Neler yeni

iOS 11.4 - 11.4.1 Jailbreak Haberleri

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sanki Saurik uncover jailbreak ekibi ile iletişim halinde.. Cydia da tweak satın alımı ile güncelleştirmeler çıkmış.

(Resimler twitter dan alıntıdır)

Bence bu dönemde untethered jailbreak bile görebiliriz

erhansaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Size yemin ederim tirenin gecmesini bekliyoruz hep beraber bence jailbreak cikmayacak ciksa bile parali olacak allahtan hattim kapaniyor huawei mate 20 pro ya gececem gönlüm gecti iphone dan

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Size yemin ederim tirenin gecmesini bekliyoruz hep beraber bence jailbreak cikmayacak ciksa bile parali olacak allahtan hattim kapaniyor huawei mate 20 pro ya gececem gönlüm gecti iphone dan
Hocam paralı olmaz jb. Az kaldı açıklar bulundu biraz daha sabredin

dgsdmrbs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar kayda değer bir haber yoksa nen pes edip güncelleyeceğim herhangi bir bilgisi olan var mı gelişmeler hakkında

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Arkadaşlar kayda değer bir haber yoksa nen pes edip güncelleyeceğim herhangi bir bilgisi olan var mı gelişmeler hakkında
12.1 de bekliyorum.
Normal şartlarda açık olsaydı, 11.4.1 e jb çoktan çıkardı. Bundan sonra çıkarsa 12.1 destekli çıkar diye düşünüyorum.
Tabi bu benim düşüncelerim, güncelleme yapıp yapmak size kalmış.
Eğer sıkıntınız yoksa kalmanızı öneririm, ios 12 de şarj rezil..
Bu jb olayı da biraz şans..

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jb iyi güzelde bazı tweaklar cihazı çöp ediyor. Tweak deneyip kaldırınca kalıntıları cihazı yavaşlatıyor. Bazı tweklar ciddiden sorunlu. Cydia nın gereksiz sorunlu tweaklardan arınması lazım. Jb iyi hoş sorunları yok değil.

sazan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
11.4 teyim yıl sonu gelir diyordum ama galiba mart nisan 2019'u bekliycez abartısız

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
11.4 teyim yıl sonu gelir diyordum ama galiba mart nisan 2019'u bekliycez abartısız
Geçen sene 10.2 ye gelmişti, bu sene 11.2.1 çıktı hala tık yok.
Jb işleri için apple ın ara büyük sürümünü bekliyorlardır. O da 11.3 olacak diye tahmin ediyorum. Şubat-Mart gibi çıkar diye de umuyorum..

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Bazı vatandaşlar var, muhtemelen sürüm kaybetmiş 12.1’e falan yükseltmiş. Yok 11.4’e çıkmazmış da 12.1’e çıkarmış, çok komiksiniz cidden. Eski sürüm her zaman jailbreak için daha iyidir arkadaşlar, böylelerine kanıp da sürüm kaybetmeyin. Onlar kaybetmiş size de kaybettirme derdinde...:nono:

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Jb çıkarsa ios 12 yi de mutlaka destekleyecektir. Bu destekleme hangi versiyonu olacak o belli olmamaktadır. Mesela 12.0.1 de açık varsa 12.1 de kapatıldı ise 12.1 kullananlar yararlanamayacak.
Yalnız bu jb ciler şu an yürürlükteki sürüme çıkartmaya çalışıyorlar ki faydalanan çok olsun diye.
Apple watch alırsın ios 12 ister 11.4 de çalışmaz,veya bunun gibi seyler de var.

Son olarak da kimse kimsenin sürümünü kaybetsin vs derdinde değildir ki ne gibi fayda sağlayacak ???.Herkesin akli fikri var.Burada amaç insanlara faydalı olmaktır

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sene’nin bu zamanlarında buraya yazınca hassas oluyoruz Her an 11.4 kesin çıkacak 12 dekiler açıkta kalacak gibi gibi =) birdaha yazmayın da

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tihmstar’ın çıkaracak olduğu 11.4-11.4.1 jailbreak iPhone 6s ve öncesi için olduğu kesin...

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ne zaman çıkar tahmini ?
Bilgim yok ama bu zamana kadarki en net ve kesin bilgi bana göre tihmstar.

İan bear açık paylaştığı an mevcut son çıkan jailbreak araçlarına eklenebilir olmasını okudum fakat tihmstar
Helix gibi bir 11.4-11.4.1 jailbreak aracı çıkarma yoluna giderse süreç uzar. Neyse bu kadar oldukdan sonra arkası gelecektir.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Anladığım kadarı, tihmstar elindeki açığı verdiği an, Unc0ver jailbreak aracına hemen Injection yöntemi ile kullanıma hazır olacağı. Umarım doğrudur.
Unc0ver v3.0

11.01.2019 18:38

12.01.2019 23:10

Son düzenleme:
Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt