Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Filtreleme Komutunu degiştirerek buttonda programın içinde yapabilme şansınız var mı ?

codertr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
merhaba,

daha onceki uygulamayi yazan arkadas domain yeniletmedigi icin api dosyasini php dosyasini illetirse xcode uzerinden sifirdan yazacagim. dosya host sunucusunda mevcuttur
Mesaj düzenlendi:

c2tweak sifirdan yazmak icin baya vaktimi alir, hazir olan php dosyasini ile uygulamayi hemen yazip deb dosyasini jailbreaktr illetip repolarini yukletirler. ihtiyacim olan php dosyasidir arkadasin domain uzeri baglanti yapamadigi icin tweak calismiyordur, kendiside belirtmis kaynak kodlari olmadigi icin duzenlemiyor umarim hosting yada sunucusu varsa dosyasini illetirse sorunu hemen cozecegim.
Mesaj düzenlendi:

hocam,

c2tweak dosyani incelledim domain suresi gecmis demistiniz kontrol ettim;

Updated Date: 2019-05-29T07:48:39Z
Creation Date: 2016-05-29T00:07:57Z
Registry Expiry Date: 2020-05-29T00:07:57Z

2020 ye kadar var ama ulasilamiyor sunucunuza tweakapi.php dosyaya ihtiyacim var tesekkurler

Son düzenleme:

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhaba,

daha onceki uygulamayi yazan arkadas domain yeniletmedigi icin api dosyasini php dosyasini illetirse xcode uzerinden sifirdan yazacagim. dosya host sunucusunda mevcuttur
Mesaj düzenlendi:

c2tweak sifirdan yazmak icin baya vaktimi alir, hazir olan php dosyasini ile uygulamayi hemen yazip deb dosyasini jailbreaktr illetip repolarini yukletirler. ihtiyacim olan php dosyasidir arkadasin domain uzeri baglanti yapamadigi icin tweak calismiyordur, kendiside belirtmis kaynak kodlari olmadigi icin duzenlemiyor umarim hosting yada sunucusu varsa dosyasini illetirse sorunu hemen cozecegim.
Mesaj düzenlendi:

hocam,

c2tweak dosyani incelledim domain suresi gecmis demistiniz kontrol ettim;

Updated Date: 2019-05-29T07:48:39Z
Creation Date: 2016-05-29T00:07:57Z
Registry Expiry Date: 2020-05-29T00:07:57Z

2020 ye kadar var ama ulasilamiyor sunucunuza tweakapi.php dosyaya ihtiyacim var tesekkurler
2020ye kadar olan süre parking süresi sanırım. 29/05/2019da domain süresi doldu. tweakapi.php çok fazla önemli olan bi dosya değil. Tweak üzerinde de aynı işlemler yapılabilir. Daha önce web sürümünü yaptığım için tweakapi.phpyi kullanmıştım.

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
9 Yıldır Aktif Jailbreak Kullanıcısıyım Hayatımda Bu Kadar Böyle Bi Tweak'i Beklememiştim.Takipteyiz.

polatsakif

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kaynak kodları olmadığından dolayı dylib dosyasını açıp hex olarak düzenlemeyi denedim fakat deb ile birlikte güncellemem halinde "ldid failed to sign libraries" hatası veriyor, host kaydı üzerinde iç yönledirme yapmama rağmen yine işlemiyor, object c bilgim yok tweak tekrar baştan yazılması gerekiyor.

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Qardaşlar bana yardım edin ios 9.3 bende c2mhack kurulu kimse bana cevab yazarken uygulamadan çikiyor kendisinden ben mesaj atiyirum bana mesaj geldikdr uygulma kapaniyor neden olur ne etmem gerek ?

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Qardaşlar bana yardım edin ios 9.3 bende c2mhack kurulu kimse bana cevab yazarken uygulamadan çikiyor kendisinden ben mesaj atiyirum bana mesaj geldikdr uygulma kapaniyor neden olur ne etmem gerek ?
Tweak Kaldır Dostum Burda ki url üzerinden kontrol et ve yaz

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kaynak kodları olmadığından dolayı dylib dosyasını açıp hex olarak düzenlemeyi denedim fakat deb ile birlikte güncellemem halinde "ldid failed to sign libraries" hatası veriyor, host kaydı üzerinde iç yönledirme yapmama rağmen yine işlemiyor, object c bilgim yok tweak tekrar baştan yazılması gerekiyor.
ldid -S c2Hack.dylib ile yeniden imzalayabilirsin. İşe yarayabilir tam emin değilim denemedim.

codertr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
hocam tweakapi.php kaynak kodunu atarmisin senin fonksiyonlari incelledim o fonksiyonlara gore xcode da yeni uygulama yazacagim. onu bi zahmet atarsan uygulamayi hazirliyacagim.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
2020ye kadar olan süre parking süresi sanırım. 29/05/2019da domain süresi doldu. tweakapi.php çok fazla önemli olan bi dosya değil. Tweak üzerinde de aynı işlemler yapılabilir. Daha önce web sürümünü yaptığım için tweakapi.phpyi kullanmıştım.
böyle bi tweak tinder için yapsan varya parayı kırarsın..!
yapılabilir mi?

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tinder’da çalışan böyle bir uygulama yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tinder’da çalışan böyle bir uygulama yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Konu ile ilgili özür diliyorum Bilmeden bunu konuşmuşum Unlimapss reposunda ki Tinder++ için bunu konuşmuştum Sonra tarihine baktıgımda 0.3.1.1 sürümü gördüm "2015'"Tarihinde yayınlandıgını gördüm
Tweak Door Uygulamasında Tinder++ 10.4.1 Sürümü mevcut 2019-05-04 Tarihinde yayınlanmış isteyen ordan yükleyebilir iyi forumlar

polatsakif

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ldid -S c2Hack.dylib ile yeniden imzalayabilirsin. İşe yarayabilir tam emin değilim denemedim.
Merhabalar, yorumu yeni gördüm düzenlenmiş dylib dosyası duruyor mac yanımda değil yarın için tekrar deneyeceğim durum ile ilgili bilgi paylaşırım tekrardan

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler yokmu sorunu çöze bilecek biri yardım eden ? Co2me tvik kurulu bana kimse mesaj yazarken yazıyor işareti çıkıyor be uygulamadan anice çıkıyor yenidrn başlatmak gerek üos 9.3 app adminlr tüm versiyon karı denedim olmuyor

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler yokmu sorunu çöze bilecek biri yardım eden ? Co2me tvik kurulu bana kimse mesaj yazarken yazıyor işareti çıkıyor be uygulamadan anice çıkıyor yenidrn başlatmak gerek üos 9.3 app adminlr tüm versiyon karı denedim olmuyor
Hocam İos 9.3 Kullanan kaldı mı lütfen tweak sil programı en güncel sürümünde tut çalıştır bu da olmazsa aynı sürüme jailbreak yap sorun çözülmüş olur iyi forumlar.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam İos 9.3 Kullanan kaldı mı lütfen tweak sil programı en güncel sürümünde tut çalıştır bu da olmazsa aynı sürüme jailbreak yap sorun çözülmüş olur iyi forumlar.
İyi de zaten tweak çalışmıyor ki?

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi de zaten tweak çalışmıyor ki?
Arkadaş Tweak sildiginde bunu fark edecek işte bende onu söylemeye çalışıyorum şuanda shufle filtreleme yapınca ve suffle tuşuna basınca dönüyor sistem bunun nedeni de arkadaşın ayarladıgı domain süresi dolmuş o yüzden şu 10 sayfayı okuyun öyle gelin :) seviliyorsunuz iyi forumlar

codertr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@xianthi

hocam size pm attim , tweaki yazmam icin sizden ricada bulunuyorum tweakapi.php ihtiyacim var tesekkurler kolay gelsin

Txhx34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar, hangi kısmı eksik kaldı...

codertr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
maalesef arkadaştan geri dönüş alamadim, pmlerede cevap veremedi kendisinden sadece kullandigi bir dosya istemistim, ama herhalde yardimci olmak istemiyor bende sizlere yardimci olamayacağım için üzgünüm herkese kolay gelsin umarım yazan başka bir arkadaş cikar.

Tips
Tips
Üst Alt