Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

YusufSaracen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yok uyumlu degıl dıyor
Ota zip dosyası nasıl yuklenıyo onu bulmak gerek

may

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Buraya bakma imkanınız var mı?

YusufSaracen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler zip i çözdüm ama yine aynı hata veriyor
Mesaj düzenlendi:

İphone 7 den umudu kesip iphone 8 vardı ona kurdum cydia vs kuruldu ama cudia acılmadı bıraktım bende ugrasmadan iphone 8 i suan son surume guncelliyorum

Son düzenleme:

ferdi.seval

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar ne oluyor 11.3.1 jb kurdum şimdi millet 11.4 beta 3 ten bahsediyor 7plus kullanıyorum ne yapmam gerekiyor bilgi verebilirmisiniz lütfen çok fransız kaldım muhabbetlere

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar ne oluyor 11.3.1 jb kurdum şimdi millet 11.4 beta 3 ten bahsediyor 7plus kullanıyorum ne yapmam gerekiyor bilgi verebilirmisiniz lütfen çok fransız kaldım muhabbetlere
Kalın olduğunuz yerde hocam. Bu sürümü kaçıranlar için son şans

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BRKSNTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Beyler zip i çözdüm ama yine aynı hata veriyor
Mesaj düzenlendi:

İphone 7 den umudu kesip iphone 8 vardı ona kurdum cydia vs kuruldu ama cudia acılmadı bıraktım bende ugrasmadan iphone 8 i suan son surume guncelliyorum
I7 için ios 11.4 B3 çalışan bir ipsw dosyası bulamadık henüz.

yavuzgurkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ios 11.4.1 ne olunca electraya birlestirile bilir? neyise bulunca ips 11.4.1 icinde guncellene gelecekmis tam anlayan oldumu ne dedigini?
11.4.1 için tfp0 exploiti yayınlayan çıkarsa electrayı 11.4.1 de çalıştırabiliriz demiş

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.4 ten 11.4 beta 3 geçiş yaptım işlem başarılı.. Iphone X telefonum.

yalandunya241

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
XenHTML tweakini yükledim kurmak için respring yapınca siyah ekranda ortadaki yuvarlak dönüp duruyor ama telefon açılmıyor, tuşlara basıp reboot yaptım düzeldi ama jailbreak devre disi kaldı, yeniden aktifleştirdim yine siyah ekranda yuvarlak dönüyor açılmıyor. Reboot yapıp electrayi silip geri yukledim ama sonuç ayni. Yardımcı olabilecek var mi
Orj reposundan yükle senin yüklediğin eski sürümdür benimde başıma geldi

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
XenHTML tweakini yükledim kurmak için respring yapınca siyah ekranda ortadaki yuvarlak dönüp duruyor ama telefon açılmıyor, tuşlara basıp reboot yaptım düzeldi ama jailbreak devre disi kaldı, yeniden aktifleştirdim yine siyah ekranda yuvarlak dönüyor açılmıyor. Reboot yapıp electrayi silip geri yukledim ama sonuç ayni. Yardımcı olabilecek var mi
Yüklediğiniz Tweak buna sebebiyet veriyor Renoir yaparken Tweaks kıskını kapatın JAILBREAK yapıp Cydia dan kaldırın Ardından reboot tweaks i açın Jailbreak yapın sorun kalmayacaktır.

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.4 ten 11.4 beta 3 e düşürdüğüm telefonuma jailbreak yaptım sanırım. Cydia geldi jailbreaktr reposunuda ekledim. ilk kez jailbreak yapıyorum Tweakler hakkında fazla bilgim olmadığı için kaldım orda :)

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
11.4 ten 11.4 beta 3 e düşürdüğüm telefonuma jailbreak yaptım sanırım. Cydia geldi jailbreaktr reposunuda ekledim. ilk kez jailbreak yapıyorum Tweakler hakkında fazla bilgim olmadığı için kaldım orda :)
Hangi telefon?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Uyumlu tweakler konumuza bekleriz

wafflebey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
11.1.1 den 11.3.1 yükseltim pişmanlık başladı bende jailbreak varken sen git sürüm Yükselt yanlışmı taptım doğrumu yaptım kararsız kaldım :)
ben tam tersini yapıyorum hep ikinci el iphone aldım şuan 7 var bunu çok uzun süre kullanmak istediğim için yazılım güncellemiyorum şuan 11.2.5 var sadece jb olduğu zaman güncelliyorum diğer türlü cihaz kasıyor

Modells73

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar jailbreak ile ilgili sohbetimizi bu konudan yapabiliriz ;) haberler vb. Konuları boşuna ilgisiz mesajlarla doldurmayalım :okay:
Admin yeni jailbreak atanlar yani yeniler atmasını bilmiyor nasıl olacak , bir konu açsanız

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Bu herif 11.4.1 mi geçin diyor ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt