Neler yeni

iOS 12.0 - 12.4 (A7-A12) - Uyumlu Tweak Listesi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
youtube reklamları, instagram gönderi reklamları ve twitter gönderi reklamlarını malesef engellemiyor.
bunun dışında safari ve diğer 3. parti uygulamalardaki 5sn liğine karşıma çıkan reklamları yok etti.

youtube için ++ dışında bir çözüm yok anlaşılan. yine de teşekkürler.
Onlar sponsorlu.

Sertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
app admin bende çalışmadı. bigbossdan kurdum appstoredan indirme yapmadı. sonra kaldırdım başka bir repodan kurdum onda ise indire uzun süre bastığımda appstore çöktü. bu arada 12.4 için appsync nasıl yüklediniz ben bulamadım?
Hocam Reddit’te konusu vardı oradan yaptım.

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
IPhone 7 32GB - IOS 12.4 yüklü cihazımı, Unc0ver 3.5.2 ile jailbreak yaptım. Şuana kadar çalışanlar;

Appsync uinfied 41.1-NoA12 (Karen repo)
Filza File Manager 3.6.4 (bigboss)
iCleaner Pro 7.7.5 (karen repo)

-Bunun dışında cydia üzerinden uygulama yüklemeyi pek sevmiyorum. Bu yüzden özellikle "++" uygulamaları için appsync unified'ı yükledikten sonra iosninja sitesinden istediğim "++" uygulamasının ipa dosyasını indiriyorum.

-Bu ipa'yı itunes üzerinden iphone'a atıyorum. filza'yı kullanarak da yüklüyorum.

Bu şekilde imza,revoke vs sorunlar çıkmıyor. çalıştığı sürece istediğiniz ipa dosyasını bu şekilde yükleyebilirsiniz. Zaten bilenler olabilir, malasef açık bilgiye ulaşamadığım için ben deneyerek buldum. Bu yüzden benim gibiler için anlatmak istedim.

Ek olarak, youtube ve instagram'ın "++" uygulaması çok yorucu geliyor bana. şöyle sistem genelinde reklam engelleyen bir tweak yada uygulama yok mu bunlardan kurtulalım. adguard daha çok safaride işime yarıyor. daha sistem derinine dalabilen bir tweak veya uygulamaları bozmayacak düzeyde host dosyası üzerinden engelleme yapmak lazım. bilen varsa haber etsin lütfen.
Eyvallah...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
"repo.thireus.com" reposunu ve " " ekle. Mega UHB tweakini kur.
Mega uhb ipv4+6 mı? Yoksa mega uhb ipv4 mi yüklenecek?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
IPhone 7 32GB - IOS 12.4 yüklü cihazımı, Unc0ver 3.5.2 ile jailbreak yaptım. Şuana kadar çalışanlar;

Appsync uinfied 41.1-NoA12 (Karen repo)
Filza File Manager 3.6.4 (bigboss)
iCleaner Pro 7.7.5 (karen repo)

-Bunun dışında cydia üzerinden uygulama yüklemeyi pek sevmiyorum. Bu yüzden özellikle "++" uygulamaları için appsync unified'ı yükledikten sonra iosninja sitesinden istediğim "++" uygulamasının ipa dosyasını indiriyorum.

-Bu ipa'yı itunes üzerinden iphone'a atıyorum. filza'yı kullanarak da yüklüyorum.

Bu şekilde imza,revoke vs sorunlar çıkmıyor. çalıştığı sürece istediğiniz ipa dosyasını bu şekilde yükleyebilirsiniz. Zaten bilenler olabilir, malasef açık bilgiye ulaşamadığım için ben deneyerek buldum. Bu yüzden benim gibiler için anlatmak istedim.

Ek olarak, youtube ve instagram'ın "++" uygulaması çok yorucu geliyor bana. şöyle sistem genelinde reklam engelleyen bir tweak yada uygulama yok mu bunlardan kurtulalım. adguard daha çok safaride işime yarıyor. daha sistem derinine dalabilen bir tweak veya uygulamaları bozmayacak düzeyde host dosyası üzerinden engelleme yapmak lazım. bilen varsa haber etsin lütfen.
6s plus ile appsync denedim 3u toola ya da filza ile yüklediğim tüm uygulamalar yükleniyor ama açılmıyor, bilmediğim bir püf noktası varmı bu işin. İpaları impactor ile yükleyip reprovision ile sertifika uzatıyorum mecburen.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Qardas call recordr kurdum bende calismadi repon ne ? Ne yapmam gerek?
Audiorecorder 3.0 29k çalışıyor onu yükleyin. Audiorecorder son sürüm çalışmadı.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ByTaFont 3 çalışmıyor ya bende. Uygulamasını açıyorum, atıyor. Çözümü var mı? 12.4 i6s

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Appcake çalışıyormu? İnstall0us alternatifi neler kullanıyorsunuz ?

0guz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
6s plus ile appsync denedim 3u toola ya da filza ile yüklediğim tüm uygulamalar yükleniyor ama açılmıyor, bilmediğim bir püf noktası varmı bu işin. İpaları impactor ile yükleyip reprovision ile sertifika uzatıyorum mecburen.

youtube++
cotomovies
spotify++
gayet iyi çalıştılar bu yöntemle. birebir benim yaptıklarımı mı yaptınız? jailbreak aracı, appsync unified sürümü ve reposu. her şey aynı mı?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
youtube++
cotomovies
spotify++
gayet iyi çalıştılar bu yöntemle. birebir benim yaptıklarımı mı yaptınız? jailbreak aracı, appsync unified sürümü ve reposu. her şey aynı mı?
Repo aynı unified i ordan indirmiştim ama bu gun tapatalk pro yükledim sorun olmadı, av player 3u tools ile yüklenmedi yine impactor ile yükledim, eski sürüm ipa’lar da olmadı iphonecake den indirdiğim ipa’lar ile mi ilgili anlamadım.

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Appcake çalışıyormu? İnstall0us alternatifi neler kullanıyorsunuz ?

0guz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Repo aynı unified i ordan indirmiştim ama bu gun tapatalk pro yükledim sorun olmadı, av player 3u tools ile yüklenmedi yine impactor ile yükledim, eski sürüm ipa’lar da olmadı iphonecake den indirdiğim ipa’lar ile mi ilgili anlamadım.
ozaman 3u tools dışında her şeyi aynı yapıyoruz. muhtemelen ipa'larla alakalıdır. denememi istediğiniz bir ipa varsa söyleyin. bende çalış çalışmadığını haber vereyim size.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ozaman 3u tools dışında her şeyi aynı yapıyoruz. muhtemelen ipa'larla alakalıdır. denememi istediğiniz bir ipa varsa söyleyin. bende çalış çalışmadığını haber vereyim size.
Av player 2.91 v2114, teşekkürler.

0guz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Av player 2.91 v2114, teşekkürler.

hocam AVPlayer eskiden kraldı. Appstore'dan bakarsanız en son 1 yıl önce IOS 11 için güncellendiğini görürsünüz. Ben yine de denedim. Açıldı ancak attığım dosyaları görmedi. IOS 12 için herhangi bir güncelleme vermemiş geliştirici firma.

Şimdi yeni kral nPlayer. malum sitede "nPlayer" diye aratırsanız nPlayer Plus diye bir sonuç çıkacaktır. Bi şans verin derim. Bence şuan en iyisi.

Tips
Tips
Üst Alt