Neler yeni

iOS 11 (A7-A11) - Uyumlu Tweak Listesi

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
yararlı bir konu teşekkürler

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
@sametsurmeli Ebullience tweak görselindeki Tema ikonlarını ayarlarda ki ikonlara nasıl uygulayabildin bende olmadı farklı bir tweak mı yükleniyor ?

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
@sametsurmeli zaten ondan bahsetmedim hocam yazdığımı tekrar okursanız eğer tam ne demek istediğimi anlayacaksınız biran dalgınlığınıza gelmiş olabilir :)

Demek istediğim tweak değil tweak'ı göstermiş olduğunuz ekran görüntüsünde ayarlar menüsündeki ikonların Veexelium temasındaki ikonlara nasıl uyguladığınızı sordum.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@sametsurmeli zaten ondan bahsetmedim hocam yazdığımı tekrar okursanız eğer tam ne demek istediğimi anlayacaksınız biran dalgınlığınıza gelmiş olabilir :)

Demek istediğim tweak değil tweak'ı göstermiş olduğunuz ekran görüntüsünde ayarlar menüsündeki ikonların Veexelium temasındaki ikonlara nasıl uyguladığınızı sordum.
Hocam anemone de seçiyorsunuz veexillium ile ilgili tüm seçenekleri ondan sonra oluyor zaten ayrı bir ayarı yok :)

hknkzn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Çalışma süper olmuş elinize sağlık

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Exkey daha once kuruluydu. Cydia yi yeniden kurmak zorunda kaldim. Simdi exkey bilinmeyen url hatasi veriyor yukleyemiyorum. Cydown kurulu.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Exkey daha once kuruluydu. Cydia yi yeniden kurmak zorunda kaldim. Simdi exkey bilinmeyen url hatasi veriyor yukleyemiyorum. Cydown kurulu.
Yüklemeya çalıştığınız tweak ücretlidir.
Hatanın nedeni satın alım yapmadan indiriyorsunuz.

Tips
Tips
Üst Alt