Neler yeni

Çözüldü Letmeblock bu tweak nedir

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi bu tweak nedir ne işe yarar ben yüklemeden kendisi yükleniyor siliyor kendiliğinden gene yükleniyor yüklenince ara kasma oluyor cihaz durduk yere resping yapmaya başlıyor

Ekli dosyalar

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Turgut15 o tweak, reklam engelleme tweak’lerinin düzgün çalışabilmesi için gerekli. Reklam engelleme tweak kullanmıyorsan silebilirsin. Her Jb yaptığında tekrar yüklenir. Respring sorununun ondan kaynaklandığını zannetmiyorum

Kenan___

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Turgut15 o tweak, reklam engelleme tweak’lerinin düzgün çalışabilmesi için gerekli. Reklam engelleme tweak kullanmıyorsan silebilirsin. Her Jb yaptığında tekrar yüklenir. Respring sorununun ondan kaynaklandığını zannetmiyorum

Kenan___
Reklam engelleme ile ilgili bi tweak kullanmıyorum telefon acayip hızlı şarj tüketiyordu ve sık sık resping yapıyordu icleanerdan bütün mavi olan tweakleri kapattım telefon hızlandı ve şarj normale döndü deneme yanılma ile letmeblock u keşfettim en sonunda letmeblock u siliyorum telefon gayet stabil şarj gayet iyi derken aniden kasılma yavaşlama oluyor ve resping oluyor bi bakıyorum letmeblock tekrar yüklenmiş ve aktif

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Reklam engelleme ile ilgili bi tweak kullanmıyorum telefon acayip hızlı şarj tüketiyordu ve sık sık resping yapıyordu icleanerdan bütün mavi olan tweakleri kapattım telefon hızlandı ve şarj normale döndü deneme yanılma ile letmeblock u keşfettim en sonunda letmeblock u siliyorum telefon gayet stabil şarj gayet iyi derken aniden kasılma yavaşlama oluyor ve resping oluyor bi bakıyorum letmeblock tekrar yüklenmiş ve aktif
Crackli tweakin var mı ?

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Unc0ver b50 yi çıkart dedim ve letmeblock içinde gömülüymüş tam olarak ne işe yarıyor acaba

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Var cracli bi kaç tweak
Letmeblock unc0ver Jb aracına entegre olmuş bir tweak. Yani unc0ver’in geliştiricisi Jb aracına kendisi eklemiş. Her Jb yaptığın da Letmeblock otomatik olarak yüklenir.

Senin problemlerin Crakli tweakler yüzünden oluyordur.

İllaki Letmeblock kullanmak istemiyorum diyorsan Beta 31 Unc0ver kullan. Beta 31 de Letmeblock yüklenmez.

Kenan___

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bir kaç mesaj önce söyledim, Reklam Engelleme tweak’leri için gerekli olan bir tweak.

Kenan___
Tamam dostum sildim şuanda bi sıkıntı yok her jb yaptığımda yükleniyor bende tekrar sileceğim artık yardımlarınız içinde çok teşekkürler gecenin bi yarısı allah razı olsun

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi bu tweak nedir ne işe yarar ben yüklemeden kendisi yükleniyor siliyor kendiliğinden gene yükleniyor yüklenince ara kasma oluyor cihaz durduk yere resping yapmaya başlıyor
Bu tweak jb yapınca otomatik yüklenmiş oluyor , Yaptığı iş ise uygulamalarda JB uyarısı almamak içindir yanlış hatırlamıyorsam mesela banka uygulamalarının Cihazınız JB’lidir falan

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu tweak jb yapınca otomatik yüklenmiş oluyor , Yaptığı iş ise uygulamalarda JB uyarısı almamak içindir yanlış hatırlamıyorsam mesela banka uygulamalarının Cihazınız JB’lidir falan
Yanlış hatırlıyorsun. Bu tweak Reklam engelleme Tweaklerinin düzgün çalışması için gerekli olan bir tweak.

Kenan___

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Yanlış hatırlıyorsun. Bu tweak Reklam engelleme Tweaklerinin düzgün çalışması için gerekli olan bir tweak.

Kenan___
Ama banka ungulamaları vs hiç uyarı vermiyor bende ekstra bi tweak yüklemedim nasıl oluyor bu ilginç

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@by.erkans e-nabız yükleyip dener misin ?

Kenan___

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu tweak Hangi repodan indiriliyor , ?

Aramalarda bende bulmuyor sileo

Sent from my iPhone using Tapatalk

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
A12 ler icin Cydia olmadigi icin ben Sileo kullaniyorum suan

IPhone Xr 12.1.1

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dediğim gibi unc0ver jb aracı ile otomatik yükleniyor chimera veya electra jb araçlarında yok bu tweak.

Tips
Tips
Üst Alt