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar arkadaşlar. App store hatası var bende güncelleme,app indirme hiç bir şey olmuyor hesaptan çıktım hesabıma bile giremiyorum telefon ios 11 jbli 4-5 tweak ekli onlar da 2 yıldır var gerçekten bu hata can sıkmaya başladı hiç bir türlü çözüm bulamadım yardımcı olur musunuz lütfen.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar arkadaşlar. App store hatası var bende güncelleme,app indirme hiç bir şey olmuyor hesaptan çıktım hesabıma bile giremiyorum telefon ios 11 jbli 4-5 tweak ekli onlar da 2 yıldır var gerçekten bu hata can sıkmaya başladı hiç bir türlü çözüm bulamadım yardımcı olur musunuz lütfen.
merhabalar. başka hesap ile dener misiniz?

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
kolay gelsin jbtr ekibi. ios 12.3 sürümündeyim ve bir amaç için iphone ekranını bilgisayara aktarmam gerekiyor. bunun için gerekli tüm uygulama vs. denedim ama hiçbir şekilde telefonda denetim merkezindeki ekran yansıtma bölümünde herhangi bir şey gözükmüyor. apple tv aranıyor diyor ve hep öyle kalıyor. bir sorun olduğunu düşünüyorum yardımcı olacak var mı?
LonelyScreen Programının Kalitesi Çok İyi Ordan Deneyebilirsin Ben Eski Cihazımda Ekranı Öyle Yansıtıyordum

fati

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hala ios 14.4 iphone 11 e jb yok mu dostlar

sfydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
uncover mı checkra1n mi önerirsiniz cihaz 6s sürüm 13.3

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bunun için yeni başlık açmaya gerek yokta ben cydia ya google hesabımı girdikten sonra cydia ya çıkıp tekrar girdiğimde hesaptan çıkılmış oluyor herkes de mi böyle acaba merak ettim

Tips
Tips
Üst Alt