Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

kral5353

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ios 12.4 iphone 7 plus cihazıma jailbreak yaptım fakat hiç bir repo ekleyemiyorum 404 not found ve NOSPLIT hatası alıyorum nasıl çözeceğim heryerde baktım yapamadım jb yi sildim cydia impactor le yeniden denedim ama olmadı

JFSaurik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
telefonu ios 12.4 sürümüne güncelleyince restart yiyen oldu mu DH forumda bayağı bi kişi bundan şikayetçi panic full hatası alıyorlarmış

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

arkadaşlar bildirim panelini tam açarken sürekli safe moda alıyo nasıl düzelticem bunu 12.4 i7

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

arkadaşlar bildirim panelini tam açarken sürekli safe moda alıyo nasıl düzelticem bunu 12.4 i7

Yüklediğin bir tweak sorunlu cydia dan son kurduğun tweakı kaldır.

ismoooo1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Herkese selam uzun yıllardır jailbreak yapmadım

CarBridge adında bir uygulamayı kullanmak istiyorum,

Cihazım X 12.4 sürümü jailbreak yaptıktan sonra kullanmaktan vazgeçersem telefonu sıfırlamadan jailbreak kaldırma yöntemi var mı? ( Çerez dosyaları telefonda kalır mı)

Ve kaldırma yöntemi var ise kaldırdıktan sonra sistem dosyaları tamamen orijinale döner mi ? herhangi bir güvenlik problemi yaşar mıyım?

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Herkese selam uzun yıllardır jailbreak yapmadım

CarBridge adında bir uygulamayı kullanmak istiyorum,

Cihazım X 12.4 sürümü jailbreak yaptıktan sonra kullanmaktan vazgeçersem telefonu sıfırlamadan jailbreak kaldırma yöntemi var mı? ( Çerez dosyaları telefonda kalır mı)

Ve kaldırma yöntemi var ise kaldırdıktan sonra sistem dosyaları tamamen orijinale döner mi ? herhangi bir güvenlik problemi yaşar mıyım?
Dostum unc0ver jb yaparsan . Uncover jb'nin ayarlarına gir oradan "Restore RootFS" seçeneğini tıkla jb kaldırır telefonundan . Chimera yaparsan yine onun da alt kısmında aynı seçenek var öyle kaldırabilirsin . Bir güvenlik problemi yaşamazsın , jb yaptığında da telefon çin malı olmuyor kardeş hala orjinal kalır herşey .

ismoooo1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dostum unc0ver jb yaparsan . Uncover jb'nin ayarlarına gir oradan "Restore RootFS" seçeneğini tıkla jb kaldırır telefonundan . Chimera yaparsan yine onun da alt kısmında aynı seçenek var öyle kaldırabilirsin . Bir güvenlik problemi yaşamazsın , jb yaptığında da telefon çin malı olmuyor kardeş hala orjinal kalır herşey .
Teşekkür ederim pek bilgim olmayan bir konuydu sormak istedim şuan unc0ver programını yükledim son olarak yüklerken veya silerken ayarlar kısmında değiştirmem gereken birşey var mı? Bir sürü ayar var. Bunada yardım ederseniz çok sevinirim.

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Teşekkür ederim pek bilgim olmayan bir konuydu sormak istedim şuan unc0ver programını yükledim son olarak yüklerken veya silerken ayarlar kısmında değiştirmem gereken birşey var mı? Bir sürü ayar var. Bunada yardım ederseniz çok sevinirim.
Hayır sadece uygulamayı yükle uygulamaya gir ve jailbreak butonuna bas başka birşey yapmana gerek yok . Jailbreak olmassa gir bir daha yap bazen o işlemi 3-4 defa yapmak gerekiyor

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar bi tweak in sürümüme uygun olup olmadığını nerden anlarım ve kurulu olanlar klasöründeki yeşil tik ne anlama geliyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar bi tweak in sürümüme uygun olup olmadığını nerden anlarım ve kurulu olanlar klasöründeki yeşil tik ne anlama geliyor

Cydia içinden yüklerken kapsadığı sürüm açıklamasında yazar.

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar bu chimera internetten indirilmiyor şu aralar bi sıkıntı var galiba impactor ile tayım desem uygulama durduruldu hatası veriyor iki pc tam atmaya yakın . ben nasıl jailbreak yapabilirim başka

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
arkadaşlar bu chimera internetten indirilmiyor şu aralar bi sıkıntı var galiba impactor ile tayım desem uygulama durduruldu hatası veriyor iki pc tam atmaya yakın . ben nasıl jailbreak yapabilirim başka
Cydia impactor ile PC üzerinden yapabilirsin...

Yada işlemleri düzgün yapmıyorsun

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@efsane6 abi cydia impactor ile id şifre yazıyorum ipayı bırakıyorum her şey yolunda tam ipa telefona yükleneceği zamanlar uygulama durduruldu hatası veriyor

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@efsane6 abi cydia impactor ile id şifre yazıyorum ipayı bırakıyorum her şey yolunda tam ipa telefona yükleneceği zamanlar uygulama durduruldu hatası veriyor
Bağlantı sorunu var o zaman...

1. Eski İPA’yı sil
2.cihazı yeniden başlat
3.iTunes arkaplanda kapat
4.PC’yi yeniden başlat
5.resmi yerlerden ipa’yı indir

Bunları uygula

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
olmuyor hocam dediklerinizi yaptım ama o tam ipa yüklenmek üzere yani o civarlarda kapanıyor impactor
Mesaj düzenlendi:

ne yaptıysam indiremedim telefona uygulamayı, sıkıntı var galiba bir iki gün sonra tekrar denerim. jailbreak yapamıyorum ya :d

Son düzenleme:

tntone

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
telefonu kapattığımda jailbreak gidiyor ilk kez kurdum 12.4 için sanırım fazla bişey sanırım operatör ismini bile değiştiremedim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
olmuyor hocam dediklerinizi yaptım ama o tam ipa yüklenmek üzere yani o civarlarda kapanıyor impactor
Mesaj düzenlendi:

ne yaptıysam indiremedim telefona uygulamayı, sıkıntı var galiba bir iki gün sonra tekrar denerim. jailbreak yapamıyorum ya :d

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
telefonu kapattığımda jailbreak gidiyor ilk kez kurdum 12.4 için sanırım fazla bişey sanırım operatör ismini bile değiştiremedim
Cihaz kapanıp açıldığında jb devre dışı kalır. Tekrar jb yapmanız gerekli

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ntspeed haricinde bildiğiniz bağlantı hızını gösteren tweak var mı ntspeed safe moda atıyo

Tips
Tips
Üst Alt