Neler yeni

Jailbreak silmeden itunesdan restore edebilir miyim?

conewow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaslar önceliklr merhaba,iphoneum acılmıyor. İçinde cydia vs kaldı. iTunesdan restore ediyor şuan DFU modeda. Bir sıkıntı çıkar mı telefondaki checkrainden restore jb demesem
Mesaj düzenlendi:

Spam yapıyorsam özür dilerim konuyu düzenle seçeneğini bulamadım. iTunes'ı telefona otomatik bağladığımda bu cihazı restore etmeniz gerekmektedir yazısı geldi direk restore ettim şuan hala ediyorum.

Cihaz
iPhone 8
Sürüm
ios 13.4.1
Son düzenleme:

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaslar önceliklr merhaba,iphoneum acılmıyor. İçinde cydia vs kaldı. iTunesdan restore ediyor şuan DFU modeda. Bir sıkıntı çıkar mı telefondaki checkrainden restore jb demesem
Mesaj düzenlendi:

Spam yapıyorsam özür dilerim konuyu düzenle seçeneğini bulamadım. iTunes'ı telefona otomatik bağladığımda bu cihazı restore etmeniz gerekmektedir yazısı geldi direk restore ettim şuan hala ediyorum.
ipsw indirerek dfu modda itunes ile restore et en sağlamı

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Direk dfu modeda itunesdan ettim sıkıntı yaratmaz inşallah
temiz bir restore için ipsw3 dosyasını indirmen ve bu dosyayı dfu moda alarak bilgisayardan göstererk itunese atman lazım tam temizlik için

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yasak değilse önerdiğiniz site var mı?
buradan teline uygun sürümü indir ve dfu modla itunes üzerinden restore et iphonemi bul devre dışı bırakmayı unytma yapmadan

conewow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
buradan teline uygun sürümü indir ve dfu modla itunes üzerinden restore et iphonemi bul devre dışı bırakmayı unytma yapmadan
İphone 8 gsm ve global arasındaki fark nedir, benimkinin hangisi olduğunu nerden bulacağım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone 8 gsm ve global arasındaki fark nedir, benimkinin hangisi olduğunu nerden bulacağım
Cihaz ayarları hakkında kısmından regulatory modele kısmındaki bilgiyi linkde gerekli alana giriniz.

conewow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

Cihaz ayarları hakkında kısmından regulatory modele kısmındaki bilgiyi linkde gerekli alana giriniz.

Ben de bahsettiğiniz regulatory yerine model var , doğru mudur ?
Mesaj düzenlendi:

A1905 yaziyor

conewow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Screenshot_13.png

bu hatayı alıyorum 2 port değiştirmeme rağmen, ne yapabilirim
Mesaj düzenlendi:

Tamamdır bilgisayarın arka portlarından yaptım yardımlarınız için teşekkürler

Son düzenleme:

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ekli dosyayı görüntüle 17622

bu hatayı alıyorum 2 port değiştirmeme rağmen, ne yapabilirim
Mesaj düzenlendi:

Tamamdır bilgisayarın arka portlarından yaptım yardımlarınız için teşekkürler
genelde usb kablosundan hata verir itunes eski ise güncelle bide bide cihazda yeteri kadar yer varmı tekrar deneyin iphonemi bulu kapatın ipsw atmadan önce

Tips
Tips
Üst Alt