Neler yeni

iOS 11.2.x ~ 11.3.1 Jailbreak Yayınlandı!

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yardım edin Electra yı yükledim. Jailbreak yazan yazıya tıkladım. daha sonra ekran karardı ve yeniden başlattı kendini açıldığında da bişe olmamıştı tekrar aynı şeyi yaptım yine aynı şeyleri tekrarladı.
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyayı görüntüle 4924
Uçak modunda dene

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

smtzdmr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
uçak modunda denedim şimdi ve share electra yazısı çıktı daha sonra cydia filan gelmedi.

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
uçak modunda denedim şimdi ve share electra yazısı çıktı daha sonra cydia filan gelmedi.
Windows kullanıyorsan winscp programı ile ssh girişi yapıp uicache kodu girin düzelir

ozyberk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
merhaba;
1-2-3 tamamladım ancak " enable jailbreak " kısmında takılıp kaldım, cydia da geldi ama açılmıyor. ne yapmam lazım siri kapalı, parola kapalı, uçak modunda, wifi açık deniyorum, " enable jailbreak " bastıgımda 1/3 diyor ve restart atıyor cihaz :(

**wifi kapalı da denedim olmuyor :(

Son düzenleme:

bbrq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
merhaba;
1-2-3 tamamladım ancak " enable jailbreak " kısmında takılıp kaldım, cydia da geldi ama açılmıyor. ne yapmam lazım siri kapalı, parola kapalı, uçak modunda, wifi açık deniyorum, " enable jailbreak " bastıgımda 1/3 diyor ve restart atıyor cihaz :(

**wifi kapalı da denedim olmuyor :(
Ayarların aynı şekilde kalsın sadece wifiyi de kapat arka arkaya enable jailbreak butonuna tıklamaya devam et 2 defa cydia yı çalıştırdım ama yanlışlıklar yüzünden tekrar kullanılamaz hale geldi bunun başka bir yönü yok sanırım 10 restartta cydia çalışır duruma gelecek devam et

ozyberk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
enable jb diye sanırım 10. restart 1/3 de takılıp restart atıyor cihaz :(

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yardım edin Electra yı yükledim. Jailbreak yazan yazıya tıkladım. daha sonra ekran karardı ve yeniden başlattı kendini açıldığında da bişe olmamıştı tekrar aynı şeyi yaptım yine aynı şeyleri tekrarladı.
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyayı görüntüle 4924
Aynı sorun bendede vardı. Electrayı silip, safariden yükledim ve Harika çalışıyor.
Denemek istersen dün efsane linki paylaşmıştı burada

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Safariden electra yükleme linki

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Safariden electra yükleme linki

Electra mp yi yükleyin

Eralpcetinkaya98

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Gözünüzü seveyim biri yardımcı olsun telefonuma bazı tweakler yükledim telefonumun güç tuşuna bastığımda yani kilitlediğimde cihazı açmaya çalıştığımda telefon spring yapıp yeniden başlıyor sürekli cihazı ne zaman kilitlesem çoğu tweak i kaldırıp denedim tekrar yükledim falan başaramadım da ne yapıcam yardım edin
Mesaj düzenlendi:

Gözünüzü seveyim biri yardımcı olsun telefonuma bazı tweakler yükledim telefonumun güç tuşuna bastığımda yani kilitlediğimde cihazı açmaya çalıştığımda telefon spring yapıp yeniden başlıyor sürekli cihazı ne zaman kilitlesem çoğu tweak i kaldırıp denedim tekrar yükledim falan başaramadım da ne yapıcam yardım edin
Mesaj düzenlendi:

Anemone yi indirince de safe mode a alıyor sürekli tema da yükleyemiyorum kafam karıştı

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Anemone yi indirince de safe mode a alıyor sürekli tema da yükleyemiyorum kafam karıştı
substrate compatibility layer tweakını kaldırın tüm tweakleriniz silinecek. Birde öyle deneyin.

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben 10.3.3 esürüm düşürebilir miyim şimdi11.3 de JBli 😎😎 shsh kaydı yok

Cevher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Telefonu kapatıp açtıktan sonra jailbreak çalıştırmak için electrayı açmaya çalışıyorum ama 3-4 denemeden sonra cydia aktif oluyor. Bu normal mi?

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefonu kapatıp açtıktan sonra jailbreak çalıştırmak için electrayı açmaya çalışıyorum ama 3-4 denemeden sonra cydia aktif oluyor. Bu normal mi?
Valla ben 17 kere denediğimi bilirim bence yolun başındasınız 🙏

sinanyolci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende tek seferde oluyor artık jb

Sent from my iPhone using Tapatalk

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bende tek seferde oluyor artık jb

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hocam tek seferde oluyor demişsin. Daha benim telefon kapanmadı da jailbreak yaparken bişeyleri kapatıyor musun ?

 IPhone 6️⃣ İOs .. MGAC2TU/A 1️⃣2️⃣8️⃣GB A1️⃣5️⃣2️⃣4️⃣ €le€ctr mp 1️⃣.. Jilbreak  - TV 3️⃣ &

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Ben diyordum ki 11.3.1 e geçmedim diye inşallah pişman olmam ama şimdi diyorumki iyiki geçmemişim
Baksana sorunlara anlaşılan o ki her geçen gün bir önceki sürümün jailbreak ini arıyacağız berbat jailbreak çıkardılar bu defa

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ben diyordum ki 11.3.1 e geçmedim diye inşallah pişman olmam ama şimdi diyorumki iyiki geçmemişim
Baksana sorunlara anlaşılan o ki her geçen gün bir önceki sürümün jailbreak ini arıyacağız berbat jailbreak çıkardılar bu defa

Sürüm stabil ama jb stabil değil.

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Valla aynen öyle kardeşim iyiki geçmemişsin bu electra nın sorunları hiç bitmiyor ya tam oturmadı yada yarım yamalak bize sundular inşallah düzelir şimdi yine başka bir sorunla uğraşıyorum

BİR FİDAN BİN İNSAN

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar bilenler lütfen bir yardım etsin zar zor kurdum ama resimlerlerde gördüğünüz gibi olay

kelto3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
50 kere denedim olmadı (11.2.6)

Burdan safari ile tek seferde yaptım. Pc den uğraşmayın telefonda tek seferde safari ile

Tips
Tips
Üst Alt