Neler yeni

ios 12.0.1 sarj suresi hk.

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaslar bende iphone x var 11.4.1 de suan ios 12.0.1 surumune gecmek istiyorum sarji nasil gidiyor bu surumde kullanan arkaslar bilgi verebilirmi?

ugurkrdg42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaslar bende iphone x var 11.4.1 de suan ios 12.0.1 surumune gecmek istiyorum sarji nasil gidiyor bu surumde kullanan arkaslar bilgi verebilirmi?
Ben de 6 32 gb var ısınma ve sarj aZ gitmeye basladı o kadar ki pil saglıgı bile hata verdi

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Eğer jailbreak yapmak gibi bir amacınız yoksa iPhone X için iOs'un güncel sürümünü kullanmak her daim daha iyidir.Cihazı rahatlıkla güncelleyebilirsiniz herkes olumlu yaklaşıyor.

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Eğer jailbreak yapmak gibi bir amacınız yoksa iPhone X için iOs'un güncel sürümünü kullanmak her daim daha iyidir.Cihazı rahatlıkla güncelleyebilirsiniz herkes olumlu yaklaşıyor.
Jb de bekliyorum :) neyse ben surumumde kalayım. Daha once ios 12 ye guncelledim şarj konusunda hiç memnun kalmadım.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
O derece kötü yani hızlı oldugu kadar şarj tuketimide fazla galiba
iPhone 6 için kötü olabilir ama X için sıkıntı yok.Bataryası bitik olan kullanıcıların Apple hızını kısmıştı,bu sürümde biraz hız verince bataryanın hafif sapıtması gayet normal.Söylediğim gibi X cihazı için gönül rahatlığıyla güncelleyebilirsiniz veya bekleyip jailbreakin sonsuz dünyasında cihazınızı özelleştirebilirsiniz.
Seçim sizin

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Gece birde sarjdan cikarttim , telefon XR ios 12.0.1

Wifi,bluetooth hücresel ne varsa açmışsınız ve konum servisleride açık , eminim mailde açıktır :) Yoksa o şarj çok daha verimli olabilirdi :)
Evet artık iOs 12 ile ilgili aklınızda kötü bir düşünce kalmamıştır sanırım @Kosed

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Wifi,bluetooth hücresel ne varsa açmışsınız ve konum servisleride açık , eminim mailde açıktır :) Yoksa o şarj çok daha verimli olabilirdi :)
Evet artık iOs 12 ile ilgili aklınızda kötü bir düşünce kalmamıştır sanırım @Kosed
Aynen Kardes Hersey Acik :)
Kullanimi kisiden kisiye degisir , 2gun kullandim tek sarjla rekorum ,

Suan oratalama 1 1/2gun rahat gidiyor tek sarjla

Adambak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bendede 8 plus var 1 hafta önce aldım hücresel verim hep açık hiç kapatmıyorum ve çok oynuyorum tam 1 gün gidiyor

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone 6 için kötü olabilir ama X için sıkıntı yok.Bataryası bitik olan kullanıcıların Apple hızını kısmıştı,bu sürümde biraz hız verince bataryanın hafif sapıtması gayet normal.Söylediğim gibi X cihazı için gönül rahatlığıyla güncelleyebilirsiniz veya bekleyip jailbreakin sonsuz dünyasında cihazınızı özelleştirebilirsiniz.
Seçim sizin
İos 12 ye guncellemistim sarj konusunda baya skntiliydi tekrar 11.4.1 e dondum ama simdi 12.0.1 de duzeldiyse bilmiyorum duzeme varsa gecmeyide istiyorum. İmzalar kapanmadan gecip deneyecegim.

Tips
Tips
Üst Alt