Neler yeni

Tweak LockPlus Pro

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
LockPlus, WebCycript gerektirmeyen bir LockPlus sürümüdür. Binlerce farklı temayı görüntülemenizi ve kurmanızı sağlayan LockHTML için bir widget ve bunu doğrudan kilit ekranınızdan gerçekleştirir.

Cihazınıza indirilmek üzere tema oluşturabileceğiniz ve kaydedebileceğiniz bir çevrimiçi içerik oluşturucu Sitesi'de mevcut .

Temalar normal LockHTML temalarına göre çok daha az yer kaplar
Temalar, kullanılabilecek (veya kullanamayan), ölçeklendirilmiş ve bulanık bir duvar kağıdı içerir.

Kullanımı kolay, kodlama bilgisi gerektirmeyen içerik oluşturucu (yardımcı olsa da), tema yapmak için elinden geleni yapar.
WebCycript'e ihtiyaç duymadan sistem bilgilerini görüntüleyin,
Sistem hava durumu çerçevesi üzerinden, hava durumu
Diğer kullanıcı tarafından oluşturulan temaları düzenli olarak güncellenen bir listeden görüntüleme ve kullanma imkanı.

Add Repo :
Ücret : 10 $ olup promosyon kodu ile 5$'a alabilmenız mümkündür.
Promosyon Kod : ireviews

Öncelikle Cydia üzerinden yukarıda belirttiğim Repoyu ekliyoruz.
DB161FF4-84C0-4F87-BCBD-D3F3048ED14B.png

Arama kısmına Lockplus Pro yazıyoruz. Ve tweak indirme ekranına geçiyoruz.

3AD6BABA-5409-4671-B1A4-BEDF268E6375.png

Sayfanın alt kısmında bulunan submit bölümüne ireviews yazıyoruz ve submit butonuna basıyoruz.

7BB28E7E-00F1-41B1-B1C9-D35DDDDC2B14.jpeg

Submit butonuna bastıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekran karşımıza çıkacak. Ve 5$ yazısını gördükten sonra Donate butonuna basacağiz.

94F59314-37F1-4B89-A968-50B3C67F8CED.png

Donate butonuna bastıktan sonra bizi PayPal sayfasına yönlendirecek oturum açıp ödeme işlemini gerçekleştireceğiz.

E593B14F-00D9-4273-A83C-EB27EDCB3918.jpeg

Ödeme işlemini tamamladıktan sonra bir kullanıcı oluşturmanız gerekecek, ödeme yapılacak olan PayPal hesabınızın e-posta hesabi, kullanici oluşturduğunuz Bölümdede ayni olmasi gerekiyor.

B1D92F20-27E5-4751-8F17-3293713F3EFD.jpeg

Ve işlemleri tamamladıktan sonra 12 saat içerisinde oluşturduğunuz kullanıcı Profili onaylanacak ve cydia üzerinden Lockplus pro indirme kısmına gelip asagida belirttiğim kısımda oluşturduğunuz kullanıcı adi ve belirttiğiniz şifre ile oturum açacaksınız.

9D90BF55-EB69-4551-94A8-FDB3BAF52442.jpeg

Onaylama islemleri ve diğer sorunlarla alakalı belirttiğim E-posta hesabıyla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim: [email protected]

Not: Kilitli ekrandayken parmağınızla yukarıdan asagiya indirdiğiniz taktirde aşağıdaki ilk resim gibi seçenekler çıkacak ve dilediğinizi seçebileceksiniz.
Kendi telefonumdan birkaç ss alıp sizlerle paylaşıyorum, umarım beğenirsiniz.:okay:

7E3E8994-BFF9-4F32-86F4-21AF3E2DB9DC.jpeg
FA8EB984-E71E-494C-B265-6D17984D6B64.jpeg
D648F856-2012-4F82-BB85-F6B9E4963960.jpeg
68F258B2-4FA0-453D-A849-2ECA2C5F6A62.jpeg
DD12438F-BED3-439D-A839-3B650408D968.jpeg
06C1B0EC-C43A-4555-841A-23A73193FFC5.jpeg
830144E5-8594-4E76-8C7F-F3D891C3F07D.jpeg
45C6B615-7A89-4338-92DE-80D77AB6E7C1.jpeg

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Konuyu takip eden herkese öneririm bu tweaki kesinlikle parasını hak ediyor.Ödemeyi yaptıktan sonra repodaki herşeyi widgetlar vb. Ücretsiz kullanabiliyorsunuz.Kullanıcı adı ve şifre oluşturduktan sonra cihaza temiz kurulum yapsanız bile aynı şifreyle tweaki yeniden kurabilirsiniz.Ödeme yaptıktan sonra(ödeme hemen geçmiyor ortalama 10-20 saatte) ödeme sayfasının görüntüsünü çekmeyi unutmayın mail ile bu bilgileri geliştiriciye iletmeniz gerekiyor

D

DeliturK

Guest
kulanıcı tamam email paypal olması şartmı normal hesabımı yazsam olmuyormu

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Normal mail adresinizle yapabilirsiniz.
Mesaj düzenlendi:

Ve işlemleri tamamladıktan sonra 12 saat içerisinde oluşturduğunuz kullanıcı Profili onaylanacak ve cydia üzerinden Lockplus pro indirme kısmına gelip asagida belirttiğim kısımda oluşturduğunuz kullanıcı adi ve belirttiğiniz şifre ile oturum açacaksınız.

Bu noktada sistemde bir açık var.Kullanıcı adı ve şifre oluşturulduğunda anında aktif oluyor:)

D

DeliturK

Guest

Normal mail adresinizle yapabilirsiniz.
Mesaj düzenlendi:

Bu noktada sistemde bir açık var.Kullanıcı adı ve şifre oluşturulduğunda anında aktif oluyor:)

Hayırlı olsun diyelim ozaman

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kesinlikle 5$ verilmeli sonuna kadar hak ediyor.Bugün aldim ciddi anlamda cok iyi3BE9A79F-D3CA-4594-99F5-8C4A39187045.png

canerbulut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bu tweak i kurduktan sonra batarya daha hızlı tükenmeye başladı...

D

DeliturK

Guest

Hayırlı olsun diyelim ozaman

Hayırlısı olsun hocam.Geliştirici neredeyse her hafta güncelleme ile 30-40 civarı tema ekliyor
Paşa

Thanks for your donation. You can now access all existing packages on SuperSecret repo. When new packages are uploaded you have access to those as well. Enjoy.

Hayırlı oldun diyo diğer uygulamalarıda indirebilirsiniz diyo fakat repoda indiremiyorum ilginç

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
İos 11 öncesi satın alınmış şekilde hesabımda vardı ama ios11 de yeniden satın almak gerekiyor yazık oldu tekrardan satın alamam kusura bakmasın mail atdım bakaşım ne diycek cevap verip yardımcı olursa ne ala yok olmazsa satın almıycam

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bu tweak i kurduktan sonra batarya daha hızlı tükenmeye başladı...
Anlık güncelleme isteyen tema kullanıyorsanız şarjı etkiliyor 5 günlük hava durumu widgetı falan etkiliyor
Mesaj düzenlendi:

Paşa

Thanks for your donation. You can now access all existing packages on SuperSecret repo. When new packages are uploaded you have access to those as well. Enjoy.

Hayırlı oldun diyo diğer uygulamalarıda indirebilirsiniz diyo fakat repoda indiremiyorum ilginç

Ne ara ödeme yaptın kayıt oldunda aktif olsun hocam :)

canerbulut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
son güncelleme ile birlikte temanın arka plandaki resmini degiştiremiyoruz aynı hatayı alan arkadaş var mı?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
son güncelleme ile birlikte temanın arka plandaki resmini degiştiremiyoruz aynı hatayı alan arkadaş var mı?
TEMA’nın arka plan resmini kendinizde değiştirebilirsiniz TEMA’yı seçin sonra cihazdan herhangi bir resmi kilit ekrana ayarlayın.Yada lockpluspro içinde kullanacağınız resmin olduğu TEMA’yı seçin sonra kullanacağınız temayı seçin resim seçiminde vazgeç deyin

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Temalari nerden nasil indirecegim?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Temalari nerden nasil indirecegim?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
kilitli ekranda parmağını yukardan aşağı çekerek açılan menüden lockplus ikonuna tıklayarak tema seçebilirsin.

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Paypal hesap olmadan e-mail hesap açıp alabilirmiyiz kusuruma bakmayın anlmadımda
Mesaj düzenlendi:

Yurtdışı Paypal hesap açma konusu bulmadım biri detaylı anlatabilirmi Paypal hesap açma ile ilgili resimli anlatım

Son düzenleme:

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Paypal hesap olmadan e-mail hesap açıp alabilirmiyiz kusuruma bakmayın anlmadımda
Mesaj düzenlendi:

Yurtdışı Paypal hesap açma konusu bulmadım biri detaylı anlatabilirmi Paypal hesap açma ile ilgili resimli anlatım
Benim paypal hesabin yoktu.kredi kartiyla aldim zaten bi paypal hesabi yaziyor bide paypal aracilgiyla ödeme var.paypal araciligiyla ödemede kredi kartiyla ödeye biliyorsun paypal hesabin olmadan

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
anemone da kullanıyorum ben ama
Valle bende hem anemone hemde lockplus pro kullanıyorum.En temizi cihazı sürekli düş güç modunda kullanmak.Ben sürekli o şekilde kullandığımda gün içersinde gayet aktif kullanmama rağmen şarjım yetiyor.

H

Hbasdereli

Guest
peki birden fazla cihazda kullanılırmı acaba lockplus pro inceleyen oldumu

Tips
Tips
Üst Alt