Neler yeni

iOS 11.4 - 11.4.1 Jailbreak Haberleri

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ne kadar doğru bilmiyorum ama bu elemanın yaptığı işler genelde boş çıkmıyor ve söylediğine göre kök erişimi var
Arkadaşın yaptığı bir iş yok uzun süredir takip ediyorum lafta 1 kasımda root erişimini paylaşacaktı paylaşmadı gerisinide anlatmaya gerek yok

Ulas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
nullpixel fake dedi buna
Ben de gördüm ama bu adam profil yükleme yoluyla sürekli bi özellik ekliyordu jbsiz telefonlara o yüzden takipçileri de aktifti bu yüzden böyle birşey yapacağına inanmadım
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşın yaptığı bir iş yok uzun süredir takip ediyorum lafta 1 kasımda root erişimini paylaşacaktı paylaşmadı gerisinide anlatmaya gerek yok
Olabilir işte bi umut

ioanaydgn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cuma günü olacak olan konferansı bekleyin derim

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim anladığım iOS 12 için jailbreak daha zor daha çok hata olduğunu ve iOS 11.4.1 daha önce jailbreak geleceği

Ulas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Teşekkür ederim 👍🏻
Mesaj düzenlendi:

Elamanın biri uygulama yüklediğini iddia etmiş burada da 🦁
Ben de attım bu elemanı, jailbreak yaptım ama sizin yüklemeniz için uygulama yazıyorum diyor kök erişimi yapıldıktan sonra bu uygulamanın yazılmasının bu kadar uzun sürmesi bana pek inandırıcı gelmedi

nobren_berkay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sanırım İOS 12 ve 12.0.1 sürümleri için çıkacak gibi..

Ekli dosyalar

• 43.5 KB Görüntüleme: 68

okyanusbrn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
şu shsh2 blobs alımlarının videosu var mı nasıl alıcağız bizde bende 11.4.1 deyim
Tecrübeli arkadaşların düşüncesi önemli gibi?Ben de ios 11.4 sürümündeyim shsh2 blobs'ları aldım akşam güncellemeyi düşünüyorum ios 12'ye

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt