Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

Heabib

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
yazılım sürümünüze göre jb bakabilirsiniz. sitemizde kendi dilimizde anlatımlar mevcut. iyi forumlar.
gordum o yuzden sizden yardim istiyorum ki bende ki cihaz jailbreak luyor kapanib acildi zaman kayb oluyor cydia giriyorum acmyor phoneix se girdiyim zaman is not jealbreak yaziyor
Mesaj düzenlendi:

cok saq olun fakat bende kapanip acildigi zaman is not jailbreak yaziyor ustelik bana daha onemlisi bu sistemi silib android yapmak cunki eski ios olduqu icin coook uygulamani desteklemiyor indirilmiyor

Son düzenleme:

vahdettinm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
arkadaşlar merhaba yeğenimin ipad 2 tableti var youtube yuklenmiyor 2. ios cihazım yok buna nasıl yükleme yapanilirim altstore ios 11 den sonra çalışıyor mevcut sürüm 9.3.6 cydia denedim ifile hata verdi ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olabilecek var mı?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arkadaşlar merhaba yeğenimin ipad 2 tableti var youtube yuklenmiyor 2. ios cihazım yok buna nasıl yükleme yapanilirim altstore ios 11 den sonra çalışıyor mevcut sürüm 9.3.6 cydia denedim ifile hata verdi ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olabilecek var mı?
Filza ile var/containers/bundle/application/youtube/youtube.app içerisinden info.plist i bulun üzerine tıklayıp root menusunu açın cfbundleversiyon kaşısında sürüm versiyon yazar (i) ye tıklayın açılan yerde sürüm numarası yazar orayı 14.44.3 yapın, üstten infoplist e basın sonra bitti ye basın. İşlem tamam.

Bende ipad mini1 ios 9.3.5 de oldu,

........................::::
Artı bilgi olarak

safari hızlandırmak için cydia dan iwebboost, cihazı hızlandırmak için için i0verclock tweak ve de flex3 tweak içerisinden savage boost3 yükleyip aktif ettim.

(Flex3 tweak içerisinde youtube no upgrade de yükleyin ki youtube zorunlu güncelleme uyarısı vermesin.)

Cihaz jb aktifleştirme için phoenix kullanıyorum ve imza süresini reprovision tweak ile otomatik uzattırıyorum.

App storedaki eski sürüm ipaları indirebilmek için lowerinstall tweak ile önce cihazın sürümünü yüksek gösteriyorum ipayı indir diyorum indirme hatası gelirse lowerinstall’ı kapatıyorum. İndirmeye çalıştığım uygulamanın indirme simgesi app store dan bulut simgesine dönüyor ve satın alınanlar kısmından indir dediğimde eski uyumlu sürümü indireyimmi diye soruyor. Bunu da paylaşmış olayım.

Cihaza çocuklar bakacak ise youtube için youtube kids app yi önerebilirim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ios 9.3.5 sürümü için Youtube

takarcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Selamlar,

11 Pro Max cihazı aldığımda 14.7.1 yüklüydü üzerinde, güncellemeleri kapattım. Ama 14.7.1'e JB gelmeyecek gibime geliyor, iOS 15 yapsam mı ne dersiniz?

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iPhone 7 Plus 14.8 bunun icin jailbreak varmi ?

reiis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Selamlar,

11 Pro Max cihazı aldığımda 14.7.1 yüklüydü üzerinde, güncellemeleri kapattım. Ama 14.7.1'e JB gelmeyecek gibime geliyor, iOS 15 yapsam mı ne dersiniz?
Şarjin daha çabuk biter ramin azalir vs

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

rmznatl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 15 e gelsede geçsem 15e
Mesaj düzenlendi:

Şarjin daha çabuk biter ramin azalir vs

checkra1n desteklemiyor mu hocam

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arkadaşlar whatsapp gurubunun linkini payalabilcek varmı silindi bende

GONCU

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
12 pro max 14.7.1 için sanırım hiçbir şekilde jb yok :(

Swealy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Şimdilik yok yani 2 - 3 ay sürer
hocam iphone 11 14.6'da bekliyorum ben de. Düşüncelerinizi almak isterim, sizce tahminen jbnin gelme durumu nedir, ne zaman gelir? Exploit haberleri kovalamaktan canım çıktı ve ilk defa jb dünyasına giriş yapacağım, sormadan edemiyorum bu yüzden. 🥲

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
hocam iphone 11 14.6'da bekliyorum ben de. Düşüncelerinizi almak isterim, sizce tahminen jbnin gelme durumu nedir, ne zaman gelir? Exploit haberleri kovalamaktan canım çıktı ve ilk defa jb dünyasına giriş yapacağım, sormadan edemiyorum bu yüzden. 🥲
Her hangi açık yayınlanmış bir Exploit yok şu anda... mecburen şimdilik beklemelisin sürümünde

Swealy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Her hangi açık yayınlanmış bir Exploit yok şu anda... mecburen şimdilik beklemelisin sürümünde
O kadar laf yapıyorlar Patterni bilmemnesi falan, yayınlasalar şaşacağım zaten. Yayınlamayacaklarsa neden haberini yapıyorlar ki? Bir de, yayınlandıktan ne kadar sonra çıkıyor jb?

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arkadaşlar whatsapp gurubunun linki varmı bende silindi

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
grup linki yok bana özelden telefon numaranızı gönderirseniz ekleyebiliyorum. iyi forumlar.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
iPhone X 14.8 checkrain kalibresi yaptım. Sonra tam güncelleme dedikten sonra aşağıdaki gibi hata alıyorum.
Safe mode yaptım orada yüklediğim farklı tweak de yok.
Önerisi olan var mı ?

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Merhabalar hayırlı akşamlar üstadlar , cihazım iPad pro 11 jailbdeakli cihaz oyun ayarı için autoch tweakini kullanıyorum da bunda sadece tiklamalari kaydediyo ekrailni sürükleme yakınlaştırma hareketi çift parmak vs ayarı varmı yoksa ben bulamadım auto touch da yada bildiniz başka tweak varmı ustadlarim önerebilceniz

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
iPhone X 14.8 checkrain kalibresi yaptım. Sonra tam güncelleme dedikten sonra aşağıdaki gibi hata alıyorum.
Safe mode yaptım orada yüklediğim farklı tweak de yok.
Önerisi olan var mı ?

uyumsuz tweak var gibi.

isaylcnky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
ipad air a7 işlemcili 12,5,3 sürüm cihazıma jailbreak yapabilirmiyim

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
evet. uncover deneyebilirsiniz.

@aksneo eger aktif edebilirseniz rootfs yapmalısınız. iyi forumlar.
Rootfs derken üstat ?
Telefondaki chexkrain uygulamasından sıfırlama yapmayı düşünüyorum.
Ya da tüm yüklü yweakleri kaldıran bir tweak.
En sonda da succession ile sıfırlama

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Rootfs derken üstat ?
Telefondaki chexkrain uygulamasından sıfırlama yapmayı düşünüyorum.
Ya da tüm yüklü yweakleri kaldıran bir tweak.
En sonda da succession ile sıfırlama

aynen bu yolları deneyebilirsiniz.

@hrfat jailbreak varsa imzanızı alın sürümünüzde bekleyin.

Tips
Tips
Üst Alt