Neler yeni

Electra 11.3.1 Problem Ve Çözümleri

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Oncelikle sakin olay şu kullandigimiz jailbreak tethered olduğu telefonu kapayıp actiginizda jailbreak gider ignition.fun konusundan mptcp indirip tekrar jailbreak yapın.
Kardeşim çok tşkler yükledim düzeldi ama electrada enaple Jailbreak tıkladım respring attı tweakler felan hepsi yüklü açıldı bir sıkıntı yoktur herhalde şu anda çalışıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
(KONU AÇTIM FAKAT 1 KİŞİ BİLE CEVAP VERMEDİĞİ İÇİN BURAYA YAZIYORUM)

Arkadaşlar ben sabah kalktım açtım telefonu sarj 100, telefonumu kapatmadım baktım jb yok. Dedim electra'dann yapıveriyim hemen; enableye bastım 3/3 oldu, respring attı(bayağı uzun sürede 1-2dk)respring bitti otomatik restart attı. infignation.fun dan yeniden indirdim Electra'yı gene aynı sorun nasıl halledebilirim? Yardımınıza ihtiyacım var :(

- Özellikler -
iOS 11.3.1
iPhone 5S

BAŞINA GELEN YOK MU? BANA YARDIM EDECEK?

EDİT: Normalde uçak moduna almadan 3/3 olmaz ama deniyim ne olacak diye bende oluyor; üstte bahsettiğim olayları yaşıyorum tekrardan

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Öncelikle büyük harf kimsenin sorununu çözmez ilk olarak işlemi konudakileri deniyerek multi_path ile deneyin olmaz ise ignition.fun'dan ElectraRemovervfs'i indirip çalıştırın. Yalnız bütün tweakleriniz gidicek :/

Son düzenleme:

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Öncelikle büyük harf kimsenin sorununu çözmez ilk olarak işlemi konudakileri deniyerek multi_path ile deneyin olmaz ise ignition.fun'dan ElectraRemovervfs'i indirip çalıştırın. Yalnız bütün tweakleriniz gidicek :/
mp yi nerden indiriyim? ben ingition.fun dan indiriyordum

o zaman ben tweak işaretini kaldırıp enable jb diyim tweaklarımı ss alıyım

__S_W_A_T__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Bir fikri olan ?

__S_W_A_T__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hayır satın almadım.cracktool ile craklarım diye düşünmüştüm.daha önce kullanıyordum sıkıntısız.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Hayır satın almadım.cracktool ile craklarım diye düşünmüştüm.daha önce kullanıyordum sıkıntısız.

Satın almanı tavsiye ederim

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
643F3136-1305-457C-A865-8AE5F6F3CEC0.pngHbang reposu yasak olan repomuydu bilgisi olan varmı ben böyle repo eklemedim silinmiyorda bir repo 64 bende 2 tane gözüküyor biri tamamen boş onalrıda silemiyorum yardımcı olurmusunuz

zomboyX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba
Telefonumda durup dururken kapanmadığı halde cydia,elektra,appcake vs hiç bir jailbreak tweekleri,uygulamaları açılmamamaya başladı.yani kısaca jailbreak bir anda kapandı.telefon cebimdeyken herhangi birşey silindi dicem ama hepsi duruyor.şuan kullanamıyorum girdiğim anda geri atıyor.ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Öncelikle sakin olun :)
İlk olarak telefon'a reset atın ardından electra ile tekrar jb yapın. Ardından sıkıntı devam ediyor ise bakarız. 👍

zomboyX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Öncelikle sakin olun :)
İlk olarak telefon'a reset atın ardından electra ile tekrar jb yapın. Ardından sıkıntı devam ediyor ise bakarız.
Malesef devam ediyor electra dahil hiç bişey açmiyor

djsefa271

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
kardeşlerim jailbreak kullanalı 1 ay oluyo bir problem yoktu bir anda respring oldu ve gitti telefon yeniden başladı electrayı açtığımda açılmıyor ve doğrulama için internet bağlantısı gerekiyor yazıyordu cliq media ltd için ayarlardan doğrula desemde doğrulanmadı ve tekrar napacağımı bilmeden denedim en sonunda electrayı ve profiller kısmındaki profilleri sildim tekrardan ignition fun a girip yüklemeye çalıştığımda electrayı hiçbir şekilde yüklenmiyor tam dolacak yüklenemedi hatası alıyorum pcden cydia impactorla da yükleme yapamıyorum cp 57 hatası alıyorum ne yaptıysam ne denediysem olmadı cydia cihazda duruyor hiçbirşey yapamıyorum yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
kardeşlerim jailbreak kullanalı 1 ay oluyo bir problem yoktu bir anda respring oldu ve gitti telefon yeniden başladı electrayı açtığımda açılmıyor ve doğrulama için internet bağlantısı gerekiyor yazıyordu cliq media ltd için ayarlardan doğrula desemde doğrulanmadı ve tekrar napacağımı bilmeden denedim en sonunda electrayı ve profiller kısmındaki profilleri sildim tekrardan ignition fun a girip yüklemeye çalıştığımda electrayı hiçbir şekilde yüklenmiyor tam dolacak yüklenemedi hatası alıyorum pcden cydia impactorla da yükleme yapamıyorum cp 57 hatası alıyorum ne yaptıysam ne denediysem olmadı cydia cihazda duruyor hiçbirşey yapamıyorum yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla
Hata mesajını tam olarak atabilir misiniz?

djsefa271

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
electrayı etkinleştirmek için tıkladığımda iphone distribition doğrulama hatası alıyorum profillerdende doğrula diyorum olmuyor problem bu maalesef ve sildim yüklenmiyor electra indirilemiyor cydiadan da ulaşılamıyor yok mu çözümü bekliyorum desteklerinizi kardeşlerim

slmrkl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi akşamlar, aynı sorun bende de oluyor. Şarj bitince resimdeki uyarıyı almaya başladım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler 6s plus sürüm 11.2.67F40B843-191C-4CEE-A3A4-19E644C7207E.png

Aogerik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar jb yi kaldırdım ama jb uygulamaları kaldo silemiyorum onları formatta attım onları nasıl silebilirim

AHMEtarsysf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
dün gece mobil electra üstünden jailbreak yapmaya kalktım ve olmadı herkes gibi share electra kısmına denk gelemedim telefona format attığımda ise garip bir şekilde cydia ekranda mevcuttu 2.kez format atmama rağmen hala aynı yerinde duruyor cydiaya erişimim yok nasıl eski haline getirebilirim cihazı sıfırdan sağlam bir jailbreak için ?

AHMEtarsysf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
tekrar merhaba cihazımı jailbreak yaptım telefonu restore ederek şimdide ayarlar ekranında kurduğum tweakler gözükmüyor
varmı bilgisi olan ?
Mesaj düzenlendi:

ve tekrar merhaba arkadaşlar romanpascode adlı tweaki indirdim şifrem 7332 4 senedir iphone kullanıyorum hep aynı oldu o tweaki kurduktan sonra telefonum kitlendi kabul etmiyor
tek yolu jailbreak rüyasından vazgeçip itunes üzerinden sıfırlamak mı ? lütfen yardımcı olunuz

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
tekrar merhaba cihazımı jailbreak yaptım telefonu restore ederek şimdide ayarlar ekranında kurduğum tweakler gözükmüyor
varmı bilgisi olan ?
Mesaj düzenlendi:

ve tekrar merhaba arkadaşlar romanpascode adlı tweaki indirdim şifrem 7332 4 senedir iphone kullanıyorum hep aynı oldu o tweaki kurduktan sonra telefonum kitlendi kabul etmiyor
tek yolu jailbreak rüyasından vazgeçip itunes üzerinden sıfırlamak mı ? lütfen yardımcı olunuz
Jailbreak aktif değilken kabul ediyor mu?

Tips
Tips
Üst Alt