Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

knay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Iphone 7 Plus 11.4 Beta 3 imzalar kapandı mı ?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ben iOS 11.1.1 den 11.3.1 geçtiğime bin pişmanım oldum,herşey yaptım yine’de telefon safe mode atıyo 2 tane uyumlu tweak olduğu halde , ne olcak benim bu sorunum futurerestorede yaptım

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ben iOS 11.1.1 den 11.3.1 geçtiğime bin pişmanım oldum,herşey yaptım yine’de telefon safe mode atıyo 2 tane uyumlu tweak olduğu halde , ne olcak benim bu sorunum futurerestorede yaptım
Yüklediğin 2 tweakı kaldır hala atıyormu ?
Cihazda sorun varsa future restore ile itunesten tekrar GERİ YÜKLEME yapınız.

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ayarlardan sıfırla yaparak sistemi ilk kurulum haline getirebilirmiyim jailbreak falan silinir mi? Silinirse tekrar kurabilir miyim?

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.4 beta 3 için hala imzalar açık mı ? nasıl öğrenebilirim..

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Buradan developer olanı yükle güçlü açık kullanıyor, sorun düzelmezse tekrar restore et bildirim çubuğunu renklendiren tweaktanda kaynaklanıyor olabilir ilk onu kaldır dene istersen
Fark etmicek ama denicem

stdrms

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iphone x cihazımı sonunda 11.4 beta 3 ile jailbreakledim. iki gün sürekli denedim internette yazılan tavsiyelere ek olarak beta sürüm için Electra VFS exploiti başarılı oluyor. Multipath defalarca denedim ama başarısız oldu. Vfs exploit ile uçak moduna alıp iphone bul kapalı passcode kapalı sekilde reboot edip sonra denedim ve sonunda oldu.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
vay bee.. bi zamanlar daha Electra çıkmamışken, bu konu hep başlarda olurdu..
Şimdi Electra çıktı konu bitti :D

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Anılar kimi güzel kimi gereksiz kimide komik paylaşımlar ve insanlar bıraktık geride bu konuda :)

fatihhaktass58

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar Selamın Aleyküm İOS 11.4 Jailbreak Nezaman Çıkacak Belli Bir Tarih Varmı Yada Tahmin Ya Da Daha Açık Downgrade Anlatırsanız Sevinirim İOS 11.3.1 Sürümü Artık İmzalanmıyor Bu Arada Şimdiden Teşekkürler

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Selamın Aleyküm İOS 11.4 Jailbreak Nezaman Çıkacak Belli Bir Tarih Varmı Yada Tahmin Ya Da Daha Açık Downgrade Anlatırsanız Sevinirim İOS 11.3.1 Sürümü Artık İmzalanmıyor Bu Arada Şimdiden Teşekkürler
O iş yaş Hacı 5-6 ay garanti beklersin

fatihhaktass58

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Downgrade Nası Yapacağız Peki Birisi Anlatmıştı Fakat SHSH Kayıdımı Alamadım Basit Bi Şekilde Anlacak Bir Reis Varmı

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
5-6 ay olsa yine iyi benim tahminim 1 sene en az

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt