Neler yeni

Tweak LockPlus Pro

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
@rramazannd hocam bildirimler geldiğinde saat kısmı kayboluyor hangi ayarları yapmalıyım?
Eğer ayarlarıyla alakalı bir değişiklik yapmadıysan Cleaner üzerinden öncelikle tüm tweakleri devre dışı bırakıp lockplus aktif olacak şekilde ayarlayın, o şekide bildirim gelince saat kayboluyor mu kontrol edin.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Eğer ayarlarıyla alakalı bir değişiklik yapmadıysan Cleaner üzerinden öncelikle tüm tweakleri devre dışı bırakıp lockplus aktif olacak şekilde ayarlayın, o şekide bildirim gelince saat kayboluyor mu kontrol edin.
Sadece lock plus kuruluyken bu hatayı verdi yeni jb yaptım.Ayarları düzeltmek için 1-2 değişiklik denedim bildirim gelince stok saat görünüyordu onu kapattım şuan saat çıkmıyor

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
sadece locplus etkinken sorunu yaşıyorsan ayarlarda bütün ayarları devredışı bırak olmazsa cydiadan tekrar kur
Yok hocam saat dediğim lockpluspro nun saati...Stok saati kapatmazsam görünüyor.Lockplusu yeniden kurdum ama saat yine aynı şekilde bildirim gelince kapanıyor yada ayarlardan açarsam stok saat görünüyor.Lock plusun TEMA’larını kullanırken saat kısmı bildirim gelince görünmüyor

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yok hocam saat dediğim lockpluspro nun saati...Stok saati kapatmazsam görünüyor.Lockplusu yeniden kurdum ama saat yine aynı şekilde bildirim gelince kapanıyor yada ayarlardan açarsam stok saat görünüyor.Lock plusun TEMA’larını kullanırken saat kısmı bildirim gelince görünmüyor
akşam müsait olunca bi kontrol ederım olur mu ?

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İndirim kuponu maalesef aktif değil 10 dolar fiyat geliyor

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@serif61 @hearven12 valla ben 5 dolara aldım 10 dolar olsa da alırdım.İlk olarak yüklediğim tweak hep lock plus produr.Çeşit çeşit tema olması çok iyi sıkıldıkça değiştiriyor insan.Telefon yenilenmiş gibi oluyor:)

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
@serif61 @hearven12 valla ben 5 dolara aldım 10 dolar olsa da alırdım.İlk olarak yüklediğim tweak hep lock plus produr.Çeşit çeşit tema olması çok iyi sıkıldıkça değiştiriyor insan.Telefon yenilenmiş gibi oluyor:)

5 kuruş vermedim bilgine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
@serif61 zevk meselesi ben widgetları beğenmiyorum kilit ekranında basit kalıyor
Dostum zaten bende lockplus pro kullanıyorum ama aradaki dark sen para verdin ben vermedim

Zamanında bende vermiştim para ama şu an vermedim

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dostum zaten bende lockplus pro kullanıyorum ama aradaki dark sen para verdin ben vermedim

Ücret ödemeden nasıl yaptın üstad onu merak ediyorum

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X

Ücret ödemeden nasıl yaptın üstad onu merak ediyorum
Bir arkadaşımız hediye etdi saolsun

sentin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Xarold da çıkmış ama çalıştıramadım :(

Sezeryakup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar iOS 11 kullanıyorum lockplus pro yükledim ama çalışmıyor benim cihazda lockhtml yok onu kuramıyorum

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar iOS 11 kullanıyorum lockplus pro yükledim ama çalışmıyor benim cihazda lockhtml yok onu kuramıyorum
Bende ios 11 jb kullanicisiyim lockplus pro kullaniyorum lisanslı çalişiyor

Sezeryakup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende ios 11 jb kullanicisiyim lockplus pro kullaniyorum lisanslı çalişiyor
Lisanlı kullanıyorum ama bir türlü aktif olmuyor yani kilit ekranın da aşagı doğru çektiğinde hiç birşey olmuyor
Mesaj düzenlendi:

Sorun çözüldü ayarlarından kaynaklanıyormuş

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt