Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba, iphone X 11.3.1den 12.1.2ye geçtim sarjım sarj sürem %25 azaldı. Bu şekilde geçiş yapan var mı? Yada iphone x da 12.1.1 ve 12.1.2 her iki sürümüde kullanan var mı? hangisinin sarjı daha uzun gidiyorsa imzalar kapanmadan ona geçeyim.

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
İos 11 deki şarj süresini iOS 12 de bulamazsın iphonex için önerilen sürüm 12.1.2

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar merhaba, iphone X 11.3.1den 12.1.2ye geçtim sarjım sarj sürem %25 azaldı. Bu şekilde geçiş yapan var mı? Yada iphone x da 12.1.1 ve 12.1.2 her iki sürümüde kullanan var mı? hangisinin sarjı daha uzun gidiyorsa imzalar kapanmadan ona geçeyim.
İPhone X için 12.1.1 daha iyi gibi. Birde o sürümü deneyim.

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İmzalar kapanmış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

tarik3ist

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
12.1 deyim jb çıkar mı

moshmec

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sanırım Rootless 3.1 ile cydia tweakları da desteklenir hale getirilmiş... Henüz cydia yok ama tweakların destekleniyor olması public JB’nin yakın olduğunu düşündürüyor..

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
11.3.1 jb den 12.1.1 beta 3 e yükselttim jb zamanında cydown kullanıyordum. iOS 12 için filza yi indirdim önceki jb den kalan tweak lerin “.deb” dosyalarını gördüm 20 ye yakın bunları filza üzerinden kursam çalışırmı yoksa cihaz bozulurmu ? biraz önce birini kurdum ama respring tuşuna basınca respring atmadı haliyle tweak kuruldumu kurulmadimi anlamadım

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
11.3.1 jb den 12.1.1 beta 3 e yükselttim jb zamanında cydown kullanıyordum. iOS 12 için filza yi indirdim önceki jb den kalan tweak lerin “.deb” dosyalarını gördüm 20 ye yakın bunları filza üzerinden kursam çalışırmı yoksa cihaz bozulurmu ? biraz önce birini kurdum ama respring tuşuna basınca respring atmadı haliyle tweak kuruldumu kurulmadimi anlamadım
ipa olarak fila kurduysanız maalesef çalıştıramazsınız. Tavsiyem bekleyin.

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar iOS 12 betaları kapandı mı bilgisi olan varmı

Bir Fidan Bin Nesil

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam bende 12.1.1 beta 3 yüklü fakat sürekli bu yazı çıkıyo bundan kurtulmanın yolu yokmudur

Bir Fidan Bin Nesil
Tvos 12 beta profil disable Update kur telefona ve bir daha gunceleme gostermez ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yüledim fakat engellemedi çözemedim bir türlü

Bir Fidan Bin Nesil

Sendekini sil ve telefonu kapat ac

Ve bunu yukle ayni sekilde telefonu kapat ac ve sonucu yaz ;)

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sendekini sil ve telefonu kapat ac

Ve bunu yukle ayni sekilde telefonu kapat ac ve sonucu yaz ;)

Yok yine olmadı şu feedback bu uygulamayı silemedim telefonu sıfırlayayım bide öle deneyeyim

Bir Fidan Bin Nesil

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Yok yine olmadı şu feedback bu uygulamayı silemedim telefonu sıfırlayayım bide öle deneyeyim

Bir Fidan Bin Nesil
Teli sıfırladım yine olmadı çok sinir bozucu telefonu kilitliyorum açıyorum bu yazı çıkıyor

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Teli sıfırladım yine olmadı çok sinir bozucu telefonu kilitliyorum açıyorum bu yazı çıkıyor

Ama işin garip tarafı yazılım güncellemeyi durdurdum fakat bu yazı durmuyo çıkıyo

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Feedback uygulaması o profili kurduktan sonra gelir zaten ve profili kaldırınca gider ancak yani bu normal birşeydi onun için telefonu sıfırlamanıza gerek yoktu profili silmeniz yeterliydi

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Feedback uygulaması o profili kurduktan sonra gelir zaten ve profili kaldırınca gider ancak yani bu normal birşeydi onun için telefonu sıfırlamanıza gerek yoktu profili silmeniz yeterliydi
Belki düzelir diye düşündüm ama düzelmedi aynı yazı geliyor feedback ta silinmiyor profili silmeme rağmen silinmiyor teli her kilitleyip açtığımda aynı yazı

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Belki düzelir diye düşündüm ama düzelmedi aynı yazı geliyor feedback ta silinmiyor profili silmeme rağmen silinmiyor teli her kilitleyip açtığımda aynı yazı

Sisteminiz zarar gördüyse eğer ki öyle görünüyor jb şansını da kaybeder veya indirgersiniz

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sisteminiz zarar gördüyse eğer ki öyle görünüyor jb şansını da kaybeder veya indirgersiniz
Sistem zarar görmüş olsa telefonda sorun olmaz mı bunun başka bir çözümü yok mu acaba

BİR FİDAN BİN NESİL

Tips
Tips
Üst Alt