Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
IPhone Xr ios 12.1.1 den 12.1.2 ye gectim , bakalim Jb cikacakmi , Bana gecmis olsun simdide

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Gecler tvos 11 profil gecerli degilmi artik ios 12de ? Guncelemeleri engellemek icin ?

Install kurulum yapmiyor tvos 11 config profil :(

onurburak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
yapmasını öğrenimce işe yarıyor ben ios 11.3.1 de jb bozmuştu cihazı kurtarma modunda ios 11.3.1 i yükledim nonce ayarlamak lazım.
Benim de 11.3.1 de shsh ım vardı ve jb bozulmuştu elmada kalmıştım.
Tekrar 11.3.1 yükleyebileceğimi bilmiyodum ya
Direk 11.4.1 e geçmiştim.
Üzdü şimdi :(

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Güncel sürüm hep daha stabil oluyor o nedenle diyorum, jb her ikisine de çıkacaksa kapanmadan yeni sürüme geçmek istiyorum
Güncel sürümün stabil olduğuna çok katılmıyorum.
Şu an güncel sürüm 12.1.3.
Elimde olsa 11.2 den hiç kıpırdamazdım.
Apple her yeni sürümde bataryayı, telefonu biraz daha yavaşlatıyor..Yeni telefon satmak için politikaları..

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
8 plus kullancısı olarak kesinlikle 12.1.1 diyorum. Zira ben 12.1.2''e geçmiştim ama şarj bildiğiniz su gibi akıyor. Tekrar 12.1.1'e döndüm. iPhone X kullanan arkadaşım @gokmenecer ile telefonda görüştüğümde o da iPhone X'u için 12.1.2 sürümü oldukça iyi demişti hız şarj konusunda. Kısaca, iPhone 8 Plus kullanıcılar şarj ve stabilizasyon için 12.1.1'de kalsın.

rlfz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
8 plus kullancısı olarak kesinlikle 12.1.1 diyorum. Zira ben 12.1.2''e geçmiştim ama şarj bildiğiniz su gibi akıyor. Tekrar 12.1.1'e döndüm. iPhone X kullanan arkadaşım @gokmenecer ile telefonda görüştüğümde o da iPhone X'u için 12.1.2 sürümü oldukça iyi demişti hız şarj konusunda. Kısaca, iPhone 8 Plus kullanıcılar şarj ve stabilizasyon için 12.1.1'de kalsın.
Eski cihaz kullanıcıları ne yapmalı sizce? (i6)
12.1.2’nin sarj konusunda problem oluşturduğunu bende duydum bir kaç kişiden.

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Eski cihaz kullanıcıları ne yapmalı sizce? (i6)
12.1.2’nin sarj konusunda problem oluşturduğunu bende duydum bir kaç kişiden.
Aslında, donanım haber de okudum, birçok kişi eski cihazlarının 12.1.1'de şarj konusunda daha iyi olduğunu, 12.1.2'de bunun tersi olduğunu yazmış. Bence, iPhone X düşüğü cihazlar 12.1.1'de kalsın diyorum ben.

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
11.3.1 Electra kullanıcısıyım çıktığı günden beri ne elmada kaldım ne bi sorun yaşadım nazar değmesin😊
shsh kayıtlarım var ios 12nin tüm sürümlerine
İos 12ye jailbreak çıktığı zaman FutureRestore çıkar mı ios 12ye dönüş için
Yoksa şimdiden İos12ye geçim mi?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
11.3.1 Electra kullanıcısıyım çıktığı günden beri ne elmada kaldım ne bi sorun yaşadım nazar değmesin😊
shsh kayıtlarım var ios 12nin tüm sürümlerine
İos 12ye jailbreak çıktığı zaman FutureRestore çıkar mı ios 12ye dönüş için
Yoksa şimdiden İos12ye geçim mi?
Kardeş aynen bende kararsısızım sadece tek sıkıntım bazen jailbreak aktif olmuyor geçsem sıf bu yüzden geçerim iOS 12 ye ondada bu sıkıntı olur diye düşünüyorum

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Benim gibi ihtiyacı olan varsa aşağıdaki link yardımcı olur.
Güncelleme Kapatma
Mesaj düzenlendi:

Dün çok aramıştım. :)

serjuinho

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
11.3 jailbreakli tablet an itibariyle çıldırdı, sürekli safe moda atıyor, bu sürüm için cydia kaldırma yöntemini bilen varsa anlatabilir mi bana veya konusunun linkini atsa da olur, bi ara yapmıştım ama şuan bulamadım o yöntemi.

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim cihaz i6 ios 10.2’ydi dün ios 12.1.1’e restore ettim. Çok pişman olmadım baya yenilik olmuş ve hızında da artış gözlemledim. Sizde geçebilirsiniz bence
Hocam bildiğime göre cihazlar iOS 11 de yavaşlamıştı ondan önceki surumlerde cihazlar zaten hızlıydı ama iOS 12 nin iOS 10 dan hızlı olması tartışılır
Mesaj düzenlendi:

11.3 jailbreakli tablet an itibariyle çıldırdı, sürekli safe moda atıyor, bu sürüm için cydia kaldırma yöntemini bilen varsa anlatabilir mi bana veya konusunun linkini atsa da olur, bi ara yapmıştım ama şuan bulamadım o yöntemi.
“Electra remover” adında program var hala tweakbox üzerindeyse nasıl jb yaptıysan ayni şekilde jb yi kaldırabilirsiniz

Ncengiz67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Maalesef elmada kaldım ve 8 ay beklediğim jailbreake elveda dedim. Şimdi 12.1.1 de beklemedeyim. Çok üzüldüm. 3 gün kullanabildim ancak

Tips
Tips
Üst Alt