Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Otc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar cydia impactorun durumu ne oldu? Cihazda jb yok hala impactoru bekliyoruz. Aralık ortası dedi saurik bilgisi olan var mı

Synn2717

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
12.4.1 8plus jb var mı? Uncover?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
12.4.1 8plus jb var mı? Uncover?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Uncover jb yok checkra1n ile jb yapabilirsin.

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
beyler öncelikle iyi bloglar
ben bugün bi tweak indirdim adı cydelete ve bu tweaki merakımdan indirdim ve şuanda bi işe yaramadığını kararına vardım fakat cydeleteyi silemiyorum
Not:filzadan sildim ama yinede
bana yardım edebilecek biri varsa lütfen yazsın bu ara h3lix ve iphone5 silinmedi şimdiden teşekkürlerIMG_0392.PNG

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
beyler öncelikle iyi bloglar
ben bugün bi tweak indirdim adı cydelete ve bu tweaki merakımdan indirdim ve şuanda bi işe yaramadığını kararına vardım fakat cydeleteyi silemiyorum
Not:filzadan sildim ama yinede
bana yardım edebilecek biri varsa lütfen yazsın bu ara h3lix ve iphone5 silinmedi şimdiden teşekkürlerEkli dosyayı görüntüle 15321
Hocam sürekli uyarıyoruz crack barındıran repolardan uzak durun diye. Çünkü tweak ve Uyumluluk kontrolü gibi kontrolleri yapıp ona göre control dosyasını düzenlemiyorlar.

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Hocam sürekli uyarıyoruz crack barındıran repolardan uzak durun diye. Çünkü tweak ve Uyumluluk kontrolü gibi kontrolleri yapıp ona göre control dosyasını düzenlemiyorlar.
hocam bilmiyordum yasaklı olduğunu jb ye yeni başladım peki bumu düzeltmenin bir yolu varmı inş vardır hocam lütfen biliyorsan söylermisin

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
hocam bilmiyordum yasaklı olduğunu jb ye yeni başladım peki bumu düzeltmenin bir yolu varmı inş vardır hocam lütfen biliyorsan söylermisin
Önce repoyu kaldırıp ardından tweaki kaldırmayı dene olmazsa filza ile cydo dosyasının izinlerini kontrol et

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5

Önce repoyu kaldırıp ardından tweaki kaldırmayı dene olmazsa filza ile cydo dosyasının izinlerini kontrol et
hocam zaten ilk 2 sini defalarca denedim ve ilk olarak filzaya girdim sonra /usr/libexec/ dosyasının içinde cydelete diye bir dosya var bunu bir şey yapayımmı IMG_0393.PNG

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
silebilirsin sorun olmaz
hocam sildim ve cydiadan kaldırmayı denedim ama yine aynı hatayı veriyor ve hocam cydo dosyasına giderken bu dosyayı buldum cydo izinlerine nasıl bakacağız
senide yordum kusura bakma

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Merhaba beyler. Boyle bir mail aldim fake mailmidir acaba. İtalyadan hesabima giris yapilmis. Sifremi degistirdim ama orjinal apple mi gondermistir bu maili nasil anlariz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS

Merhaba beyler. Boyle bir mail aldim fake mailmidir acaba. İtalyadan hesabima giris yapilmis. Sifremi degistirdim ama orjinal apple mi gondermistir bu maili nasil anlariz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
mail adresini görebilirmiyim

Tips
Tips
Üst Alt