Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Şu Sorunuma Çare Bulabilirmisiniz

Biraz İnceledim İnternete Ama Çözüme Ulaşamadım Cydiadan Hiç Bir Şey İnmiyor Ve Cihaz Jailbreak Moduna geçmiyor 12.4 Filzaya Girebiliyorum Ama Neyi Nasıl Yapmam gerek bilmiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Şu Sorunuma Çare Bulabilirmisiniz

Biraz İnceledim İnternete Ama Çözüme Ulaşamadım Cydiadan Hiç Bir Şey İnmiyor Ve Cihaz Jailbreak Moduna geçmiyor 12.4 Filzaya Girebiliyorum Ama Neyi Nasıl Yapmam gerek bilmiyorum

Uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yap. İşlemi 4-5 kez tekrarla
Daha sonra restore rootfs sekmesini kapatıp tekrar jb yap

ozanisik20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba chimera-sileo mu yoksa unc0ver-cydia mı tavsiye edersiniz

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Forumda konusu vardı, kullananlar orada deneyimlerini paylaştılar, onları okuyup karar verebilirsiniz.
Yusuf kardeş senin fikrin nedir aceba sanada soracam ben şimdi paypal hesabımdan callbar sahibinin tüm tweaklerini satın aldım sonra arkadaşım gördü banada satın al dedi parasını verdi callbar ve bioproteci onun cihazından satın aldım ama aktif olmadılar parayıda çekti paypal niye böyle oldu limenosa mail atıyom ama cevap vermiyor paramı haram edeyimmi!

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
iOS 9'a ait klavye ses dosyalarına sahip birisi var mı acaba? 9Key tweakinin reposu artık çalışmadığından o tweaki de indiremiyorum maalesef. Aynı işlevi gören başka bir tweak varsa o da olur.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.4.1 yayınlandı aman dikkat 12.4 yükseltmek isteyenler elini çabuk tutsun.

ssaideski46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar yazı fontunu değiştirecek bir tweak var mı yada hangisini önerirsiniz

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar yazı fontunu değiştirecek bir tweak var mı yada hangisini önerirsiniz

Repo:
Tweak: A-Font

ToYBaRS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi günler otomatik imza için 12.4 de ne kullanıyoruz

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba elimde 11.4 jailbreakli SE var. 12.4'e restore edip uncover ile jailbreak yapsam şu an bir eksiklik veya yavaşlama olur mu acaba? Bir süredir restore yapmak istiyorum ama jailbreak kaybederim korkusuyla yapmıyordum bugün baktım 12.4 hala imzası açık itunes üzerinden restore etmeyi düşünüyorum özellikle tecrübeli olanlar yazarsa çok sevinirim teşekkürler.

Eksiklikten kastım örneğin localiapstore slices2 icleaner fingertouch liberty gibi tweakler kullanıyorum...
Mesaj düzenlendi: Bugün 14:20

11.4 ve 11.4.1 için shsh kaydım var istersem geri dönebilir miyim?

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Selamlar.
Icloud Drive'ım boş olduğu halde 2 GB dolu görünüyor. Bilen eden var mı bunu nasıl boşaltacağız?
Icloud sitesiden bakıncada boş görünüyor ama cihazda dolu görünüyor :/

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Selamlar.
Icloud Drive'ım boş olduğu halde 2 GB dolu görünüyor. Bilen eden var mı bunu nasıl boşaltacağız?
Icloud sitesiden bakıncada boş görünüyor ama cihazda dolu görünüyor :/
Whatsapp yedeği kullanıyor.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Whatsapp yedeği kullanıyor.

Kapattığım halde silemiyorum hocam. Whatsappın yedek kullandığını biliyorum. Onuda silmek istiyorum sorun o.

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar ios 12.4 ip7 unc0ver ile jb yaptım uygulamalar bir tık daha mı yavaş açılmaya başladı sizlerde de öyle mi ?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Kapattığım halde silemiyorum hocam. Whatsappın yedek kullandığını biliyorum. Onuda silmek istiyorum sorun o.
Ayarlar kısmında iCloud depolama alanına giderek silebilirsiniz. Zaten orada iCloud'u kullanan verilerin detaylarını görebilirsiniz

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Ayarlar kısmında iCloud depolama alanına giderek silebilirsiniz. Zaten orada iCloud'u kullanan verilerin detaylarını görebilirsiniz
Sil diyorum silmiyor işte hocam sorun orada. İclouda tarayıcı üzerinden giriş yaptım boş görünüyor ama drive dolu

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
arkadaslar iphone 8 de wifi acılmıyor simgesini tıklıyoruz hic acılmıyor neyden olabilir bide jailbreak yüklersek acıcak bir tweak varmı?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaslar iphone 8 de wifi acılmıyor simgesini tıklıyoruz hic acılmıyor neyden olabilir bide jailbreak yüklersek acıcak bir tweak varmı?
Eğer donanımsal bir sorun teşkil ediyorsa jailbreak yapmanız birşey ifade etmez.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
işte onu bilmiyoruz yazılımsalda olabilir ne yapabiliriz yardımcı olabilirmsin?
cihazı dfu moda alıp yazılım yuklemesi yap sıfırdan kurulum yapmış olursun, açılmazsa wifi, donanım oldugunu düşünebilirsin. bir diğer husus jailbreak uygulamaları belki sana sıfırlama imkanı vermeden sonuc verebilir.

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
cihazı dfu moda alıp yazılım yuklemesi yap sıfırdan kurulum yapmış olursun, açılmazsa wifi, donanım oldugunu düşünebilirsin. bir diğer husus jailbreak uygulamaları belki sana sıfırlama imkanı vermeden sonuc verebilir.
jailbreakın hang uygulaması mesala söyleyn yüklicem simdi?

Tips
Tips
Üst Alt