Neler yeni

iOS 12.0 - 12.4 (A7-A12) - Uyumlu Tweak Listesi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Çözdüm hocam libcspreferenceshooks silmek istediğimde
Shuffle ve ebullience ve bettercc bu üç tweak kaldırdı ondan sonra düzeldi şimdi icleaner tekrar yükledim ekrana geldi ama bu tweak
( libcspreferenceshooks ) sıkıntılı alakası olmayan bir tweak veya başka bir şey yüklemek istediğinizde çalıştırmıyor..
Uyumlu Tweak listesine dikkat edin ve Crack kurma

JailbreakTR

BaranArinMavi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tweak listesini bana da gönderir misin ( whatsapp durumuna otomatik yerleştirme tweaki arıyorum bulamıyorum bi türlü )

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Dostum o tweak henüz bir repoda değil geliştirme aşamasında ve muhtemelen homegesture güncellendiği için geliştiricisi devam etmeyebilir.

Konusu da burada

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kardeş
Arkadaşa twitterdan yazdım. Bana repo gönderdi ondan yükledim gayet güzel.
Destek amacı ile de 1,5-2 usd gönderecem paypal üzerinden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iGameGuardian IOS 12 için güncellenmiş. Daha önce kullanan ya da kullanmak isteyen arkadaşlar kendi reposundan yükleyebilir.

Repo:
Repoyu ekleyemiyorum

patrow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Onlinenotify uyumsuz mu acaba ?yükleyemiyorum

BaranArinMavi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tweak listesini bana da gönderir misin ( whatsapp durumuna otomatik yerleştirme tweaki arıyorum bulamıyorum bi türlü )

dün akşam yapmıştım bende " CutStory " uygulamasını app store'den indirip LocallApStore ile tam sürüm haline getirdiğiniz takdirde istediğiniz sonuca ulaşırsınız. program kapsama alanı çok geniş hemen hemen bütün sosyal mecralarda çalışıyor.

BaranArinMavi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
suan 12.1.4 sürüm kullanıyorum jailbreak kurulumu yapamıyorum yapabilmem icin ne yapmam gerek ?
beklemeniz gerek. şayet zamanında 12.1.2 shsh kayıtlarını aldıysanız downgrade yapılıp bu şekilde jb kurulabilir.

Benjanitin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Appcake tarzı bir tweak var mı ? Forumda aradım gözden kaçırdım galiba. appcake kısmen çalışıyor benim cihazımda ondan sordum.

Sametto16

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
beyler sağlam bi reklam engelleme tweak lagzım minimal indirim ama pek fayda etmedi jbtr repodaki unstrad blocker çalışıyor mu

ahmetsomuncu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
arkadaşlar kilit ekranında ve ana ekranda sola çektiğimizde gelen sayfaları disable edecek bir tweak var mı?

yunozaso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
b37'de Melior tweak'i donmaya sebep oldu. Ardından jailbreak loopuna girdi telefon. 10 defa falan jailbreak yap dedikten sonra baktım olacak gibi değil, ayarlardan load tweaks'i disable yaptım. Telefon jailbreak oldu. Ardından bu tweaki sildim ve load tweaks seçeneğini aktifleştirerek re-jailbreak dedim. Şu anda normal şekilde çalışıyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan olursa diye yorum bırakıyorum.

Ekleme: b43'e update edip yükledim tekrardan. Sorunsuz çalışmakta şu anda. b37'e özgü bir hata olabilir.

Son düzenleme:

sfydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
safaride flash player çalıştıran tweak var mı ya da uygulama

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Yine duramadım tweak deniyim derken uyumsuz tweakle safemode ye bile giremeyecek durumda yeniden başlatma durumuna getirdim. Restore rootFs ile tweakleri sıfırladım . Şimdi hangi tweaklerim vardı ne işe yarıyordu hatırlamıyorum hepsi uçtu. Bundan sonra bi edcel tablosu yapacam kurduğum tweakler ne işe yaradığını falan yazacam . Yada başka bi çözümü olan varmı

Son düzenleme:

ahmetsomuncu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Yine duramadım tweak deniyim derken uyumsuz tweakle safemode ye bile giremeyecek durumda yeniden başlatma durumuna getirdim. Restore rootFs ile tweakleri sıfırladım . Şümdi hangi tweaklerim vardı ne işe yaradı hepsi uçtu. Bundan sonra bi edcel tablosu yapacam kurduğum tweakler ne işe yaradığını falan yazacam . Yada başka bi çözümü olan varmı
aynısını bende yaptım.. şimdi ecxel tablosu yapacağım :)

tamaysemerci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Carbridge 1.0.4 güncellemesi yayınlandı.. whatsapp ve donma sorunları giderildi

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yine duramadım tweak deniyim derken uyumsuz tweakle safemode ye bile giremeyecek durumda yeniden başlatma durumuna getirdim. Restore rootFs ile tweakleri sıfırladım . Şimdi hangi tweaklerim vardı ne işe yarıyordu hatırlamıyorum hepsi uçtu. Bundan sonra bi edcel tablosu yapacam kurduğum tweakler ne işe yaradığını falan yazacam . Yada başka bi çözümü olan varmı
Tweak listenin fotoğrafını çekip aktif mail adresine gönderebilirsiniz

Yine aynı şekilde Notlarım uygulamasının yedeğini açık bırakıp, tweak yükledikçe listeyi güncelleyebilirsiniz

Tips
Tips
Üst Alt