Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

yasin487

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İyi Akşamlar. Bir süre Önce almış olduğum İphone 8 Plus İos 14.4.2, A18 97 cihazım İçin uygun jailbreak varmıdır. Konuyu Yanlış yere açtıysam özür dilerim. Teşekkür ederim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İyi Akşamlar. Bir süre Önce almış olduğum İphone 8 Plus İos 14.4.2, A18 97 cihazım İçin uygun jailbreak varmıdır. Konuyu Yanlış yere açtıysam özür dilerim. Teşekkür ederim.
Konu linkinde bulunan yöntem ile jb yapabilirsin

tenzinjp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
İyi akşamlar. ipad 8. nesil 14.4 sürümde cihazım var araştırdım ama buradan da teyit etmek istedim belki bir yolu vardır diye. Jailbreak için her hangi bir yöntem var mıdır? Cevap verirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
İyi akşamlar. ipad 8. nesil 14.4 sürümde cihazım var araştırdım ama buradan da teyit etmek istedim belki bir yolu vardır diye. Jailbreak için her hangi bir yöntem var mıdır? Cevap verirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.
merhabalar. şu anda yok. sitemizden güncel haberleri bannerları takip ederseniz 14.4 icin jb haberini alabilirsiniz. iyi forumlar.

arkhep

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar, Checkn1x üzerinden jailbreak yapmaya çalışıyorum. Cihazım iphone 6s 13.7 Sürümde. Usb boot edip checkn1x start sayfasına gelip startlıyorum. Ancak ne yaparsam yapayım bu boot bir türlü bitmiyor ve jailbreak yüklenmiyor. Telefonun ayarlarını sıfırlayıp tekrar denedim olmadı. Başka bir kablo ile denedim yine olmadı. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar, Checkn1x üzerinden jailbreak yapmaya çalışıyorum. Cihazım iphone 6s 13.7 Sürümde. Usb boot edip checkn1x start sayfasına gelip startlıyorum. Ancak ne yaparsam yapayım bu boot bir türlü bitmiyor ve jailbreak yüklenmiyor. Telefonun ayarlarını sıfırlayıp tekrar denedim olmadı. Başka bir kablo ile denedim yine olmadı. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz.
Dfu mod’a alman gerekiyor sanırım.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
slm repo kaldır dedıgımde kırmızı mesajla uyarı verıyor cydia gerı dön dıyor bakıyorum repoo yıne aynı duruyor nasıl kaldırabılırım ıphone 7 kullanıyorum.
Var/mobile/library/caches/com.saurik.cydia/sources.list

Burdan listeden silip kaydet.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alexisren

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Selamlar, 12 pro max kullanıcısıyım cihaz 14.3 ile gelmişti jailbreakli kullanmaktaydım fakat hotspottaki aşırı problem yüzünden restore etmeye karar verdim okumadan 14.6 ya jb geldiğini düşündüm sonu hüsran sorum olacaktı 14.7 beta yayımlanmış 14.7 nin haftaya çıkma ihtimali varsa jb bu ay içinde gelir mi sizce ?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar, 12 pro max kullanıcısıyım cihaz 14.3 ile gelmişti jailbreakli kullanmaktaydım fakat hotspottaki aşırı problem yüzünden restore etmeye karar verdim okumadan 14.6 ya jb geldiğini düşündüm sonu hüsran sorum olacaktı 14.7 beta yayımlanmış 14.7 nin haftaya çıkma ihtimali varsa jb bu ay içinde gelir mi sizce ?
kimse bugün çıkacak 20 gün sonra çıkacak diye bir öngörüde bulunamaz. 14.3 üstünde şu anda jailbreak yok. succession beta yöntemi ile telefonunuzu 14.3 e sıfırlayabilirsiniz. jailbreak de kaybolmaz.
not: 14.5.1 den üst sürüme gelmeyebilir. Dün yayınlanan tweetlerde böyle görünüyordu.

Alexisren

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
kimse bugün çıkacak 20 gün sonra çıkacak diye bir öngörüde bulunamaz. 14.3 üstünde şu anda jailbreak yok. succession beta yöntemi ile telefonunuzu 14.3 e sıfırlayabilirsiniz. jailbreak de kaybolmaz.
not: 14.5.1 den üst sürüme gelmeyebilir. Dün yayınlanan tweetlerde böyle görünüyordu.
ilginize teşekkür ederim. şuan cihazım 14.6 Succession restore işlemi için cihazın jbli sürümde olması gerekiyor sanırım.

Son düzenleme:

bayramagdaci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar jailbreak ile ilgili sohbetimizi bu konudan yapabiliriz ;) haberler vb. Konuları boşuna ilgisiz mesajlarla doldurmayalım :okay:

ios 14.6 için calisan iphone x teki gibi bir kullanim tweak istiyorum biliyormusunuz?
neptune minixs littlexs little 12 calismiyor

telefonum iphone 7 ios 14.6

Heabib

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Selamlar Arkadaşlar ,

Bu başlık altında Jailbreak sohbeti yapabilirsiniz, diğer konuda önemli gelişmeleri ekleyelim geri kalan mesajları ise buraya yazabilirsiniz.​
Merhaba bana yardimci olurmusunuz jailbreak yapmakdi bir sorun var fakat coze bilmiyorum

Heabib

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Selamlar Arkadaşlar ,

Bu başlık altında Jailbreak sohbeti yapabilirsiniz, diğer konuda önemli gelişmeleri ekleyelim geri kalan mesajları ise buraya yazabilirsiniz.​
Ben IPad2 jailbreak yapamiyorum bana kimse yardimci olurmu ?

Tips
Tips
Üst Alt