Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
hocam sildim ve cydiadan kaldırmayı denedim ama yine aynı hatayı veriyor ve hocam cydo dosyasına giderken bu dosyayı buldum cydo izinlerine nasıl bakacağız
senide yordum kusura bakma
dosyanın sağındaki info iconuna basınca bilgiler çıkar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
hocam sildim ve cydiadan kaldırmayı denedim ama yine aynı hatayı veriyor ve hocam cydo dosyasına giderken bu dosyayı buldum cydo izinlerine nasıl bakacağız
senide yordum kusura bakma
iphone 5 IOS 10.3.3 veya 10.3.4 farketmez... direk iTunes ile sıfır bir kurulum yap bitti... hiç uğraşma ve crackli repolardan uzak dur

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
dosyanın sağındaki info iconuna basınca bilgiler çıkar
hocam bastımda sende bi bakarmısın yanlış bişey varmı diye bide bundada sıkıntı yoksa nasıl kaldırıcaz tweak'i
Mesaj düzenlendi:

ho
iphone 5 IOS 10.3.3 veya 10.3.4 farketmez... direk iTunes ile sıfır bir kurulum yap bitti... hiç uğraşma ve crackli repolardan uzak dur
hocam ama yanımda pc yok yoksa bende aynını yapardım hocam sen nasıl sileceğini biliyormusun şu lanet şeyi bi daha töbe asla crack yok

Moderatör tarafından düzenlendi:

efsane

Administrator
Cihaz
hocam bastımda sende bi bakarmısın yanlış bişey varmı diye bide bundada sıkıntı yoksa nasıl kaldırıcaz tweak'i
Mesaj düzenlendi:

ho

hocam ama yanımda pc yok yoksa bende aynını yapardım hocam sen nasıl sileceğini biliyormusun şu lanet şeyi bi daha töbe asla crack yok
Daha önce arkadaşlar uyarmıştı (Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz)

Crack kullanma diye... tek sağlıklı yol: “iTunes ile sıfırlamak”

efsane

Administrator
Cihaz
@corleone
Jailbreak ile Sağlam yollarda gezmezsen peşine düşerler bu mail gibi :)

metalcore

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Flex 3 beta yı kurarken 12.4 unc0ver JB ile iPhone X de resping loopta takılıyorum

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Arkadaşlar Bigboss reposu kapandı mı?
Ne sitelerine erişebiliyorum ne repoya.
İnternetten baktım kesin bilgi yok.

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar ıphone 5 10.3.4 YouTube indiremiyorum appadmin le denedim olmuyor

Getter

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar selamlar, hayatımda ilk defa jailbreak yaptım yaklaşık bir saat önce. iPhone 6s Plus iOS 12.4. Unc0ver ile yaptım fakat bir sorunum var. Tüm söylenenlere uyarak yaptım. Cydia programı masaüstüme geldi, bir tweak yükledim(ekran animasyonu için farklı farklı şeyler içeren) fakat ayarlarda gözükmedi ama animasyon değişmişti. Daha sonra telefonu resetledim. Şuan cydia programına girmiyor ve unc0ver’da tekrar jailbreak yazısı çıkıyor. Araştırdım fakat bulamadım, ne yapmam gerekiyor yardımınızı bekliyorum.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar selamlar, hayatımda ilk defa jailbreak yaptım yaklaşık bir saat önce. iPhone 6s Plus iOS 12.4. Unc0ver ile yaptım fakat bir sorunum var. Tüm söylenenlere uyarak yaptım. Cydia programı masaüstüme geldi, bir tweak yükledim(ekran animasyonu için farklı farklı şeyler içeren) fakat ayarlarda gözükmedi ama animasyon değişmişti. Daha sonra telefonu resetledim. Şuan cydia programına girmiyor ve unc0ver’da tekrar jailbreak yazısı çıkıyor. Araştırdım fakat bulamadım, ne yapmam gerekiyor yardımınızı bekliyorum.
Keşke reset atmadan önce yazsaydınız.neyse Uncover ayarlarında restore Rootfs ve reinstall cydia var onları aç ve jb yap sonra tekrar yaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Getter

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Keşke reset atmadan önce yazsaydınız.neyse Uncover ayarlarında restore Rootfs ve reinstall cydia var onları aç ve jb yap sonra tekrar yaz

Söylediğiniz gibi yaptım hocam. Restore rootfs’den sonra cydia silindi. Daha sonra tekrar jailbreakledim cydia geldi. Cylinder uygulamasını indirdim, yine ekran animasyonu değişti fakat ayarlara gelmedi. Sanırım resetlersem tekrar bozulacak. Şaun ne yapmam gerekir ? Teşekkürler yardımlarınız için.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Söylediğiniz gibi yaptım hocam. Restore rootfs’den sonra cydia silindi. Daha sonra tekrar jailbreakledim cydia geldi. Cylinder uygulamasını indirdim, yine ekran animasyonu değişti fakat ayarlara gelmedi. Sanırım resetlersem tekrar bozulacak. Şaun ne yapmam gerekir ? Teşekkürler yardımlarınız için.
Su repoyu ekle sonra bu repodan preferenceloader ı kur

Semih42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba arkadaslar bir sorunum var ve ona cozum bulamiyorum. İphone 8 12.1.2 jailbreakli telefonum var unc0ver tarafindan kirilmistir. Sorunum ahizeden ses gelmiyor ne görüşme yaparken ne muzik dinlerken hic bir türlü gelmiyor. Arada geliyor ama ses boguk ve cızırtili ve ahize de ısınma oluşuyor. 2 ay once bu sorunu tekrar yapmişti ama sonra kendi kendine düzelti. Ahize neler yapmadim neler miklatis gezdirdim diş fircasi ile temizledim hatta suya bile tuttum olmuyor. Sorunum yazilimsal nerden biliyorsun dersen arada geliyor sonra gidiyor. Kusura bakmayin biraz uzun uzun yazdim hakkinizi helal edin.

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaslar bir sorunum var ve ona cozum bulamiyorum. İphone 8 12.1.2 jailbreakli telefonum var unc0ver tarafindan kirilmistir. Sorunum ahizeden ses gelmiyor ne görüşme yaparken ne muzik dinlerken hic bir türlü gelmiyor. Arada geliyor ama ses boguk ve cızırtili ve ahize de ısınma oluşuyor. 2 ay once bu sorunu tekrar yapmişti ama sonra kendi kendine düzelti. Ahize neler yapmadim neler miklatis gezdirdim diş fircasi ile temizledim hatta suya bile tuttum olmuyor. Sorunum yazilimsal nerden biliyorsun dersen arada geliyor sonra gidiyor. Kusura bakmayin biraz uzun uzun yazdim hakkinizi helal edin.
Yazılımsal olduğunu düşünmüyorum bi servise göster bence

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Beyler S.a,
Ben iOs9 ile JB kullanmaya başlamıştım. Dönemin en popüler JB uygulaması olan Pangu JB yi kullanıyordum. Taktir edersiniz ki Untethered Jailbreak kullanamadım hiç.
Bu aralar forumlarda "Eskileri andıran Checkra1n JB" sloganlarını oldukça fazla görmekteyim. Konuları okuduğum kadar ile bu JB de Untethered bir JB değil. Üstelik kurulumu da oldukça zahmetli. Şuanda unc0ver kullanıyorum ve memnunum. Checkra1n'e geçilir mi? Geçilmesi için gerekli bir sebebi var mıdır?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Beyler S.a,
Ben iOs9 ile JB kullanmaya başlamıştım. Dönemin en popüler JB uygulaması olan Pangu JB yi kullanıyordum. Taktir edersiniz ki Untethered Jailbreak kullanamadım hiç.
Bu aralar forumlarda "Eskileri andıran Checkra1n JB" sloganlarını oldukça fazla görmekteyim. Konuları okuduğum kadar ile bu JB de Untethered bir JB değil. Üstelik kurulumu da oldukça zahmetli. Şuanda unc0ver kullanıyorum ve memnunum. Checkra1n'e geçilir mi? Geçilmesi için gerekli bir sebebi var mıdır?
Aleykümselam Checkra1n, checkm8 exploitini kullanmakta ve bu donanımsal bir açıktan yararlananak jailbreak yapıyor. dolayısıyla iphone 5s ve X arası cihazlar isterse iOS 15 olsun farketmeksizin jailbreak yapabilecek :Z

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Aleykümselam Checkra1n, checkm8 exploitini kullanmakta ve bu donanımsal bir açıktan yararlananak jailbreak yapıyor. dolayısıyla iphone 5s ve X arası cihazlar isterse iOS 15 olsun farketmeksizin jailbreak yapabilecek :Z
Ben buradan şunu mu anlıyorum;
"Yerim la sürümünü, elmada kalırsam çakarım en son sürümü gene JB yaparım"
Öyle mi :)

djengin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Slm arkadaslar yeni konu acmak yerine burda sormak istedim

bende ipod 5 üzerinde ios 9.0.2 yüklü ve youtube++ cok iyi sekilde kulaniyordum mp3 indirmek icin ... son haftalarda birsey fark ettim artik eskisi gibi downloada basinca audio secenegini vermiyo artik bunun sebebi ne???
28CFA11C-50F9-45B0-BEC9-7469D1807949.png

2 hafta önce hangi video ya basarsam basayim
sorunsuz 4-5 video formati ve audio sunuyordu...

ipod 5 de youtube ++ kurmak cok zamanimi almisdi 2 sene önce uyumlu youtube app ini kurdum cunki yeni sürümler cydia dakiyle uyumlu olmuyor appstore+ ile eski youtube sürümünü indirmem gerk idi ama kurmudum zamaninda ama resimde paylasdigim gibi artik audio cikmiyo sirf 2 tane video download secenegi sunuyo...

youtube++ dan cok memnun dum...

cercube yi yükledim ama youtube ye girince download dosyasina girmek isdedigimde youtube birden kapaniyo...

yardimci olursaniz sevinirim

elimde
ipod 5 ios 9.0.4 jb li
ipad mini ios 12.4 jb li
iphone 5 ios 10.1.1 jb li
iphone x 13.2.2 (jb yüklü degil)

Tips
Tips
Üst Alt