Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

UTRM

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam bulamadimda acaba konu ismi mi farkliydi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Jb tetheret mi untethered mi? Birde yapıp sorunsuz kullanan varmı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Jailbreak araçlar iOS 11'den beri istisnasız Tethered olarak çıkıyor. Cihazı kapatıp açtıktan sonra, tekrar Jailbreak yapmak durumundasınız. Tweak'leri kendi repolarından yüklerseniz, sorunsuz demeyelim de sorun çıkarma olasılığını en az'a düşürmek tabii ki mümkün.

UTRM

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam peki ipayi extractliyicak bir uygulama biliyormusunuz ?

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Merhaba Arkadaslar 3.8.19 da iphone xs aldim sifir...bugün pil ömrü 99% olmus..belki arbatiyorum ama..sonuc da okadar para verdim.. 2 hafta icin de pil ömrü -1% düsmesi normal mi ?

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar öncelikle merhabalar . Soracağım soruyu daha önce sohpet ve sormak istediklerimiz kısmında sordum ama kimse cevap vermedi . Ben daha önce 2 kere jb kaybettim 12.1.2 de ve 12.2 de . İkisi de yanlış tweak sonucu kaybedilmiş sürümler . İlk sorum yüklemememiz gereken tweakler ile ilgili detaylı bir liste varmı ?
İkinci sorum ise bende şu anda 12.4 shsh kayıtları var . Olur da yine istemeden kaybedersem şimdiden önlem için yapmam gereken birşey varmı ? Veya sadece shsh kayıtları yeterli olacakmıdır kurtarmam için ? şimdiden teşekkürler cevaplarınız için

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba Arkadaslar 3.8.19 da iphone xs aldim sifir...bugün pil ömrü 99% olmus..belki arbatiyorum ama..sonuc da okadar para verdim.. 2 hafta icin de pil ömrü -1% düsmesi normal mi ?
Normal, sen bunu yanlış algılıyorsun, kafanda her 2 haftada %1 daha düşecek gibi düşünüyorsun bu yüzden tuhaf geliyor sana. sakin ol, bu gayet normal, yani senin düşündüğün gibi değil
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar öncelikle merhabalar . Soracağım soruyu daha önce sohpet ve sormak istediklerimiz kısmında sordum ama kimse cevap vermedi . Ben daha önce 2 kere jb kaybettim 12.1.2 de ve 12.2 de . İkisi de yanlış tweak sonucu kaybedilmiş sürümler . İlk sorum yüklemememiz gereken tweakler ile ilgili detaylı bir liste varmı ?
İkinci sorum ise bende şu anda 12.4 shsh kayıtları var . Olur da yine istemeden kaybedersem şimdiden önlem için yapmam gereken birşey varmı ? Veya sadece shsh kayıtları yeterli olacakmıdır kurtarmam için ? şimdiden teşekkürler cevaplarınız için
1. Si : Öyle bir liste yok, cracklı tweak yükleme, yasaklı repoları kullanma
2. Si : Uncover kullanıyorsan ayarlar kısmından Generator yazan yere; aldığın shsh kayıtları içindeki Generator tagında bulunan değeri (örn: 0x1111111111111111) yazıp, üstten Done ye basıp kaydetmelisin. Bu şekilde her JB yapışında Nonce otomatik olarak telefonuna girilmiş olur ve sana Future Restore şansı doğar

Son düzenleme:

MehmetdnR20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Selam, herkese hayırlı sabahlar ben yanlışlıkla bi repo sildim ama neyi sildiğimi hatırlayamıyorum silinen repodan kurulu tweaklar varsa halen çalışır mı ?
İOS 12.1.1 Chimera Jailbreak

Ygtysr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Öncelikle sa bugün telefona KB yaptım ama bir sorunum var örnek veriyorum Cydia ya giriyorum hesap ayarları seçeceğine tıklıyorum ama girmiyor oyun indirdim paket ayarlarını değiştireceğim ama girmiyor yardımcı olabilir misiniz acaba

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam, herkese hayırlı sabahlar ben yanlışlıkla bi repo sildim ama neyi sildiğimi hatırlayamıyorum silinen repodan kurulu tweaklar varsa halen çalışır mı ?
İOS 12.1.1 Chimera Jailbreak
Çalışır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MehmetdnR20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Teşekkürler

Bir sorum daha var, tweak kurmadığım repolar’ı silmeli miyim ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Öncelikle sa bugün telefona KB yaptım ama bir sorunum var örnek veriyorum Cydia ya giriyorum hesap ayarları seçeceğine tıklıyorum ama girmiyor oyun indirdim paket ayarlarını değiştireceğim ama girmiyor yardımcı olabilir misiniz acaba
Ekranda parmağınızı basılı tutup sola doğru kaydırın.

Ygtysr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kardeşim bi sorum daha olacak ben bi oyun hilesi indirdim sitede bana idevice yaparak mod menüyü açmam ve hileyi aktif etmem söyleniyor ama mod menüyü bir türlü nasıl açıldığını bulamadım yardımcı olabilir misiniz acaba

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cihazı dfu modda güncelleme yapmak için illa ipsw adresinden mi güncellemeyi indirmek gerekiyor ? İtunes üzerinden indirsek olmaz mı ?

yaram

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone XS Max
sa arkadaslar bi tweaktan dolayi bazen safe mod bazende resping atiyor resimde goruldugu gibi ama hangi tweak yapiyor anlamadim bundan anliyan varmi simdidrn tsekurler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
sa arkadaslar bi tweaktan dolayi bazen safe mod bazende resping atiyor resimde goruldugu gibi ama hangi tweak yapiyor anlamadim bundan anliyan varmi simdidrn tsekurler
Aşağıdaki konunun ilk mesajında uyumlu tweakler için liste mevcut, kurduğunuz tweaklerin durumunu karşılaştırabilirsiniz.

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Merhaba üstadlarım cihazım ipad 5 12.2 uncower jailbreakli tema yuklemek ıstıyorum ama kayanklardan arattım da winterboard cıkmıyo malesef o olmadanda temalar yuklenmıyo herhalde yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhaba üstadlarım cihazım ipad 5 12.2 uncower jailbreakli tema yuklemek ıstıyorum ama kayanklardan arattım da winterboard cıkmıyo malesef o olmadanda temalar yuklenmıyo herhalde yardımcı olurmusunuz
Forumda arama yapın...
Örneğin: İThemer ve SnowBoard

WinterBoard mazide kaldı...

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Kardeşimde iphone 7 cihaz var. %63 batarya ömrü var. Çok ısınmasına sebep oluyor. Deji marka 2200 amper pil alacağım. Yanında değiştirmek için alet setinide veriyor. Bu değişimi videoları izleyerek yapabilmem mümkün mü ? Yoksa batarya değişimi çok mu zor ?

Tips
Tips
Üst Alt