Neler yeni

Chimera Jailbreak ~ iOS 12.0 - 12.5.1

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tm jb ye nasl ulaşacağım link var mı ?

Ferit2524

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tsk ederm kardsm hakkını odeyemem minnettarm size 😊

bcakirr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba chimera kb nasıl kaldırılır.. restore yaptım fakat hala daha sileo falan duruyor..uncover e gececeğim..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba chimera kb nasıl kaldırılır.. restore yaptım fakat hala daha sileo falan duruyor..uncover e gececeğim..
Uncover ipa yükleyin ve ayarlarından restore rootfs ile restore işlemi yapın işlemi 4-5 kez tekrarlayın. Sileo silinir daha sonra restore rootfs sekmesini kapatıp jb yapın.

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhabalar Kolay Gelsin İphone xs max kullanıyorum son sürüm 12.4 yüklü fakat jailbreak kuramıyorum uyumsuz yazıyor ne zaman gelir herhangi bi bilginiz var mı ?? :((
A12 işlemci senin cihaz o yüzden henüz destek yok güncelleme yapma cihazına sabırla bekle :D

aslanb47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
13426 cydia impactor'dan yüklemeye çalışırken aldığım hata :(

no pc'den kurabiliyorum (eski sürüm) yeni sürüm sadece pc üzerinden kurulabiliyor. çözüm sunabilecek varsa çok memnun olurum.

aslanb47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Chimera yaklaşık hergün yeni sürüm sunuyor. 1.3.2-1.3.3 derken bugün 1.3.6 yayınlandı. Bende her seferinde sildim güncelledim, sildim yenisini yükledim. Şimdi de Son Sürüm olan 1.3.6 yüklemeye çalışıyorum NO PC denen yerden, bir türlü aplikasyon inmiyor. Acaba yanlış bir şey mi yapıyorum, neden chimera inmiyor bir türlü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Chimera yaklaşık hergün yeni sürüm sunuyor. 1.3.2-1.3.3 derken bugün 1.3.6 yayınlandı. Bende her seferinde sildim güncelledim, sildim yenisini yükledim. Şimdi de Son Sürüm olan 1.3.6 yüklemeye çalışıyorum NO PC denen yerden, bir türlü aplikasyon inmiyor. Acaba yanlış bir şey mi yapıyorum, neden chimera inmiyor bir türlü

Kardeşim no pc denen yeri nerden buldun.
Chimeranın kendi sitesinden indirin. Cydia impactor ile yükleyin ipa yı

aslanb47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeşim no pc denen yeri nerden buldun.
Chimeranın kendi sitesinden indirin. Cydia impactor ile yükleyin ipa yı
Chimera'nın kendi sitesinde. Zaten öncekileri de ordan indirmiştim. Sorunsuz sileo kuruldu. Şuan telefonumda sileo var ama yeni chimera'yı bir türlü kuramıyorum

aslanb47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Chimera'nın kendi sitesinde. Zaten öncekileri de ordan indirmiştim. Sorunsuz sileo kuruldu. Şuan telefonumda sileo var ama yeni chimera'yı bir türlü kuramıyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Özür yanlış anlaşılma var, no pc dediği tweakbox üzerinden indiriliyor. Hiç bulaşma bu tür sitelere sen normal ipayı indir pc de cydia impactor ile yükle

aslanb47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Özür yanlış anlaşılma var, no pc dediği tweakbox üzerinden indiriliyor. Hiç bulaşma bu tür sitelere sen normal ipayı indir pc de cydia impactor ile yükle
Üstadım alakası yok, zaten Chimera'nın kendi sitesi. Yaklaşık 10 yıldır jailbreak yapıyorum. Pc şuan yanımda olmadığı için kendi sitesinden indirmem lazım. Pc yada başka bir yöntem hiç farketmez. Anlamadığım her zaman inen uygulama neden şimdi inmiyor. Acaba bugün yeni sürümü yüklemek için 2-3 defa sildim yükledim ondan mı. Profil silip yükleme limiti felan mı var. Anlamadım gitti

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Üstadım alakası yok, zaten Chimera'nın kendi sitesi. Yaklaşık 10 yıldır jailbreak yapıyorum. Pc şuan yanımda olmadığı için kendi sitesinden indirmem lazım. Pc yada başka bir yöntem hiç farketmez. Anlamadığım her zaman inen uygulama neden şimdi inmiyor. Acaba bugün yeni sürümü yüklemek için 2-3 defa sildim yükledim ondan mı. Profil silip yükleme limiti felan mı var. Anlamadım gitti

Şimdi kontrol ettim indirmiyor. Sizin ile alakalı değil.

solg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
A12 cihazlar için herhangi bir gelişme var mı? JB çıkmadı henüz biliyorum ancak Demek istediğim 12.2 sürüm var bende. bekleyin sürümünüzde dendi ancak forumda cevapları okuyorum bazı üyeler 12.4 güncelleyin ve bekleyin diyor.

Kafam çorba oldu :S ne yapmak gerek??? sürümde mi kalalım yoksa 12.4 güncelleyip öyle mi bekleyelim?!?

Bir JB yapayım telefonu pamuklara sarmalayıp gezeceğim 🤣

aslanb47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
A12 cihazlar için herhangi bir gelişme var mı? JB çıkmadı henüz biliyorum ancak Demek istediğim 12.2 sürüm var bende. bekleyin sürümünüzde dendi ancak forumda cevapları okuyorum bazı üyeler 12.4 güncelleyin ve bekleyin diyor.

Kafam çorba oldu :S ne yapmak gerek??? sürümde mi kalalım yoksa 12.4 güncelleyip öyle mi bekleyelim?!?

Bir JB yapayım telefonu pamuklara sarmalayıp gezeceğim
Yoksa bekleyip ne yapacaksın. En kısa zamanda gelir, aman sürüm yükseltme bence. Jailbreak varsa yükseltip ne yapacaksın. Gelsin hele bi, yükseltirsin her türlü

solg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Kendi sorumu cevaplayım belki başkalarına yardımım olur.

A12 stay put on 12.0-12.1.2. No promises regarding newer A12.
Eğer 12-12.1.2 sürüm iOS varsa bekleyin. Üzeri sürümler için söz vermiyorum. Diyor coolstar

Should I update my A12 device to 12.4??
a simple flowchart:
If you’re on 12.2 or lower —> NO

If you’re on 12.3 or higher —> YES
Twitterdan cevap verilmiş:

Eğer 12.2 ve öncesi sürüm kullanıyorsanız bulunduğunuz sürümde kalın.

Ancak 12.3 veya üstü sürüm kullanıyorsanız 12.4 güncelleyin... deniyor.

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Şu jb ne kdr güzel birşey. İkinci telefon olan emektar 5s ile daha çok vakit geçiriyorum artık.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
chimera jb de ithemer tema motorunu çalıştırabilen varmı ? ben denedim anemoneyi kaldırarak cihaz sapıttı sıfırdan 12.4 tekrar kurup restore etmek zornda kaldım

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
chimera jb de ithemer tema motorunu çalıştırabilen varmı ? ben denedim anemoneyi kaldırarak cihaz sapıttı sıfırdan 12.4 tekrar kurup restore etmek zornda kaldım
Maalesef, nedenini bilmediğim şekilde çalışmıyor o. Sırf o tweak yüzünden unc0ver geçtim. 😂

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
evet bende geçtim aslında unv0ver daha kararlı sileo sadece bir tık daha hızlı arayüz falan var ikiside aynı işlevi yapıyor sonuçta ama anemoneyi kurupta sonra kaldırma sırasında gerçekten cihaz anormalleşiyor bunu bir değili iki değil defalarca kez şahit oldum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet bende geçtim aslında unv0ver daha kararlı sileo sadece bir tık daha hızlı arayüz falan var ikiside aynı işlevi yapıyor sonuçta ama anemoneyi kurupta sonra kaldırma sırasında gerçekten cihaz anormalleşiyor bunu bir değili iki değil defalarca kez şahit oldum.
iThemer olmadığı için Anemone, SnowBoard denedim. Emin olmak için kaç kere kurup kaldırdım yaşamadım bir sorun.

Tips
Tips
Üst Alt