Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Ben yükledim verdiğiniz dosyayı ama içerisinde birşey yok ne işe yarar bu ipa uzantılı noncereboot ?

Fotolar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Benim gibi electra jailbreakten 11.3.1 sürümüne geçip pişman olanlar el kaldırsın
Kimse erkekliğe. ..k sürmez sorsan herkes memnundur şu an

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kimse erkekliğe. ..k sürmez sorsan herkes memnundur şu an

Şuan belki pişmanlık hissedebilirler ama jb çıktığında göreceğim :) Sanki adamlar 3 gün sonra çıkaracağız diye söz verdiler.1 ay beklemeyi göze alsın herkes.Ben bu ay sonuna kadar çok ses çıkarmam

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Aynen bu jailbreak sabır ister beklemek gerek kolay olan bişi değil..

BİR FİDAN BİN İNSAN

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Şuan belki pişmanlık hissedebilirler ama jb çıktığında göreceğim :) Sanki adamlar 3 gün sonra çıkaracağız diye söz verdiler.1 ay beklemeyi göze alsın herkes.Ben bu ay sonuna kadar çok ses çıkarmam
Ya aliexpresten kablosuz kulaklık aldım 8 gün oldu her gün gözlerim yollarda bekliyorum
Oysa 40 günden aşşağıya gelmeyeceğini biliyorum
Jailbreak i kaybettim bir defa hayatımda ve sadece 1 hafta bekleyebildim

1 ay nasıl beklenir ya ben dayanamam hemen gider bir 4s alırım herhalde

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu şekilde oluyor sonra ana ekrana atıyor.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
hayır 11.1.2 de memnundum neden 11.3.1 geçtim ki bana ne artısı olacaktı :D telefon 16 gb iyice şişmişti sırf o yüzden yaptım ama yapmasamda olurdu

RedVen0m

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İş başa düştü :D Houdini sourcelerini tweak ve cydia yüklemeye uyumlu hale getirmeye başladım :) ayrıca her anlamında Türkçe olacak ve ne yaptığınızı bileceksiniz artık :)

Ayrıca biz Apple'dan 20.000 dolar alıp sonradan milletten bağış dilenen insanları bekliyoruz :D

NOT : Exploit aynı dostlarım sadece biri yarı izin alıyor :D biz onu tam root haline getirmeye çalışıyoruz :D çakallar bunlar :D:D

program.png

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İş başa düştü :D Houdini sourcelerini tweak ve cydia yüklemeye uyumlu hale getirmeye başladım ayrıca normal JB geldiğinde ona da uyumlayacağız :) ayrıca her anlamında Türkçe olacak ve ne yaptığınızı bileceksiniz artık :)

Ekli dosyayı görüntüle 4067
Dostum sen kralsın yardım lazim olursa ederim

Jailbreak Loading:██████████_| %97

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
İş başa düştü :D Houdini sourcelerini tweak ve cydia yüklemeye uyumlu hale getirmeye başladım ayrıca normal JB geldiğinde ona da uyumlayacağız :) ayrıca her anlamında Türkçe olacak ve ne yaptığınızı bileceksiniz artık :)

Ayrıca biz Apple'dan 20.000 dolar alıp sonradan milletten bağış dilenen insanları bekliyoruz :D

Bunu yapabilirsen bence mükemmel olur senden haber bekliyoruz

RedVen0m

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bunu yapabilirsen bence mükemmel olur senden haber bekliyoruz
En yakın zamanda başarılı olursam haber vericem birkaç hata dışında pek bir şey yok şu an düzeltilebilecek şeyler gibi duruyor 6S X vs hepsine ayrı ayrı ekran uyumu yapmak gerekebilir :) onun dışında bir şey yok bakacağız :D

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
En yakın zamanda başarılı olursam haber vericem birkaç hata dışında pek bir şey yok şu an düzeltilebilecek şeyler gibi duruyor 6S X vs hepsine ayrı ayrı ekran uyumu yapmak gerekebilir :) onun dışında bir şey yok bakacağız :D
İp6 yap boşver gerisini 😂😂😂

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Autolayout yaparsan hepsine ayrı ayrı ekran yapmana gerek kalmaz herhalde. Hücreleri köşelere sıfırlarsın. Jailbreak aracında görünürlüğü kim takar. :D

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Zaten ben de 6S'e sahibim 6 ve 6S sanırım ilk çıkacak modeller olur 5S'e çok uyumlama gerekeceği için maalesef en son çıkar
Yenilerden düz modeller plus modeller ve x için 3 ayar gerekir tahminimce ama çok zamanını alır o zamana kadar araç çıkar zaten.Ama bu işe başlamışken hazırda datan olmuş olur sonraki sürümlerde belki bir ilki başarırsın ve çokta büyük paralar kazanırsın.İsminde hazır ‘’TURKSTAR’’ :D

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ian Beer ve Coolstar'a millet çok sallamış burada. Ian Beer'in hakkını yemeyin beyler,
Ian Beer, şu anda İsviçre'de ikamet eden ve Project Zero'nun bir parçası olarak Google için çalışan bir İngiliz bilgisayar güvenliği uzmanı ve beyaz şapka korsanıdır. Beer, 2014 ilkbaharında “Proje Sıfır” adı altında bulgularını yayınlayan ilk güvenlik uzmanıydı; bu aşamada, proje henüz ortaya çıkmamıştı ve yeni keşfedilen savunmasızlıkların kredilendirilmesi bazı spekülasyonlara yol açtı. IOS, Safari ve macOS gibi Apple ürünlerinde çok sayıda güvenlik açığını keşfetmenin yanı sıra iOS sürümleri için jailbreak oluşturulmasına yardımcı olduğu bilinmektedir. Böyle bir keşif, Apple'ın macOS ve iOS çekirdeğinin önemli bölümlerini yeniden yazmasını zorunlu kıldı.

Doktor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İş başa düştü :D Houdini sourcelerini tweak ve cydia yüklemeye uyumlu hale getirmeye başladım :) ayrıca her anlamında Türkçe olacak ve ne yaptığınızı bileceksiniz artık :)

NOT : Exploit aynı dostlarım sadece biri yarı izin alıyor :D biz onu tam root haline getirmeye çalışıyoruz :D çakallar bunlar :D:D

Kolay gelsin hocam sen de bizim gururumuz ol.Takipteyiz

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Ekran ayarı en basiti ama yinede siz bilirsiniz. Bitirince yardımcı bile olurum ekran ayarına.

Yazacaklarım azminizi kırmak olacak belki ama doğru yerde uğraşmıyorsunuz. Houdini'den birşey beklemeyin. Eğer birşey beklenilecek olsaydı geliştiricisi bunu çoktan yapardı. Daha faydalı kaynakları araştırıp okumanızı önerebilirim. Birde açık kaynak projesinin sağını solunu değiştirip ipa atmayın buraya.

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Geliştirici Hesabı ne işe yaradığını gerçekten bilmiyormusun ?

Developer 99$ senelik vs.

JailbreakTR
ben oyle soz yazdimmi? gelistirici hesap olursa bu aracin ne ise yaradigini sordum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@RedVen0m

Burda Cydia Substrate veya APFS olan sürümlerde en az Tweakİnjektor lazım !!

Kardeş Sen iyimisin Gerçekten

JailbreakTR

Doktor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@efsane6 hocam çok sinirli sanırım herkes senin kadar bilmiyor sakin olmalısın bence zaten millet bilse burda durmaz bir dakika yabancı kaynaklar dolu @alsha

RedVen0m

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ekran ayarı en basiti ama yinede siz bilirsiniz. Bitirince yardımcı bile olurum ekran ayarına.

Yazacaklarım azminizi kırmak olacak belki ama doğru yerde uğraşmıyorsunuz. Houdini'den birşey beklemeyin. Eğer birşey beklenilecek olsaydı geliştiricisi bunu çoktan yapardı. Daha faydalı kaynakları araştırıp okumanızı önerebilirim. Birde açık kaynak projesinin sağını solunu değiştirip ipa atmayın buraya.
Maalesef bu exploit aynı inceledim teker teker aynı exploit ayni şey fakat yetkileri kendi programlarında kısıtlıyorlar sadece bunu aşmak sorun olacak ama çok zaman da alabilir az zaman da elbet biter ama halletmeye çalışıyoruz hiçbir şey olmazsa şu tweak ssh ve cydia alternativi bir sistem geliştirip içine entegre ederiz böylece tweak applerde çalışır durumda olur ve ayrıca bunu da kanıtlayayım :
gg1.png

Exploitler aynı dediğim gibi :D 10.x ten 11.3.1'e geçirmişler :D ve yeni exploiti gömmüşler içine beta2 den beri hiçbir kod editi yok :D sadece izinleri kapatıyorlar biz de izinlerini açıp semi jb yerine adam gibi bir tool yazmayı hedefliyoruz :D

NOT : Yazı çalınmasın diye üzerine yazıları ekledik

Tips
Tips
Üst Alt