Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

polatsakif

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar el birliği ile bu işi başarabiliriz herkes taşın altına elini koyuyor tweak yapan arkadaş da yardımcı olursa bu iş en kısa sürede hallolur inşallah
Hocam alan adı kurtarmaya girmiş 12$ artı gecikme için bir ücretlendirme çıkacaktır büyük ihtimalle ücreti arkadaşa gönderelim alsın alan adını olmadı ben temin edemiyorum kurtarmada olan alan adını

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Evet bizde bi yardım yapabiliriz sadece arkadaşın emeğine yüreğine ve insafına kalmış bizede saygı duymak düşer.

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar el birliği ile bu işi başarabiliriz herkes taşın altına elini koyuyor tweak yapan arkadaş da yardımcı olursa bu iş en kısa sürede hallolur inşallah
Biz elimizi taşın altına koyduk da tweak yapan arkadaş kabul etmiyor sorun orda

Kuti45

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
tam olarak çalışma mantığını anlatma şansın var mı

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Connected2 api.c2me.cc alan adı üzerinde bi rest api sunucusuna sahip. Uygulamayı cracker xi gibi araçlarla decrypt edip ida, hopper gibi assemblrlarla incelediğinizde api fonksiyonlarını görebilirsiniz. Flex ile network analiz yaparsanız daha keskin bilgiler elde edersiniz. Hangi adrese hangi parametreler gidiyor nasıl cevap geliyor gibi. Uygulama bu kısımda güvenlik önlemi almadığı için ve web konusunda deneyimli olduğum için bu adımda hacklemek bana daha kolay göründü. Theos tweak geliştirme aracını incelerseniz sınıflara ve metodlara nasıl manipüle edileceğini görürsünüz. İnternet trafiğini manipüle ederek c2 apisine gitmesi gereken isteği kendi yazdığım apiye yönlendiriyorum. Yazdığım api gelen istekleri c2 sunucusuna düzeltilmiş ve beklenen değerleri geri döndürecek şekilde iletiyor. Oradan gelen cevabı tekrar uygulamay gönderiyorum ve süreç tamamlanmış oluyor.

Txhx34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu zamana kadar güzel takıldık sayende, teşekkürler

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Hocam eski url bu idi sanrım Şimdi Standart Üyelerin suffle kodu bu şekilde
Sana yardımcı olmak istiyorum herkes faydalansın :)

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Hocam eski url bu idi sanrım Şimdi Standart Üyelerin suffle kodu bu şekilde
Sana yardımcı olmak istiyorum herkes faydalansın :)
Benim yaptığım şey de ikinci verdiğin link isteğini ilk verdiğin isteğe çevirmekti zaten ekstra bi şey yapmadım. Yukarıda açıkladım zaten.

Txhx34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Benim yaptığım şey de ikinci verdiğin link isteğini ilk verdiğin isteğe çevirmekti zaten ekstra bi şey yapmadım. Yukarıda açıkladım zaten.

Konu dışı ancak biz bu tarz kodları nasıl anlayabiliriz? Teşekkürler

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Fidler üzerinden bakıyorumda Tweak üzerine kodları nasıl degiştirecegiz onu anlamadım :)
Düzeltme Yeni Kod
Bu Şekilde Normalde Hazır Kod şeklinde Sabit deger olarak fitreleme yapmamız mümkün mü yani bir tuşa basacagız diyelim
18-25 Yaş aralıgı online gibi gibi bunu nasıl uygulayacagımı bilmiyorum yoksa yapardım :)
Sayın geliştirici Plus Filtresine bastıgımızda

/b/bio komutunda ki girişteki password=ve nick= gibi bir variables degeri alıp daha önce ki domain degilde normal site mantıgı gibi yapmanız mümkün mü
kodlara baktıgımda adamlar Bir Şart Koymamışlar Get İstegi oraya herkes Kullanıcı adı şifresini yazsa direk bu degeri görebiliyor bir şart yok urlde 39'tlyede satıyorlar iyi kafa :)

Son düzenleme:

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
C2 Tweak Birileri Artık Yaparsa Allah Razı Olsun Diyecez.Herkes Ios 13 Jailbreak Bekler Gibi C2 Tweak'i Beklemekte:)

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Dostum benim attıgım linkten kimin online olup olmadıgını görebilirsin işte sonrada online olan kişilere yazabilirsin :)
Umarım bu detaydan sonra tweak yazan arkadaş yardımcı olur

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Tweak güzeldi :) Başlangıç düzeyi bilgilerimle bir şeyler geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik idare eder :)
12248

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
şimdilik lazım değil. lokalde çalışıyorum. biraz daha geliştirebilirsem, haber ederim.

hocam listeyi zaten yukarda arkadaşlar paylaştı. sadece ordan json verilerini çekiyorum.
Json baglantıları Düzenli Görünüm Ya Da Filtreleme yapabilir miyiz ? böyle bir tweakde işimizi görür bence

Razorlance

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
şimdilik lazım değil. lokalde çalışıyorum. biraz daha geliştirebilirsem, haber ederim.

hocam listeyi zaten yukarda arkadaşlar paylaştı. sadece ordan json verilerini çekiyorum.
Evet fakat o listede kullanıcı adları çok karışık bu düzenli listeniz tweak kadar iş görür hale gelmiş :)

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Yardımcı olabileceğim bir şey varsa olmak isterim ben de.

Txhx34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yardımcı olabileceğim bir şey varsa +1

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşın yaptığı gibi web üzerinden uygulamaya gidecek bi şey arıyorsanız şunu bırakayım :

c2 ile ilgili ilk denemelerimdendi :) kolay gelsin.

Tips
Tips
Üst Alt