Neler yeni

iOS 11.2.x ~ 11.3.1 Jailbreak Yayınlandı!

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende Electra var cydia yok ama cihaz jbli ssh bağlantısı kuramıyorum hata veriyor deliricem ya:(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

idoido

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar iPhone x ile jb yükleyen oldu mu ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bende Electra var cydia yok ama cihaz jbli ssh bağlantısı kuramıyorum hata veriyor deliricem ya:(

Jailbreak olmamış demektir o zaman tekrar deneyin.

JailbreakTR

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar iPhone x ile jb yükleyen oldu mu ?
İphone x 11.3.1 jailbreak yaptım 8 saatlik çalışmanın sonucunda cydia gelmemişti onu da ssh ile kod girerek aştım en son iphone gencelleme kapatmak için tv 11 beta profilini yükledim cihaz yeniden başlatıldı cydia ve elektra duruyor. yarım saattir tekrar jb aktif etmeye çalışıyorum :)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Her adımı dikkatle uyguladım Xcode sekmesinden Revoke yapınca bu hatayı alıyorum

Eski sürüm indirmeniz gerekiyor revoke için.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Şuan Cydia çalıştı teşekkürler herkese
Sinan kardeş ben sana yol gösterdim kendim yolda kaldım. İpa dosyasını kuramadım sen nasıl yaptın?

Tongucling

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Abilerim arkadaslarim. Zar zorda olsa cydia’yi kurdum sabah acildi kaynaklarida yeniledim tweak kurarken 501 hatasi aliyorum diye telefonu restartladim fakat simdi bu ekranda kaliyorum jb’i aktiflestiremiyorum. Bastigimda please wait 1/3 te kaliyo ve habire restart atiyo telefon. Bilgisi olan var mi saatlerdir cildiricam

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Millet yükledi çatır çatır tweak peşinde
Ben daha impactor’le uğraşıyorum
Biri yardımcı olur mu?

sinanyolci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sinan kardeş ben sana yol gösterdim kendim yolda kaldım. İpa dosyasını kuramadım sen nasıl yaptın?

hangi aşamada kaldın elimden geldiğince yardımcı olayım

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Abilerim arkadaslarim. Zar zorda olsa cydia’yi kurdum sabah acildi kaynaklarida yeniledim tweak kurarken 501 hatasi aliyorum diye telefonu restartladim fakat simdi bu ekranda kaliyorum jb’i aktiflestiremiyorum. Bastigimda please wait 1/3 te kaliyo ve habire restart atiyo telefon. Bilgisi olan var mi saatlerdir cildiricam

Restart yapın tekrar deneyin

JailbreakTR

sinanyolci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Her adımı dikkatle uyguladım Xcode sekmesinden Revoke yapınca bu hatayı alıyorum

...
bu dosya ile xcode üzerinden revoke yapın daha sonra son sürüm olan cydia impactor ile device sekmesinde install pack. seçeneğinden ipa dosyasını yüklemeye çalışın ben sorunu böyle aştım. yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Electra’da ‘enable jailbrake’ linkine tıklıyorum 1/3’te kalıp restart atıyor, Cydia ikonu geldi ama tıkladığımda uygulamadan atıyor..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Electra’da ‘enable jailbrake’ linkine tıklıyorum 1/3’te kalıp restart atıyor, Cydia ikonu geldi ama tıkladığımda uygulamadan atıyor..

Az kaldı Telefonu duvara çarpmaya

sinanyolci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Az kaldı Telefonu duvara çarpmaya

musa bey telefonu yeniden başlatın bir 10 dk hiçbirşeye tıklamayın daha sonra telefonu uçak moduna alın siriyi kapatın ve electra içinde jailbreake tıklayın olmayınca yine bekleyin adımları tekrarlayın olacaktır.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Eski sürümü nereden bulabilirim?

Cydia impactor nasıl kullanılır konusunda ilk mesaj en altta sürümler var oradan indirip yapabilirsiniz. Orada da çözüm anlatılmış zaten

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
musa bey telefonu yeniden başlatın bir 10 dk hiçbirşeye tıklamayın daha sonra telefonu uçak moduna alın siriyi kapatın ve electra içinde jailbreake tıklayın olmayınca yine bekleyin adımları tekrarlayın olacaktır.
Sağol Sinan Bey deneyeceğim, inşallah olur

yunus49

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
arkadaşlar geceden beri perişan oldum ya 8 plus telefonum denemedıgım şey kalmadı saniye geciyor 2/3 oluyor sürekli reset atiyor 500 kere resetlendı cihaz zarar görcek diye endişeliyim kaç ay bekledık ama yapamıyoruz sımdı sogudum nerdeyse silip guncelıcem teli cözumu varmı son kez bakıyorum artık sıktı valla :(((

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
arkadaşlar geceden beri perişan oldum ya 8 plus telefonum denemedıgım şey kalmadı saniye geciyor 2/3 oluyor sürekli reset atiyor 500 kere resetlendı cihaz zarar görcek diye endişeliyim kaç ay bekledık ama yapamıyoruz sımdı sogudum nerdeyse silip guncelıcem teli cözumu varmı son kez bakıyorum artık sıktı valla :(((
Cihazı kapatıp açın normal biraz kullanın. Tüm uygulamaları kapatın. Uçak modunu açıp siriyi kapatın sonra deneyin.

yunus49

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cihazı kapatıp açın normal biraz kullanın. Tüm uygulamaları kapatın. Uçak modunu açıp siriyi kapatın sonra deneyin.
denedim defalarca kapatım açtim teli ama yanlizca uygulamaları kapatmadım sımdı onuda deniyim tekrar saol

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Önce telini hard Reset at Electra yı açıp bekle biraz sonra jailbreak yap

Tips
Tips
Üst Alt