Neler yeni

iPhone 5 - 10.3.3 > 8.4.1 Downgrade

mehmettap42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
J
Merhaba, elimde ipad 4 var sim kartlı modeli 8.4.1'e nasıl düşürebilirim, anlattığınız her şekilde denedim ama güncelleme denetlenemedi gibi bi hata aldım
jailbreakı yap filzayı kur filzadan ayarları yap yeniden başlat güncelleme gelecektir

Elmuzaffer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (4.Nesil)
Çok teşekkürler cihazım yeniden doğdu resmen. Yanlız yeni yapacak arkadaşlara önemli bir bilgi vermek istiyorum:
İçeriği ve ayarları sil işlemini yaptıktan sonra cihazınızın kurulumunu yapıyorsunuz zaten daha sonrasında olabildiğince hızlı şekilde bu sitedeki Special bölümünde yer alan güncelleştirmeleri kaldırma adlı bölüme tıklayın ve o kısa işlemi uygulayın. aksi takdirde cihaz 10.3.3 güncellemesini indirmeye koyuyor. indirme başladığında bahsettiğim special'daki işlemi uygulasanız bile indirme durmuyor arkadaşlar. benim başıma geldi oyüzden içeriği ve ayarları sil adımını tekrar yapıp hemen special'deki söz konusu tvos programını indirdim ve şu anda güncellemeye gelince 8.4.1 yazılımınız güncel ibaresi görünmekte.

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
Konuyu hortlatmak gibi olmasın, hala downgrade yapılabiliyor mu? 10.3.3’den 8.4.1’e.

Tips
Tips
Üst Alt