Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Nescof

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Kusura bakmayın konuyu up yapıyorum ama konu açamadığım için buraya yazıyorum, Yobun Pro ile Clear cache yaptım 1 saat oldu hala Cleaning Cache'de kaldı normal mi yoksa bug mı girdi? Nasıl düzeltebilirim.

Berkayakaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İPhone 7 Plus 14.4 için chackrain jb uygun mudur? Bi kaç konu okudum net cevap alamadım. Bir de en sağlam jb nasıl yapılır? Yani telefon kapanış açıldığında silinmeyen jb? Soru soruldu ise kusura bakmayın

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Efsane Hocam
Sparkasse ve push tan hangi sürüm calisir JB olan cihaz da ?
iphone 12 pro ios 14.1
Tsk

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Malesef hic bir Version calismadi hocam
bildigin saglam tweak ve ya yöntem olursa daha sonra ,haber edersen sevinirim

SPARKASSEN APP / PUSHTAN

AppStore++

Sparkassen App (5.9.1)
PushTAN auf(3.2.1).

Tweakler:
SparkasseBypass
PushTANBypass

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
SPARKASSEN APP / PUSHTAN

AppStore++

Sparkassen App (5.9.1)
PushTAN auf(3.2.1).

Tweakler:
SparkasseBypass
PushTANBypass
Cok Tskler Hocam Süpersin 👍🏽

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar bir konu hakkında sorum olacak. Nette gezerken iphonelerin nand değişimi diye bişey buldum. Düşük hafızalı telleri yülkselte biliniyorlarmış. Ram ve hafıza yülksetme ne kadar doğru gerçekten varmı böyle birşey .Ve ne kadar güvenilir. Bilgisi olan arkadaşlar konu hakkında bilgi verebilir mi

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Attığım fotoda arkaplandaki fotodan ziyade ön taraftaki seçenekler Wi-Fi parlaklık vs bu ayarların yapıldığı kısıma foto elkeleyebildiğimiz bir ayar vardı birde bahsettiğim ayar bölgelerinin köşelerini tamamen yuvarlak yapabildiğim bi tweak vardı kaybettim onları bilen bi zahmet söyleyebilir mi

Ekli dosyalar

orkunkuzu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ıphone 6 ıcın jailbreak yapmak için ne yapmam gerekli forumda çok kafam karıştı

goday

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
İphone X 14.2 shsh kaydım var. DFU modunda 14.2 yüklemeye çalışınca 3194 hatası alıyorum. Windows 10'da host dosyası değiştirmeme izin vermiyor. 14.2 ile nasıl JB yapacağım? FutureRestore çok karışık geldi.

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merak ettiğimi soruyorum bunun sebebi ne ola bilir

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merak ettiğimi soruyorum bunun sebebi ne ola bilir

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Host dosyasında çok fazla değişiklik var diyor. Eğer farklı adblock tweakin varsa kaldır, aynı repodan önce host cleaner kur. Sonra onu kaldırıp bunu kur dostum.

cskubra

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
Merhaba, elimde ipad 3 cihaz var. bir tanıdık tarafından hediye edildi. cihaz yaklaşık 5-6 yıldır hiç kullanılmamış. ve icloud hatası veriyor. önceden tablette kurullu olan apple hesabına hiç bir şekilde ulaşılamıyor. jb atmak istedim ama 8.4 de kalmış tablet. şimdi ben buna nasıl bir uygulama yapmalıyım ki bu tablet çalışsın. yoksa çöp olacak. şimdiden herkese teşekkürler. klavyenize su değmesin :)

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba, elimde ipad 3 cihaz var. bir tanıdık tarafından hediye edildi. cihaz yaklaşık 5-6 yıldır hiç kullanılmamış. ve icloud hatası veriyor. önceden tablette kurullu olan apple hesabına hiç bir şekilde ulaşılamıyor. jb atmak istedim ama 8.4 de kalmış tablet. şimdi ben buna nasıl bir uygulama yapmalıyım ki bu tablet çalışsın. yoksa çöp olacak. şimdiden herkese teşekkürler. klavyenize su değmesin :)
apple teknik servislerine faturasıyla başvurun. yoksa çöp oldu. İyi forumlar.

serhansahin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar konuyu yanlış yere açıyorsam kusura bakmayın lütfen . İphone 7 İOS 14.3 sürümü kullanıyorum. Ekrana Şarj %20’ye düşünce bir bildirim geliyor onu değiştirecek bir tweak varmı acaba şimdiden teşekkür ederim

civciv

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar öncelikşe yardım kategorisinde konuyu açamadıgım için ancak bu bölümden konuyu açabildim. Moderatör arkadaşlardan ricam konuyu gerekli yere taşımalarıdır.
Benim sorum şöyle arkadaşlar
Kullanmış olduğum bir uygulamadan ban yedim ve hiç bir şekilde giriş yapamıyorum yeni hesapta açamıyorum. Fakat tarayıcı üzerinden tüm hesaplarıma giriş yapabiliyor ve yeni üyelikte açabiliyorum. Bu durumda ne yapabilirim? Alternatif marketlerde o uygulamayı bulamıyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Dipnot:Telefonumda Jailbreak bulunmuyor

westlain61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar iPhone X 90 fps nasıl yapılır. İos 13.3 jailbreakli cihaz. Anywhere twekini kurdum ama 90 fps gelmiyor pubg icin. Yaptığım bir hatamı var anlamadım. Yardım ederseniz sevinirim

Melikoli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar merhaba benim telefonum iphone 6 sürüm 12.5.1 . Appcake'i Sileodan idirdim. Ancak uygulama telefonumun ana ekranına gelmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

erayergin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cihazım iphone x jailbreak yapmak istiyorum ama sürümüm 14.4 jailbreak atarsak face ıd ve parola çalışmaz diyorlar bu ne zaman düzeltilir ?

Taqi12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhoneSE 2020
İOS 14.3 SE2020 kullanıyorum uncover yayınlamış aracıyı şimdi sormak istediğim şey direk bilgisayara kurup usb ile bağlayıp yükleyebiliyormuyuz yoksa 2. 3. Parti uygulaması gerekiyormu?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İOS 14.3 SE2020 kullanıyorum uncover yayınlamış aracıyı şimdi sormak istediğim şey direk bilgisayara kurup usb ile bağlayıp yükleyebiliyormuyuz yoksa 2. 3. Parti uygulaması gerekiyormu?
Bilgisayardan Altstore uygulaması ile unc0ver ipa yükleyip jb yapabilirsiniz.

drvolkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
merhaba arkadalar ıpad mini5 için ios 14.4.1 güncellemesinden sonra jail break yapmam gerekiyor ücret karşılığı ehil biri yapar mı teşekkür ediyorum

Taqi12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhoneSE 2020
İOS 14.3 SE2020 şifre hatası alıyorum ipa yüklerken yardımcı olabilecek ?

Tips
Tips
Üst Alt