Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İOS 14.3 SE2020 şifre hatası alıyorum ipa yüklerken yardımcı olabilecek ?
Apple hesabınız ile Linkden uygulamaya özgü parola oluşturarak deneyin

Taqi12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhoneSE 2020
iki faktörlü doğrulama etkiiliyormu ??
Mesaj düzenlendi:

haala şifre hatası alıyorum ipa yüklerken değiştirmeme rağmen (-1001)
Mesaj düzenlendi:

Unkown Error -1007 hatası veriyor nedir çözümü

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iki faktörlü doğrulama etkiiliyormu ??
Mesaj düzenlendi:

haala şifre hatası alıyorum ipa yüklerken değiştirmeme rağmen (-1001)
Mesaj düzenlendi:

Unkown Error -1007 hatası veriyor nedir çözümü
İcloud yüklümü pc de
Hata ekran görüntüsünü atarmısınız.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Windows 10 ve üstü yazıyor ama altstore
AltStore yükleyeceksin AltSigner değil!

Taqi12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhoneSE 2020
tamamdır deniyorum haber vereceğim bu arada çok ilgili bir forum cok memnun kaldım teşekkür ederim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Windows 10 ve üstü yazıyor ama altstore
Unc0ver ipayı cihaza başka bir şekilde yükleme şansınız yok.
Windows 10 yüklü bir cihazda AltStore yükleyerek deneyin.
Veya dev hesabı ile imzalanmış unc0ver ipa alacaksınız.

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
S.a arkadaşlar. Ben facebook marketplace de satılan cep telefonları ile ilgili merak ettiklerim var. Orda satılan bazı tellerin fiyatları çok uygun görünüyor. Bazıları global bazıları ise türkiye kayıtlı diye açıklamalarda yazılıyor. Burda satılan ürünlere güvenebilirmiyiz. Mesala global bi tel aldığımı varsayalım ben buna eski galaxy s4 telimin imelini attırsam sorun olurmu.

serengeti

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
merhabalar, sanırım son sürümlerde uygulamaya özgü parolalar çalışmıyor ve hesapta çift faktörlü doğrulamayı kapatamıyorum. eğer developer imzalı ipa varsa rica edebilir miyim? çok teşekkürler.

Ekli dosyalar

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
S.a arkadaşlar. Ben facebook marketplace de satılan cep telefonları ile ilgili merak ettiklerim var. Orda satılan bazı tellerin fiyatları çok uygun görünüyor. Bazıları global bazıları ise türkiye kayıtlı diye açıklamalarda yazılıyor. Burda satılan ürünlere güvenebilirmiyiz. Mesala global bi tel aldığımı varsayalım ben buna eski galaxy s4 telimin imelini attırsam sorun olurmu.
iphone imei yazılmıyor. türkiyeden alınmış bir cihaza bakın. ya da eski usullerle kayıt edilmiş bütün hatlarla çalışan cihaz. iyi forumlar.

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iphone imei yazılmıyor. türkiyeden alınmış bir cihaza bakın. ya da eski usullerle kayıt edilmiş bütün hatlarla çalışan cihaz. iyi forumlar.
Yorumumda belirtmemişim hocam. Android bi telefonu kast etmişim.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. daha detaylı olarak android forumlarda yazılıp yazılmadığını ögrenebilirsiniz. burada pek anlayan olmaz. iyi forumlar.

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba. Birgün cydiada bir tweak kuracakken "sub-process_libexec error code (1)" diye bir hata aldım. "Sadece bu tweakdamı oluyor aceba?" Diye merak ederek başka bir tweak kurmaya çalıştım. Aynı hatayı yine aldım. Yani bu sorun tweakla felan alakalı değil her tweakda aynı sorunu yaşıyorum. Sorunu çözmek için bir video izledim. Videoda "cydia_no_stash" dosyasını "cydia_no_stash-" olarak değiştirmemi istedi. Bende yaptım. sonrada cydia'ya girdim. Ama tüm repoların içindeki içerikler gitmişti. Arama yerine bir harf yazdığım anda tonlarca şeyin çıkması lazımken hiçbirşey çıkmıyor :(( yani cydiadaki herşey silinmiş. Lütfen yardımcı olun :(( Efsane Abi Lütfeen :( bu çocuğu jailbreaksız bırakma xdd

efsane

Administrator
Cihaz
@MasterBody
Crack dolu içerikle ve yanlış bilgilendirme yüzünden şu an jailbreak kaybetmeye çok yakınsın...

Sürüm ve jailbreak aracı ne ??

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iphone 5 kullandığın için IOS 10.3.4 e Restore et cihazı itunes dan...

O cihaz için son sürüm IOS 10.3.4
Abi Cihazım Ipad 4. Zaten 1-2 Gün Önce 3UTools İle Pro Flash Yaptım. Ama Cydiada Hâlâ hiçbirşey yok :((. Birde Normalde Benim Sürümüm 10.3.3 dü. Ve Yazılım Güncellemeside Yoktu. Bişgisayara Cihazı Bağladığım Zaman Itunes Kendi Kafasına Göre Benim Cihazın Sürümünü Yükseltmiş
Mesaj düzenlendi:

iphone 5 kullandığın için IOS 10.3.4 e Restore et cihazı itunes dan...

O cihaz için son sürüm IOS 10.3.4
Abi Cydiaya Girdim Güncellemeleri Yap Diye Bir Ekran Çıktı Bende Tam Güncellemeye Bastım. Cydianın Kendi Reposu (Telesphero) bide Modmyi Repolarının İçerikleri Geldi Ama Diğerleri Gelmedi. Mesela: Panda Helper gibi

Abi sorun çözüldü Yardımcı Olduğun için teşekkürler :) cydia yükleniken lütfen bekeyin. Güncellemeler yapıldığında cydia kapanacaktır. Diye bi ekran geldi sonra herşey düzeldi olley beee :D

Son düzenleme:

efsane

Administrator
Cihaz
@MasterBody

iphone 5 veya iPad 2,3,4 farketmez ve bu cihazlar için son sürüm IOS10.3.4

istediğin zaman jailbreak yapabilirsin

sreano

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
merhaba çok anlamıyorum bu işlerden jailbreak vs yardımcı olursanız sevinirim
appvalleyden instagram++ kullanıyordum ve bi süre sonra giremedim sildim yeniden yükledim ve bu sefer417B2595-5B26-4CE6-9349-899654700618.jpegböyle gözükmeye başladı nerdeyse bütün appvalley tarzı siteleri denedim hepsinde bu şekilde oldu (tweakboxda indirirken ana ekrana uygulama düşüyor~hemen yok oluyor ) jailbreak kurmaya çalıştım indiremiyorum onlarda bu şekilde oluyor bi yardım edin nasıl kurtulabilirim çok can sıkıcı pcden de yapamıyorum

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
appvalleyden instagram++ kullanıyordum ve bi süre sonra giremedim sildim yeniden yükledim ve bu seferEkli dosyayı görüntüle 18571böyle gözükmeye başladı nerdeyse bütün appvalley tarzı siteleri denedim hepsinde bu şekilde oldu (tweakboxda indirirken ana ekrana uygulama düşüyor~hemen yok oluyor ) jailbreak kurmaya çalıştım indiremiyorum onlarda bu şekilde oluyor bi yardım edin nasıl kurtulabilirim çok can sıkıcı pcden de yapamıyorum
Ben Şöyle Biliyorum: Tweakbox, Appvalley ve TutuApp Gibi 3. Parti Uygulamalardan Yüklediğin Uygulamalar Her 24 Saatte 1 Bozuluyor. Ve 24 Saat Sonra Tekrar Düzeliyor. ben Bu Sıkıntıyı Çekmiyorum Çünkü Filza Ve AppSync Kullanarak Ipa İndiriyorum. Sorun Vermeden Düzenli Bir Şekilde Çalışabiliyor :))
Mesaj düzenlendi:

appvalleyden instagram++ kullanıyordum ve bi süre sonra giremedim sildim yeniden yükledim ve bu seferEkli dosyayı görüntüle 18571böyle gözükmeye başladı nerdeyse bütün appvalley tarzı siteleri denedim hepsinde bu şekilde oldu (tweakboxda indirirken ana ekrana uygulama düşüyor~hemen yok oluyor ) jailbreak kurmaya çalıştım indiremiyorum onlarda bu şekilde oluyor bi yardım edin nasıl kurtulabilirim çok can sıkıcı pcden de yapamıyorum
Jailbreak Yapmak İstersen 3UTools İle Yap En Kolayı O. ÖNEMLİ NOT: Jailbreak Yapma İşlemini Başlatmadan Önce Ipad, Iphone Veya Ipod unun Parolasını Kapat. Yoksa Jailbreak Yapılmıyor. Daha İyi Anlayabilmek İçin Youtube a "How to jailbreak on 3UTools" Yazıp İzleyebilirsin :))

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bir Tweak Yüklemiştim. Aktifleşmesi için cihazı Yeniden Başlattım. Sonra Cydiaya Girdim Ama Bigboss Reposunun İçindeki Herşey Silinmişti. Bende Repoyu Kaldırıp Yeniden Yüklemek İstedim. Ama Repoyu Ekleyeceğim Zaman Bir Sorunla Karşılaşıyorum ;(( İnternetten Araştırdım. Eğer Bigboss Reposu Silinmişse Sadece Cydia Ana Ekranında "Daha Fazla Kaynak Paketi" yerine Tıklayıp Ordan Eklenebileceği Yazıyordu. Ama Bende O Tuşların Hiçbirine Basılmıyor Sadece Grileşiyor Lütfen Yardım Edin EFSANE ABİİ YARDIM EETT LÜTFEENN ;((
Mesaj düzenlendi:

Bir Tweak Yüklemiştim. Aktifleşmesi için cihazı Yeniden Başlattım. Sonra Cydiaya Girdim Ama Bigboss Reposunun İçindeki Herşey Silinmişti. Bende Repoyu Kaldırıp Yeniden Yüklemek İstedim. Ama Repoyu Ekleyeceğim Zaman Bir Sorunla Karşılaşıyorum ;(( İnternetten Araştırdım. Eğer Bigboss Reposu Silinmişse Sadece Cydia Ana Ekranında "Daha Fazla Kaynak Paketi" yerine Tıklayıp Ordan Eklenebileceği Yazıyordu. Ama Bende O Tuşların Hiçbirine Basılmıyor Sadece Grileşiyor Lütfen Yardım Edin EFSANE ABİİ YARDIM EETT LÜTFEENN ;((
Sorun Çözüldü Basılı Tutunca Açılıyorlar :D

Son düzenleme:

sreano

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
şuan 3utools ile chimera jailbreak yükledim profilden vs ayarladım ama uygulama açılmıyor (açılıyor~hemen kapanıyor)
ne yapmam gerek

Tips
Tips
Üst Alt