Neler yeni

Tweak Fluidty

Lakersnation24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bütün betaları kullanıp en stabili şuydu diyebileceğiniz sürüm hangisi arkadaşlar ?

Lakersnation24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çıktığı günden beri Beta9 kullanıyorum ama şu Instagram arayüzündeki sorun gözüme batmaya başladı nedense :D

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
ilk zamanlarında nerdeyse gecede 2 güncelleme veriyordu geliştiricisi ama bayadır suskun güzel bir güncelleme gelecek sanırım :)

Ben o soruna takılmamaya çalışıyorum :)

yavuzgurkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben tweaki kurdum aktif ettim beğenmedim kaldırdım ama hala tweakin etkisi altında telefon indirip tekrar kapatıp sildim hala aynı şuanda bildirim paneli ve kontrol paneli açılmıyor

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@yavuzgurkan \var\mobile\Library\Preferences\ klasöründeki fluidity dosyalarının da silinip silinmediğini kontrol eder misiniz?

yavuzgurkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
fluidity ile alakalı bir dosya bulamadım hocam delectra-master ile temizleme yaptım şimdide electra ile jailbreak yapmaya çalışınca error:topanga diye bir hata veriyor

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben tweaki kurdum aktif ettim beğenmedim kaldırdım ama hala tweakin etkisi altında telefon indirip tekrar kapatıp sildim hala aynı şuanda bildirim paneli ve kontrol paneli açılmıyor
Tweaki tekrar kurup ayarlardan tweaki Devre Dışı bırakıp respring yapıp kaldirmayi dener misin

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
yok hocam aktif gözükmüyor ama yinede sisteme işlemiş
Manuel kaldirmayi dene,

Preferencebundles, Preferenceloader, Tweaklnject klasörlerini kontrol edip fluidty ile alakali bir dosya varsa sil, sonra
system/library/launchdaemons klasörünün içinde com.breadworks.fluidty.plist dosyası varsa silip respring yapmayi Dener misin.

yavuzgurkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Manuel kaldirmayi dene,

Preferencebundles, Preferenceloader, Tweaklnject klasörlerini kontrol edip fluidty ile alakali bir dosya varsa sil, sonra
system/library/launchdaemons klasörünün içinde com.breadworks.fluidty.plist dosyası varsa silip respring yapmayi Dener misin.
dediğiniz klasörlere baktım ama herhangi bir kalıntı bulamadım hocam

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynı durum sanırım bendede mevcut. Bende kurduktan sonra bankacılık uygulamaları göz id ile girişte sürümünüzle uyumlu değil hatası vermeye başladı, fluidty ve littlex denemiştim, ikisinide kaldırdım (repodan) ama hala banka uygulamaları aynı hatayı veriyor. Uygulamaları kaldırıp tekrar kurdum yine bu özellik sürümünüzle uyumlu değil diyor. Oysa uzun zamandır bu sürümle kullanıyordum. Sanırım uygulamalar telefonu İp X olarak görüyor hala.. Çözüm bulamadım hala..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yavuzgurkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Birde var/mobile/Library/Pferefences/com.breadeorks.fluidty.plist dosyası varmı bakabilir misiniz?
baktım bu dosyada mevcut değil hocam
Redditte aynı sorunu yaşıyan bir kişi daha var oda çözüm bulamamış

Son düzenleme:

yavuzgurkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sorunu telefonu sıfırlayarak hallettim şuanda bir sıkıntı yok

Tips
Tips
Üst Alt