Neler yeni

Tweak Kodi-iOS (32&64-bit)

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yok dedigim gibi onlarda sadece guc hdmi ve ethernet girisleri var. Jb yapmak icin mac e kablosuz baglanti kurularak yapiliyomus. Sizde bilirsiniz tabi. Kablosuz nasil baglanilir acaba bilsem.
Bakalim belki bir çözüm yolu bulabiliriz.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
SD yayinlar açık HD kisminda bir problem var sanırım.

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dostum gündüz vakti spor modüllerinden spor kanallarına gireyim dedim beinspor tivibu vs hiç biri açılmadı. Sende açılıyormuydu
Gündüz ya da maç olmadığı zamanlarda mükemmel çalışıyor. Ancak ne zaman maç başlıyor hiç beinsport kanalına giremiyorum. Ben spor kanalları için yüklemiştim zaten diğer şeyleri normalde de bulabiliyorum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Gündüz ya da maç olmadığı zamanlarda mükemmel çalışıyor. Ancak ne zaman maç başlıyor hiç beinsport kanalına giremiyorum. Ben spor kanalları için yüklemiştim zaten diğer şeyleri normalde de bulabiliyorum.
Bugün gün içerisinde hiç açamadım bein kanallarını. Maç saatlerinde de açılmadı zaten.

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
vpn yada reklam engelleyici tarzında uygulamalardan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum.
Yaklaşık 6-7 sefer silip tekrar kurdum. Sorun hücresel bağlantı ile alakalı. Hücresel veride Kodi görünmüyor. Hücresel veri ile bağlanınca ne dil seçenekleri geliyor ne de repo adresi eklenebiliyordu. Programı silmeden evde WiFi ile denedim. Repo adresi direk eklendi. Sonra da dil seçenekleri yüklendi. Sonrasında hücresel veri ile bağlansam da çalışıyor. Hafta sonu apple tv’ye de yükleyeceğim...

Teşekkürler

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yaklaşık 6-7 sefer silip tekrar kurdum. Sorun hücresel bağlantı ile alakalı. Hücresel veride Kodi görünmüyor. Hücresel veri ile bağlanınca ne dil seçenekleri geliyor ne de repo adresi eklenebiliyordu. Programı silmeden evde WiFi ile denedim. Repo adresi direk eklendi. Sonra da dil seçenekleri yüklendi. Sonrasında hücresel veri ile bağlansam da çalışıyor. Hafta sonu apple tv’ye de yükleyeceğim...

Teşekkürler
Dün uzun uğraşlar sonucu sizin yaşadığınız ayni hatayi cihazimda gostermeyi basardim. Ve sorunu çözdüm. 😀

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dün uzun uğraşlar sonucu sizin yaşadığınız ayni hatayi cihazimda gostermeyi basardim. Ve sorunu çözdüm. 😀
Sorun tam olarak neyden kaynaklıymış :D Bide dostum film indirme eklentisi ismi varmı ? Turkvod'dan beni unutma :okok: rehbere bile gerek yok isim versen ben araştırrm seni yormim

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sorunun neden kaynaklandığını ben de merak ettim. Çünkü wifi ile bağlanmadan defalarca denemem rağmen çözemedim...
Bir de bende BeinSport kanallarının olduğu klasördeki hiçbir kanal açılmıyor. "Canlı_Mac_Yayinlari_Test_Kodi" klasöründeki tüm kanalları denedim ama nafile...

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Konu içeriği güncellenmiştir,
- Hücresel Ve Dil Sorunu Çözümü eklenmiştir.
- 1 Adet Repo eklenmiştir.
Çok teşekkürler.

Son eklediğiniz repo'dan tavsiye ettiğiniz ya da denediğiniz var mı?
BeinSports kanallarını açmayı becerebilsem yeterdi :)

Edit: Hücresel veri sorunum devam ettiği için, üşenmeyip tekrardan sildim.
Filza ile Kodi araması yaptım ne var ne yok sildim. Çöp kutusunu boşalttım.
İcleaner Pro ile temizlik yapıp respring yaptım.
Cydown uygulamasını kapattım.
Cydia'dan yeniden download yapıp kurulum yaptım ama yine de değişmedi. Yine dil seçeneği yok ve yine repo ekleyemiyorum.
Şimdi wifi olmadığı için eve gidene kadar eski haline de dönemiyorum :(

Son düzenleme:

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çok teşekkürler.

Yani maç saatinde bir geliyor bir gidiyor yayın ama genel olarak iyi. Özellikle Film arşivleri çok sağlam :) Bende o filmleri pc'ye indirmek istiyorum eklenti arıyorum. Ama güzel yani genel olarak

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çok teşekkürler.

Edit: Hücresel veri sorunum devam ettiği için, üşenmeyip tekrardan sildim.
Filza ile Kodi araması yaptım ne var ne yok sildim. Çöp kutusunu boşalttım.
İcleaner Pro ile temizlik yapıp respring yaptım.
Cydown uygulamasını kapattım.
Cydia'dan yeniden download yapıp kurulum yaptım ama yine de değişmedi. Yine dil seçeneği yok ve yine repo ekleyemiyorum.
Şimdi wifi olmadığı için eve gidene kadar eski haline de dönemiyorum :(
Bizzat kendim denedim,dil paketi ve hücreselde sorun yaşadım bahsettiğim şekilde çözdüm.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yani maç saatinde bir geliyor bir gidiyor yayın ama genel olarak iyi. Özellikle Film arşivleri çok sağlam :) Bende o filmleri pc'ye indirmek istiyorum eklenti arıyorum. Ama güzel yani genel olarak
o biraz meşakkatli telefon için, Pc için oluru ne bakıcam ona musait zamanda.

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bizzat kendim denedim,dil paketi ve hücreselde sorun yaşadım bahsettiğim şekilde çözdüm.
Dil paketi sorun değil de hücresel veri büyük sorun. Repo ekleyemiyorum :(
Az önce tekrar denedim. Cydown'ı kapattığımda reklam engelleme aktifti. Onu da kapatıp denedim ama yine olmadı.
Neyse kısmet değilmiş. Repo ekleyeceğim zaman wifi ağı bulacağım :)

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dil paketi sorun değil de hücresel veri büyük sorun. Repo ekleyemiyorum :(
Az önce tekrar denedim. Cydown'ı kapattığımda reklam engelleme aktifti. Onu da kapatıp denedim ama yine olmadı.
Neyse kısmet değilmiş. Repo ekleyeceğim zaman wifi ağı bulacağım :)
Pc varsa aksam bakalim merak ettim 😀

istihBAHARAT

Aktif Üye
JailbreakTR
Cydownu kapattım herşeyi bütün kalıntıları sildim. İcleaner ile temizledim. Güvenli modda bile kurdum. 5 kere denedim. Maalesef hücreselde yok kodi tv. Wifi de sorun yok

Tips
Tips
Üst Alt