Neler yeni

Tweak Glow

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Tweaki iki kişiye JailbreakTR yönetim ailesi olarak hediye ediyoruz.

Katılım Koşulları
  • Forumda minimum 20 mesaj
  • Bu konuya katılmak istediğinizi mesaj olarak belirtmek
Çekiliş kura benzeri bir algoritma ile yapılacak. (Ayrım olmayacaktır)
Bende Katilmak isterim Tskler

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Eğer shortlook tweakiniz varsa glow onu baskılıyor bilginiz olsun. Shortlook’u daha çok sevdiğim için glow’u etkinleştirmedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Türkiye'den alamadığımız için katılmak istiyorum. PayPal kullanamıyoruz.

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Glow tweak iphone 6s 13.4.1 aşırı şarj tüketiyor kaldırdım bu yüzden bilginize

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
15-20 dk kullandım, kullandığım süre boyunca şarj yüzdesi değişmedi, ekrana tek dokunuşta cihaz uyandığı için ayarlardan devredışı bıraktım, geniş zamanda detaylı kurcalayacağım bunu, ilk izlenim gayet iyiydi ama..

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Katılıyorum, :)

Veyis39

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Benim cihaz İphone X pil kullanımını bayağı etkiliyor(belki pil sağlığının düşük olmasının payıda vardır)

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Eğer shortlook tweakiniz varsa glow onu baskılıyor bilginiz olsun. Shortlook’u daha çok sevdiğim için glow’u etkinleştirmedim

Shortlook için destek geldi.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Selam beyler, Çekiliş sona erdi. iki demiştik ama 3 kişiye veriyoruz. Akşam saatlerinde transfer kodlarını DM ile ileteceğim.

Kazananlar
Kesinlike kura çekilmiştir. Katılıpta kazanamayan arkadaşlara sonraki çekilişte bol şanslar diliyorum

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Selam beyler, Çekiliş sona erdi. iki demiştik ama 3 kişiye veriyoruz. Akşam saatlerinde transfer kodlarını DM ile ileteceğim.

Kazananlar
Kesinlike kura çekilmiştir. Katılıpta kazanamayan arkadaşlara sonraki çekilişte bol şanslar diliyorum
Kazanan arkadaşlar, ayarlardan tweaki satın alma linkine tıkladıktan sonra paypal yönlendirmesi yapmadan önceki linki kopyalayarak dm ile bana gönderebilir mi

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Kazananlar
Herkesin de kazanması ümidiyle, teşekkür ediyorum

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweaki iki kişiye JailbreakTR yönetim ailesi olarak hediye ediyoruz.

Katılım Koşulları
  • Forumda minimum 20 mesaj
  • Bu konuya katılmak istediğinizi mesaj olarak belirtmek
Çekiliş kura benzeri bir algoritma ile yapılacak. (Ayrım olmayacaktır)
Bende katılmak istiyorum

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Kazanan @Crawl11 arkadaşımız dönüş yapmadığı için kura tekrar çekildi, onun yerine kazanan @kayagold arkadaşımız oldu. yukarıda bahsettiğim linki bana özel mesaj yolu iletmesini bekliyorum

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Kazanan @Crawl11 arkadaşımız dönüş yapmadığı için kura tekrar çekildi, onun yerine kazanan @kayagold arkadaşımız oldu. yukarıda bahsettiğim linki bana özel mesaj yolu iletmesini bekliyorum
bana çıkıcagına inanmazdım özelden yazdım dönersen memnun kalırım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bu tweakle sorun yaşayan var mı acaba.kurduktan sonra tekrar jb yapamama yada respring loop ta kalma.yada sabah telefonun açılmaması gibi problemler.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bu tweakle sorun yaşayan var mı acaba.kurduktan sonra tekrar jb yapamama yada respring loop ta kalma.yada sabah telefonun açılmaması gibi problemler.

iphone x 13.5 de hiç bir sorun yaşamadım.

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Ben de kullanıyorum herhangi bi sorun yaşamadım, yazı stillerini değiştirdim boyutlarını falan değiştirdim hani ayar yaptım kurcaladım ve sorunsuz kullanıyorum

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Glow ile İp8 + cihazı kilitleyince safe moda atıyor. İos 13.6.1 sürüm. Varmı böyle sorun yaşayıp çözüm bulabilen arkadaş?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Glow ile İp8 + cihazı kilitleyince safe moda atıyor. İos 13.6.1 sürüm. Varmı böyle sorun yaşayıp çözüm bulabilen arkadaş?
Başka bir tweakle etkileşiyordur.sadece glow açık bırakıp ı Cleaner dan diğer tüm tweakleri kapat.sadece glow açık kalsın.tekrar dene bakalım safemode atacakmı.atmazsa eger sırasıyla diğer tweakleri devreye sokup tek tek dene.hangi tweak devreye girdikten sonra safemode atarsa o tweaki kaldırırsınız.

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Başka bir tweakle etkileşiyordur.sadece glow açık bırakıp ı Cleaner dan diğer tüm tweakleri kapat.sadece glow açık kalsın.tekrar dene bakalım safemode atacakmı.atmazsa eger sırasıyla diğer tweakleri devreye sokup tek tek dene.hangi tweak devreye girdikten sonra safemode atarsa o tweaki kaldırırsınız.

Sıfırdan jb yaptım ilk yüklediğim tweak glow oldu. Satın almıştım ip7+ üzerinde. Şuan kullanamıyorum. Güncelleme bekliyorum artık

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba, ekran kilit durumdayken dinlemekte olduğum müziğin sesini açma kapama yaparken ekran uyanmakta. Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba, ekran kilit durumdayken dinlemekte olduğum müziğin sesini açma kapama yaparken ekran uyanmakta. Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ?
13.3 te bendede öyleydi, ama 14.1'e geçince ekran uyanmıyor şimdi.

Tips
Tips
Üst Alt