Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Duyduğuma göre Coolstar Duvara toslamış ve şu anda AliBaba patronundan Yardım bekliyor Jailbreak IOS 11.3.1 için.

Yani ondan veya başka birinden yardım gelmezse

Coolstar Jailbreak 11.3.1 Toz olur

JailbreakTR

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Duyduğuma göre Coolstar Duvara toslamış ve şu anda AliBaba patronundan Yardım bekliyor Jailbreak IOS 11.3.1 için.

JailbreakTR
Görünen o ki öyle olacak zaten 😂

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X

JailbreakTR

Zaten çuvallayacağı belliydi
İnşallah birileri yardım ederde çözer sorunu ama bence o çözemesede luca todsco bu ara geri döndü yani öyle yada böyle çıkar bu jailbreak ama uzayacak anlaşılan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

JailbreakTR
Ian beer dan tweet bekliyorduk(geldi)
İpsw sayfasını da takip ettik(imza kapandı)
Şimdi de
Ali baba çıktı başımıza!
Yardımcılar olmasa Onurlu Çocuk bir HİÇ
Bide para istiyor yüzsüz

efsane

Administrator
Cihaz
AliBaba grubuda bugüne kadar ne yardım almıştır nede yardım etmiştir başka bir geliştiriciye/den (apple hariç)

IOS 11.3.1 de çok ciddi açıklar var

JailbreakTR

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ian beer vtf exploitini açıkladı mı ? Eğer açıkladı ve ona rağmen cool star yapamadı ise bağış yapanları düşünemiyorum . Sol kulağı iyi çınlar artık 🤪

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ian Beer henüz dev hesabı gerekmeyen exploit i açıklamadı ki.. Ben mi kaçırdım :/

efsane

Administrator
Cihaz
Zaten çuvallayacağı belliydi
İnşallah birileri yardım ederde çözer sorunu ama bence o çözemesede luca todsco bu ara geri döndü yani öyle yada böyle çıkar bu jailbreak ama uzayacak anlaşılan

Luca T. Sadece doğru sürümü ve zamanı bekliyor.

PlayStation 4 (4.0.5-5.0.5) ve IOS 11.3.1 Exploit leri %99 aynı çıktığı için ve Yalu10 ile uyuştuğu için Sene sonunda yada gelecek yıl başında Yeni bir araç mutlaka çıkacaktır

JailbreakTR

efsane

Administrator
Cihaz
Ian beer vtf exploitini açıkladı mı ? Eğer açıkladı ve ona rağmen cool star yapamadı ise bağış yapanları düşünemiyorum . Sol kulağı iyi çınlar artık 🤪
Dünkü attığı Tweet Vtf ile hiç bir alakası Yok , sadece Kişisel bilgiler içeren HEX Kodları

JailbreakTR

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Olaylar karışık desenize boştan yere gözümüz patlıyor galiba neyse ismail yk’dan Allah belanı versin adlı parçayı açayım bari

Jailbreak Loading:██████████_| %97

Redbull

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Nerde artik o eski jb li gunler 9.3.1 8.5 zamanlari hey gidi gunler hey adamlar yapiyordu coluga cocuga hic ugrastirmadan cikartiyorlardi ama gel gorki bir cocugun eline bakiyor gibiyiz

efsane

Administrator
Cihaz
Nerde artik o eski jb li gunler 9.3.1 8.5 zamanlari hey gidi gunler hey adamlar yapiyordu coluga cocuga hic ugrastirmadan cikartiyorlardi ama gel gorki bir cocugun eline bakiyor gibiyiz
IOS 8.5 varmıydı

JailbreakTR

efsane

Administrator
Cihaz
Valla bende hatirlamadim varmiydiki simdi
IOS 8.1.3 - 8.4 kadar vardı Sonra 8.4.1 çıkmıştı... Taig ile JB yapardık %60'da takılırdı JB yaparken ama Cydia bir kere gözüktümü Beton gibi oturuyordu cihaza

JailbreakTR

Doktor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Patladık geçmiş olsun Zheng kimseye yardım filan etmez kimseye.Az sonra bi bağış daha açaaar bi ipx daha alayım der

Redbull

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
IOS 8.1.3 - 8.4 kadar vardı Sonra 8.4.1 çıkmıştı... Taig ile JB yapardık %60'da takılırdı JB yaparken ama Cydia bir kere gözüktümü Beton gibi oturuyordu cihaza

JailbreakTR
Aynen oyle yapiyordu ozamanlar adamlar ne bagis ne baska birsey istemiyolardi halka calisiyolardi resmen. Twekler sourceler ne guzel hersey manuel kuruyoduk. Simdi ise adamlarin jb yapmasi icin keyiflerini bekliyoruz resmen

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet bu araç ama bunun geliştirici hesabı gerekmeyen sürümü lazım.. o da Ian beer ın yayınlayacağı exploit ile olacak

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Evet bu araç ama bunun geliştirici hesabı gerekmeyen sürümü lazım.. o da Ian beer ın yayınlayacağı exploit ile olacak
Geliştirici hesabı olanlar bu araç ile jb işlemi yapabiliyor mu şu an yani ?

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Benim gibi electra jailbreakten 11.3.1 sürümüne geçip pişman olanlar el kaldırsın ✋

Tips
Tips
Üst Alt