Neler yeni

Electra 11.3.1 Problem Ve Çözümleri

omrrtt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
İphone X

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
aynı sorun bende de var. apple normalde cihaz ısınınca şarjı kesiyor. bende bekledim gece tekrar taktım %100 oldu Problem yok ama ilk defa jailbreak yaptım ve telefonda instagram Spotify çok geç açılıyor hiç sevmedim

Ksmdnz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
aynı sorun bende de var. apple normalde cihaz ısınınca şarjı kesiyor. bende bekledim gece tekrar taktım %100 oldu Problem yok ama ilk defa jailbreak yaptım ve telefonda instagram Spotify çok geç açılıyor hiç sevmedim

Sizdeki demi iphone X? %100 gösterdimi yani şarj göstergesi sorun olma da insanın gözüne takılıyor vardır umarım çözümü bilen arkadaşlar yazae muhtemelen.

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Yetkili arkadaşlardan ricam konu açamıyorum yukarıdaki perfect59 arkadaşın mesajını DPGK_LOCKED hatası çözümü olarak bir konu açılmasını şiddetle öneririm ben uyguladım Cydia eskisinden iyi çalışıyor bu sorunu yaşayan arkadaşlar için bu bir milat resmen

omrrtt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
evet iphone x cihaz ısındığı için almıyor biraz soğusun düzelir

cncskn52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
23A3B49D-4DFF-4721-A036-52E7765B1720.png
Cydia bu repo hatalarını neden veriyor? Nasıl düzeltebiliriz?

Morichannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Benim Sorunum da buydu;
1. WinScP programı ile bağlanın telefonunuza.
2.Resimde İşaretlediğim yerleri siliniz.
Ekli dosyayı görüntüle 4891
3.Önerdiğim multi_path dev_acount ile jailbreak yapmanızdır.
4.Kapatılıcak herşey kapalı olmalıdır(SİRİ İPHONE'UMU BUL,UÇAK MODUNDA OLMALI AMA WİFİ AÇIK OLMALIDIR)
5.SIFIRDAN JAİLBREAK YAPARAK BAŞLIYCAKSINIZ!!!
6.Buradaki mantık şudur bir önceki jail işleminde yarım kalmış işlem olduğu için her döngüde yüklemeye çalışsakta sıfırlasakta telefonumuzu cydia hep aynı kalır,işte bu yüzden cydia'nın sıfırdan yüklenmesi gerekir.
Not:Cydia Ana Ekran'dan silinmez.
Bende dediğiniz son kısım yok, sizden ricam sizde bulunan lib dosyanızı bana atmanız olacak. Lütfen

may

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tweak yuklemesı sonrası cihazım siyah ekranda kaldı.itunes bağladığımda kurtarma modunda gösteriyor.Reiboot ile düzeltemedim.shsh kaydım var ve electra içinden set ederek değeri girmiştim.
Mesaj düzenlendi:

Tweak yuklemeıs sonrası cihazım siyah ekranda kaldı ve açılmıyor.shsh kaydım ve electra içinde set menusune keyı girmiştim.telefonu kurtartmanın bir yolu var mı?

Serkansnmzz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Electra yükledim telefona ama bir türlü Jailbreak kuramadım sürekli hata veriyor Yada telefonu desteliyor durum normal mi yoksa eksik Yada yanlış yaptığım birşey mi var çözüm nedir yardımcı olurmusunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Can_Pasha

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaslar lutfen yardiminizi esirgemeyin ozellikle jb yi cok iyi bilen adminler lutfen yardim edin. Sorunum soyle cydia ekrana geldi icine girdigim zaman bir takim sorunlar oluyor dpkg locked hatasi aliyordum gereken doyalar bulunamadi hatasi aliyordum. sonra bir sekilde bilgisayardan telefona baglandim ve LIB dosyasini telefonun klasorleri olan kisima attim. sonra Cydia kendisini guncellesin hersey duzelicek mantigiyla guncellemeye bastim ama bazi dosyalar silinecektir uyarisi aldim. tamam dedim ve cydia silindi. sorum su ne yapmam gerekiyor?

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkdaşlar Electra ile ilgili hata alan varsa yardımcı olmaya çalışacağım konular çok dağılmış o yüzden cevap veremedim.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
1 saat yada 2 saat bir safe mode atıyor neden acaba bu sorun genelmi yoksa sadece bendemi var
Yüklü tweakler bunlar yasaklı repoda kulanmadım
B39BC4E8-0F8C-4D94-B778-5ED454EBE6A3.jpeg43AB9F68-0284-4E36-8953-88074C1CC9F0.jpeg

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ya beyler bende jb oldu ama repo ekleyemiyorum neden
Mesaj düzenlendi:

Bunlar var düzenle ekle dediğimde kuruyor ama aynı gelmiyor buraya repo sebebi nedir

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

gaiska_1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba Electra 11.3.1 jailbreak telefonumda kurulu ve yeni güncellemesini nasıl yapacağım hatasız.repo veya hiç bir tweak kurulu değil sıfır cydia ama update gelmiş nasıl yapacağım

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bende hatasız şekilde ekleyebiliyorum hangi repoda sorun yaşıyorsunuz bide JailbreakTR Repo Bu linkten add Source yi tıklayın bakalım sorun kalacak mı
Aynı repoyu kuruyor ama kaynaklarda repoyu göstermiyor ve uygulamaları falan gelmiyor sanki hiç kurmamışsın gibi
Mesaj düzenlendi:

Her repoda hepsinde aynı kuruyor sorunsuz hata falan vermiyor ama cydiaya dön dediğimde sanki hiç kurmamışsın gibi bi değişiklik yok

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba Electra 11.3.1 jailbreak telefonumda kurulu ve yeni güncellemesini nasıl yapacağım hatasız.repo veya hiç bir tweak kurulu değil sıfır cydia ama update gelmiş nasıl yapacağım

Eski electrayı silip yenisini kuracaksın impactorle

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Anemone ile tema kurmuştum çalışıyordu Peek a Boo kurdum ardından sildim hala tema çalışmıyor
Yeniden kurdum resping yaptım olmuyor. çakıştığını anladım ama tweaklerin sildiğim halde düzelmedi

emkkya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar. İos 11.3.1 jailbreak işlemi yaptım. Sorunsuz kullanıyordum ama birkaç defa cydia hata verdi bende telefonu kapatıp açtım cihazım eski haline döndü tweaklar kayboldu ve şuan cydiaya giriş yapamıyorum silemiyorumda . Ne yapmam gerekiyor acil yardım.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Merhabalar. İos 11.3.1 jailbreak işlemi yaptım. Sorunsuz kullanıyordum ama birkaç defa cydia hata verdi bende telefonu kapatıp açtım cihazım eski haline döndü tweaklar kayboldu ve şuan cydiaya giriş yapamıyorum silemiyorumda . Ne yapmam gerekiyor acil yardım.
Dostum sürümünü bilmiyorum eğer 11.3 veya 11.3.11 üstü isen lütfen electrayı tekrar kur mümkünse m_p olarak (konusu var mümkünse biri yazsın) çünkü galiba remount patchlenmemiş sende !

emkkya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Electrayı tekrar kurdum ama kurulmuyor hata veriyor. Cydiayı nasıl silerim? Sürümüm 11.3.1

Tips
Tips
Üst Alt