Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tekrar merhaba :) gerekli konuları fakat kodi'yi telefonuma nasıl kuracağımı bir türlü bulamadım. Filza ile kurun diyorlar da nasıl indiricem nasıl kurucam bilmiyorum. yardımlarınızı bekliyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tekrar merhaba :) gerekli konuları fakat kodi'yi telefonuma nasıl kuracağımı bir türlü bulamadım. Filza ile kurun diyorlar da nasıl indiricem nasıl kurucam bilmiyorum. yardımlarınızı bekliyorum

Konuyu inceledinizmi.

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Konuyu inceledinizmi.
hocam inceledim de kaçırdığım bir şey olabilir tabi ama ilk mesajdaki repo adresi çalışmıyor. kodiyi nereden indireceğimi veya filza ile telefona nasıl yükleyeceğimi bulsam. Kodi v18.2 ve Turkvod Kurulumu bu konudaki kurumu yapacağım da yok bulamıyorum.
Mesaj düzenlendi:

Kardeşimde iphone 7 cihaz var. %63 batarya ömrü var. Çok ısınmasına sebep oluyor. Deji marka 2200 amper pil alacağım. Yanında değiştirmek için alet setinide veriyor. Bu değişimi videoları izleyerek yapabilmem mümkün mü ? Yoksa batarya değişimi çok mu zor ?
Ekranı açtıktan sonra bataryayı değiştirirsin de ekranı açabilir misin bilmiyorum :) bildiğim kadarıyla ısıtman falan gerekiyor daha sonra da tekrar telefonu toplarken yapıştırmalısın. Zor iş yani

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar androidde olan bi uygulamaya ihtiyacım var iosta yok.. bunu yüklemenin bi yolu var mı acaba bilenler yardımcı olursa sevinirim

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhabalar . Şimdi ben youtube cercube indirdim ***** ama reprovision hata ceriyor sertifikayı yenilerken her hafta bunun sertifikasının bitmesiylemi uğraşıcaz help please reprovision da youtube için 360 gün sertifikalı yazıyorda hikaye her hafta bozuluyor

Moderatör tarafından düzenlendi:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhabalar . Şimdi ben youtube cercube indirdim ***** ama reprovision hata ceriyor sertifikayı yenilerken her hafta bunun sertifikasının bitmesiylemi uğraşıcaz help please reprovision da youtube için 360 gün sertifikalı yazıyorda hikaye her hafta bozuluyor
İndirme yaptığınız siteler sorunlu.

UTRM

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ben unc0ver ile jb yapmaya calisiyorum surekli restart atiyor telefona ne yapmam gerke

kuzeyaydemr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar jailbreak yaptıktan sonra bi kaç tweak yükledim , şuan video felan açtığımda 1 snye oynatıp duruyor, tekrar basıyorum yine duraklatıyor sorun neyden olabilir fikri olan ?

Ekli dosyalar

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu sorunu sanki bende yaşadım ama nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum. iCleaner ile tweakleri tek tek kapatıp dene. Hangisinde sorun varsa o şekilde bulabilirsin.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
SocialDownloader gibi bir tweak kurmuştum. Aynı sorunu yapmıştı ama YoutTube'da değil Tw de yapmıştı.
Eğer öyle bir tweak varsa bir kapatıp dene derim.

kuzeyaydemr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu sorunu sanki bende yaşadım ama nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum. iCleaner ile tweakleri tek tek kapatıp dene. Hangisinde sorun varsa o şekilde bulabilirsin.
İCleaner pro var onla temizleye tıkladım açılıp kapandı düzeldi ama bazen açıp kapatınca düzeliyordu tam düzelip düzelmediğinü anlamam için biraz beklemem lazım tekrar dönüş yaparım o zaman a kadar varsa başka fikri olan yardımcı olsun lütfen
Mesaj düzenlendi:

Bu hangi tweaktan kaynaklanıyor ?

Ekli dosyalar

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İCleaner pro var onla temizleye tıkladım açılıp kapandı düzeldi ama bazen açıp kapatınca düzeliyordu tam düzelip düzelmediğinü anlamam için biraz beklemem lazım tekrar dönüş yaparım o zaman a kadar varsa başka fikri olan yardımcı olsun lütfen
Mesaj düzenlendi:

Genellikle son yüklediğin tweak de olur. Eğer daha sonradan gelen bir ekransa bu önceki tweaklerden olan bir şey ve bunu bulman gerek.

bahriozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
arkadaşlar 16 sayfayı okumama rağmen çözüm bulamadım. bugün iphone XS ios 12.1 aldım daha önceden hiç kurulum ve jailbreak yapılmamış. Chimera 1.3.3 impactor vasıtasıyla telefona yükledim.Jailbreak oldu . Fakat sileo uygulamasına giriş yapamıyorum sürekli atıyor . Restore fs de yaptım defalarca ve sonrassında ayarlardan içerikleri sil dedim, tekrar chimera jailbreak yaptım ama sonuc aynı.. Sileo simgesine tıkladıgım anda geri atıyor. Çözüm bilen varsa lütfen yardımcı olun. Sabahtan beri ugrasıyorum

Ysfkkrt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar Mesela mobil veri wifi falan aktif olsn ama aramalar gelmesin. Ulaşan kişi ulaşamasın. Bunu yapmanın bir yolu varmı. Rahatsz etme modu sadece bildiriyi sessize alıyor. Nasıl yapabilrim

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar chimera jb denemek istiyorum bu yüzden uncover jb silmem lazım restore yapıyorum restore rootfs yapıyorum ayarlardan ama cydia ana ekranda kalıyor tamamen silmenin bir yolu varmı sürüm ve verileri kaybetmeden ?
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar chimera jb denemek istiyorum bu yüzden uncover jb silmem lazım restore yapıyorum restore rootfs yapıyorum ayarlardan ama cydia ana ekranda kalıyor tamamen silmenin bir yolu varmı sürüm ve verileri kaybetmeden ?
@efsane6 admin önerin nedir ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar Mesela mobil veri wifi falan aktif olsn ama aramalar gelmesin. Ulaşan kişi ulaşamasın. Bunu yapmanın bir yolu varmı. Rahatsz etme modu sadece bildiriyi sessize alıyor. Nasıl yapabilrim
Numarayı engellemekten başka çare yok gibi.

Rootfs yapınca Cydia'da gidiyor. Az önce yaptım daha.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihazı uçak moduna alın ve restore rootfs sekmesini açın restore yapın işlemi 4-5 kez tekrarlayın.

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mesaj düzenlendi:

yüklediğiniz bir tweak güncel değilse ve güncellemenizi istediyse sizde bastıysanız ondan yapıyor olabilir.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
merhabalar. 8 plus ımı 12.4 sıfırdan kurup sıfırdan jb yapmak istiyorum hazır imzalar açıkken. Chimera 12.4 8 plus desteği varmı varsa onu yapmayı düşünüyorum lakin yoksa jb babası cydia ile devaam edicem. birde arkadaşlar dvirtualhome tarzı başka tweak varmı şu home tuşunu özgürce kullanabileceğimiz tweak yani.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhabalar. 8 plus ımı 12.4 sıfırdan kurup sıfırdan jb yapmak istiyorum hazır imzalar açıkken. Chimera 12.4 8 plus desteği varmı varsa onu yapmayı düşünüyorum lakin yoksa jb babası cydia ile devaam edicem. birde arkadaşlar dvirtualhome tarzı başka tweak varmı şu home tuşunu özgürce kullanabileceğimiz tweak yani.
Chimera 12.4 desteği var cihazınıza.

MehmetdnR20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. ayarlarda gözükmeyen kurulu tweakleri göstermenin bi yolu varmı? dünden beri bunu için çabalıyorum naptıysam olmadı :-/

Tips
Tips
Üst Alt