Neler yeni

Aktivite Coolstar mı Saurik mi?

Hangisinin tarafındasınız?

• Coolstar

Kullanılan: 24 38.7%
  • Saurik

Kullanılan: 38 61.3%

• Kullanılan toplam oy
    62

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Saurik olmasaydı, coolstar yoktu şuan
takılmayın böyle şeylere, birçok kişi ve takım jailbreak aracını yayınladıktan sonra elini çekti. Coolstar ise desteğini jailbreak yaparak ve sonrasında alternatif paket yükleyicisi sileo yu geliştirerek cydia ya alternatif oldu, ve ne güzeldir ki desteğini de devam ettiriyor. Tek sıkıntı coolstarın fazlaca egoist tavır sergilemesi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
takılmayın böyle şeylere, birçok kişi ve takım jailbreak aracını yayınladıktan sonra elini çekti. Coolstar ise desteğini jailbreak yaparak ve sonrasında alternatif paket yükleyicisi sileo yu geliştirerek cydia ya alternatif oldu, ve ne güzeldir ki desteğini de devam ettiriyor. Tek sıkıntı coolstarın fazlaca egoist tavır sergilemesi
Aynen katılıyorum, yaptığı işler çok kaliteli. Ama dediğin gibi egoist değişik bişiy adam. Yani bebe 😂

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Aynen katılıyorum, yaptığı işler çok kaliteli. Ama dediğin gibi egoist değişik bişiy adam. Yani bebe
yanlız sinirlendirmeye gelmiyor ortalığı karıştırıyor.
Unc0ver ve Chimera ekibinin görev üstlenmiş gibi çalışmaları gerçekten güzel.
Önceden exploit paylaşılacak ve kim yapacak diye beklerdik. Şimdi iki takım var ve hazır bekliyor. Bir nevi jailbreak kurumsallaştı

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yanlız sinirlendirmeye gelmiyor ortalığı karıştırıyor.
Unc0ver ve Chimera ekibinin görev üstlenmiş gibi çalışmaları gerçekten güzel.
Önceden exploit paylaşılacak ve kim yapacak diye beklerdik. Şimdi iki takım var ve hazır bekliyor. Bir nevi jailbreak kurumsallaştı
Aynen. :D 12.2 exploiti çıktıktan bir saat sonra mı bir gün sonra mı ne jb yaptı adamlar. Sıra da exploiti kısa zaman içinde bulmak. :D

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Egoist değil bence:)

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Sileo kullanıyorum 6S Plus cihazımda güncelleme yaptıktan sonra atıyor hala o sorun giderilemedi mesela yılların alışkanlığı Cydia yeri ayrı tabii ve bence daha güvenli gibi geliyor A12 cihazım iOS 12.2 de ve hala jailbreak bekliyorum

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Stabil hale gelmedi mi ? :D:D:D:D Evet ilk çıktığında dediğin gibiydi ama son güncellemeler ile gayet stabil oldu. Aynı anda 3-5 tweak kurmuyordu mesela, hata veriyordu. Bende toplu tweak yüklemeyi severim. 20-30 tane falan aynı anda. Cydia'da baya uzun sürerdi bu. Geçen gün Sileo ile tek sefer de 20 tweak yükledim 20-25 saniyemi aldı ya da almadı.

Ama yine de beğenmediysen yedek alan tweakler var. Onunla yedek alıp geçebilirsin. :)
Bende hala aynı.
6 tane güncelleme bekleyen tweak var hiçbirini güncellemiyor.
Kafası eserse güncelliyor :D

Tips
Tips
Üst Alt