Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Banada resmî olmasada el altından anlaşmalı gibi geliyor.İmzaların bu kadar açık kalması artı 11.3.1 e geçiş için inanılmaz bir kampanya yapılması çok şüphe çekici

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Banada resmî olmasada el altından anlaşmalı gibi geliyor.İmzaların bu kadar açık kalması artı 11.3.1 e geçiş için inanılmaz bir kampanya yapılması çok şüphe çekici
Şimdi ters köşe yapıp, JB bitti, FutureRestore falan da yok size derlerse şaşırmam. :pancarta:

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Böyle birşey olması durumunda bu zamana kadar ki en stabil jailbreak i görmüş oluruz. Tweak desteğini de bizzat apple versin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Böyle birşey olması durumunda bu zamana kadar ki en stabil jailbreak i görmüş oluruz. Tweak desteğini de bizzat apple versin.

Apple zaten gerekli tweakleri çalıp yeni yazılımlarına ekleyip yenilik diye anlatıyor.Jb olmasaydı iOS şuan çok zayıftı.Yeniliklerinin çoğu tweaklerden esinlenme hatta bazıları birebir aynı.El altından bu işi desteklemek kendi işlerine gelir.Sırf jb için Apple’dan vazgeçmeyen ciddi bir kitle var

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6

Artık son nesil iOS sürümlerinde böyle bir şey olacağını sanmıyorum. Stabil olması bakımından. Şayet olursa diye SHSH kayıtlarımızı aldık bakalım. En kötü FutureRestore güncelleme alırsa 11.3.1'e döneriz. @JB-Alper çok güzel demiş. JB olmasaydı, Apple yazılımında kaydadeğer güzel yenilik yapamayacaktı. Son zamanlarda ne yapsa kötü oluyor zaten.

C

clkgkmn

Guest
@JB-Alper
Mesala ben :okay: ve apple'in musteri memnuniyeti bir keresinde bir olaydan dolayi hatta randevum bile yoktu gittim sikayetimi belirttim musteri memnuniyeti bizim icin herzaman degerlidir dedi ortalama 30 dakika icinde yeni cihaz vermislerdi :clap:

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Ya Hocam şimdi bu coolstar çalısıyor anladıkta neden tihmstar siguza çalışmıyor aslında qwertyuiopz yapsa mükemmel olur ama bıraktı :(
Mesaj düzenlendi:

Ah luca 9 da gösteripte vermediğini unutmakdık.
Sonra Verdi Bıraktı sattı apple'a açıkları. :P

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ya Hocam şimdi bu coolstar çalısıyor anladıkta neden tihmstar siguza çalışmıyor aslında qwertyuiopz yapsa mükemmel olur ama bıraktı :(
halen Luca Todesco'nun temeli var bu son Jailbreak de

JailbreakTR

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
BU 11.3.1 yüzünden sitede kimse tweak bile bakmıyor ya ahahahah herkes bu sürümü bekliyor.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Modlar bile tweak paylaşmıyor çünkü hepsi 11.3.1 oldu :D

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Evet Açığı iosta bulan tfp0 açığını yayınlayan Luca todesco dur .

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Şimdi bu gelecek jailbreak diğer jailbreaklerden daha stabil olması gerekmiyormu çünkü herkes bu sürüme kaydı hayalen imzalar açık yani anılacağınız tüm jailbreak camiyası bu sürümde toplanıyor sizin düşünceniz ne acaba ben yanlışmı düşünüyorum?

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Yemin ediyorum ben bu kadar nazlı birini görmedim ya, ne yapacak bu kadar parayı hiç anlamıyorum. 11.2.1 JB 11.2.1 imzası kapandıktan sonra mı yayınlanmıştı? Ona göre ipsw sayfasını takip edeceğim.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Yemin ediyorum ben bu kadar nazlı birini görmedim ya, ne yapacak bu kadar parayı hiç anlamıyorum. 11.2.1 JB 11.2.1 imzası kapandıktan sonra mı yayınlanmıştı? Ona göre ipsw sayfasını takip edeceğim.

Benim düşüncem baya beklicez 1 veya 2 ay arasında cydia bırakırlar 2 ayada razım en düşük ihtamal olarak

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Benim düşüncem baya beklicez 1 veya 2 ay arasında cydia bırakırlar 2 ayada razım en düşük ihtamal olarak
Reis ben en son ip 6 da 9.3.3 de JB yapmıştım kaç sene geçti acımı paylaşmak istemiyorum şimdi burada. Askerlik yapan çok iyi bilir teskereye 2 gün kalınca işte o 2 gün adama 2 sene gibi gelir. Demem o ki JB için 2 ay bekleyecek şeyim kalmadı neyse işte

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ios 11.3.1 imzaları kapatıldı an itibariyle.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Reis ben en son ip 6 da 9.3.3 de JB yapmıştım kaç sene geçti acımı paylaşmak istemiyorum şimdi burada. Askerlik yapan çok iyi bilir teskereye 2 gün kalınca işte o 2 gün adama 2 sene gibi gelir. Demem o ki JB için 2 ay bekleyecek şeyim kalmadı neyse işte

Jailbreak böyle beklenmez hacılar. Bazı şeyleri oluruna bırakmak lazım, bu da öyle bir şey. Sonuçta adamlar hobi olsun diye uğraşıyor bununla. CoolStar'ın açtığı bağış sayfalarına bakmayın siz. Geliştiricilerin bu kadar üstüne gitmek, tweet üstüne tweet atmak ters tepebilir. Hayırlı geceler.

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreak böyle beklenmez hacılar. Bazı şeyleri oluruna bırakmak lazım, bu da öyle bir şey. Sonuçta adamlar hobi olsun diye uğraşıyor bununla. CoolStar'ın açtığı bağış sayfalarına bakmayın siz. Geliştiricilerin bu kadar üstüne gitmek, tweet üstüne tweet atmak ters tepebilir. Hayırlı geceler.
Adam haklı. Düzenli olarak saat başı siteye girmeye çalışmayın işsizler gibi. 2-3 günde bir girin bakın çıkın. Bu şekilde yaparsanız daha çok bekleriz.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Belli olmaz ben sadace tahmin ettim ama bekliyeceğimiz kesin ne kadar bekleriz net olarak bilemem

Tips
Tips
Üst Alt