Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

Doktor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Coolstar bey ya da hanım twitterdaki çoğunluğa göre makyaj malzemeleri için bağış topluyor :) baya sinirli bir kitle bekliyor açıkçası son bağış tweeti sağlam etki yarattı imzaların kapanacağı günü de bildi çok net ya danışıklı dövüş herkesi geçirdiler 11.3.1 e ödül olarak bari yayınlasınlar jailbreakimizi

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben iOS 11.3'deyim iOS 11.3.1 imzalarını kapattılar. Şimdi iOS 11.3'e jailbreak gelmeyip, 11.3.1'e gelme ihtimali var mı?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Zaten 11.3.1 gelecek 11.3 büyük ihtimal kamsamaz

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
iOS 11.3.1 imzalar kapandı bakalım jb gelişmeleri nasıl olacak

BİR FİDAN BİN İNSAN

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Jailbreak alemine geri dönen mucize çocuk Luca Todesco

IOS 11.x ve 12.x ile uğraşacaktır bu da demek oluyor ki bu sene Yeni bir JB daha karşımıza çıkacaktır.
Saurik de arkasından gelirse muhteşem olacaktır.

JailbreakTR

Doktor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar şimdi jailbreak çıksa bile cydia güncellencek temiz 1-1.5 ay var

Redbull

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bu gelecek olan jb semi yada Untethered mi olacak.. semi gelirse çok ugrastıracak

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bu gelecek olan jb semi yada Untethered mi olacak.. semi gelirse çok ugrastıracak
Semi ya da tethered olur. Untethered mazide kaldı. Dua edelim de en azından jb çıksın semi de olsa 😆

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cydia güncellenmesi gerekiyor ne demek? JB gelse bile tweak yükleyemeyecek miyiz?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cydia güncellenmesi gerekiyor ne demek? JB gelse bile tweak yükleyemeyecek miyiz?
Manuel olarak yükleyebiliriz.Ama cydia gelmesi çok fazla sürmez çünkü iOS 11 için zaten güncellenmişti cydia.Aylarca sürmez max. 1 ay

Doktor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

:D:D:D:b1:

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11.4 e geçenler çok memnun bence coolstar bize geçirecek

Jailbreak Loading:██████████_| %97

Doktor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Her 30 dk da bir Twitter ı kontrol ediyorum ama bugün de gelmezse sıklığı azaltıcam baktıkça gelmiyor totem zamanı :eusa_dance:

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bence bugün de gelmez...
Lan beer vtf exploitini yayınlamadan gelmez. Lan beer bir hafta içerisinde açıklayacak. Aceleci olmayın arkadaşlar. Değerli zamanınızı güzel geçirin. Bekledikçe stres yaparsınız 😉

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hali hazırda her ne kadar dev hesabı istesede bi houdini jb var. Buda demek oluyorki mutlaka ama mutlaka bi jb göreceğiz.
Apple ve Ian beer in 11.3.1 jb konusunda beraber çalışacaklarına dair söylemler vardı o günlerde bunun mümkün olmayacağını en sert savunanlardan biri de bendim ama şu an için aynı fikirde değilim. Coolstar bağışlardan götürüyo apple dev hesaplarını satıyor.Ian beer çalıştığı firmanın prestijini arttırıyor. Bende dahil son kullanıcılar da dakka başı tweeter forum:))

Doktor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Zaten bütün olay ian da bitiyor o kardeşimiz yayınlasa süreceği max 2 gün

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Zaten bütün olay ian da bitiyor o kardeşimiz yayınlasa süreceği max 2 gün
Ian beer açıkları paylaştı iki açık paylaştı biri dev hesabına ihtiyaç duyan açık diğeri dev hesabına gerek olmayan açık collstar şu an için dev hesabı gerektiren açıkla çalışıyor bitirdikten sonra yayınladıktan sonra dev hesabı gerektirmeyen açıkla ilgilenecektir.
Not. Tweeter dan anladığım kadarıyla

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
hayır henüz Ian Beer dev hesabı istemeyen açığı paylaşmadı. Zaten sorun da orda başlıyor ;)

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Daha çok bekleyeceğiz desenize...
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar bir şeyi merak ettim. Ben şimdi 11.3.1'deyim. Telefonu DFU moda alıp tekrar 11.3.1 kurabilir miyim? Yani bu imza kapanınca sadece sürüm yükseltme/düşürme mi kapanıyor yoksa hiçbir şekilde artık 11.3.1 kurulamıyor mu?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Daha çok bekleyeceğiz desenize...
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar bir şeyi merak ettim. Ben şimdi 11.3.1'deyim. Telefonu DFU moda alıp tekrar 11.3.1 kurabilir miyim? Yani bu imza kapanınca sadece sürüm yükseltme/düşürme mi kapanıyor yoksa hiçbir şekilde artık 11.3.1 kurulamıyor mu?
Hayır hiç bir şekilde normal yolla geri yükleme yapamazsın iTunes ile.

Sadece FutureRestore ile yapabilirsin.

Tips
Tips
Üst Alt