Neler yeni

Chimera A12 (XR, XS, XS Max) - Uyumlu Tweak Listesi

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bağlı wifi leri engelleyebileceğim tweak varmı kardeşler

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar sileoda tweakleri yedekleme tweaki vardı ismini bilen var mı a12 cihazlar için. sürekli telefonum donup kapanıyor hard reset yapıyorum. tüm repolar tweakler siliniyor bi saat uğraşıyorum neden oluuyor acaba ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar sileoda tweakleri yedekleme tweaki vardı ismini bilen var mı a12 cihazlar için. sürekli telefonum donup kapanıyor hard reset yapıyorum. tüm repolar tweakler siliniyor bi saat uğraşıyorum neden oluuyor acaba ?

RootFS yap, iCleaner ile bi temizlik yap. En son sürümü kur cihazına, onunla jb yap.

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Birsey sorucam sizde de oluyor mu arada donma yapıyor ekran acık kalıyor tus kilidi bile kapanmıyor oyle donup kalıyor hardreset yapmak zorun da kalıyorum yaptıgımda da bazen jb gidiyor tektar jb yapmak zorunda kalıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone XSMAX aracılığıyla gönderildi

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Birsey sorucam sizde de oluyor mu arada donma yapıyor ekran acık kalıyor tus kilidi bile kapanmıyor oyle donup kalıyor hardreset yapmak zorun da kalıyorum yaptıgımda da bazen jb gidiyor tektar jb yapmak zorunda kalıyorum

Evet bende aynisini yasiyorum ama hala cozemedim ben Jailbreak sifirlayip tekrar bastan kuruyorum uzun bir sure yasamiyorum sonra tekrar

Xs Max 12.1.2

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Mer sorunsuz bir jb icin tecbürekerime dayanarak ilk önce onc0vez le restore root FS aktıf yapıp telefonu jb temızle sonra chimeru ile aynı şekilde restore root FS yap tam temizlik yap telefonu katıp ac jb yap
Chimeru ac repo bu adresten en alta butun kopyala repoları chimeru yapıstır
Sonra carbridge yukle sonra bettersettings yukle telefonun tam donanımlı oldu istersen carbridge ve bettersettings silersin şimdi yukleyeceyın bütün twaeksler sorunsuz calısır not twaeksler uyunlu olcak telefona

Moderatör tarafından düzenlendi:

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Evet bende aynisini yasiyorum ama hala cozemedim ben Jailbreak sifirlayip tekrar bastan kuruyorum uzun bir sure yasamiyorum sonra tekrar

Xs Max 12.1.2
Aynen suana kadar 2-3 kere yaşadım.

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar ön kamerada çekerden foto ters dönuyor ya onu düzeltemiyormuyuz ? Onun için özel tweak varmıdır ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar ön kamerada çekerden foto ters dönuyor ya onu düzeltemiyormuyuz ? Onun için özel tweak varmıdır ?

Ters dönüyorsa fotoğraflardan düzenleyebilirsin. Ama ters tutmadığın sürece düzgün oluyor fotoğraflar.

EDİT: Deneme amaçlı ters bir resim çektim, sonra telefonu düz çevirdiğimde kendisi otomatik düzeltti.

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ters dönüyorsa fotoğraflardan düzenleyebilirsin. Ama ters tutmadığın sürece düzgün oluyor fotoğraflar.

EDİT: Deneme amaçlı ters bir resim çektim, sonra telefonu düz çevirdiğimde kendisi otomatik düzeltti.
Sanırım yanlış ifade ettim ters derken on kamera ile cektiğinizde foto ayna goruntusunu alıyor açı değişiyor baska bi sosyalmedya programında cektiğinde normal açıdan cekiyor sorunsuz.

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar
playstation 4 kolunu iphone ile baglamak için tweak var mı ?

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar selamlar 2 gündür facebookum açılmıyor cihemera xsmax jailbreak kullanıyorum. yakın zamanda hiç tweak yüklemedim. durup dururken oldu. uygulamayı silip yüklüyorum yine aynı sürekli kapanıyor. sorun nedir acaba destek olabilecek var mı konuyla alakalı ?

cengizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iyi günler arkadaşlar ben iCleaner silo da bulamadım yardım edermisiniz.. xs max 12.1.2

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iyi günler arkadaşlar ben iCleaner silo da bulamadım yardım edermisiniz.. xs max 12.1.2
repoyu ekleyin.

cengizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Repoyu yükledim ama Kur dediğim zaman kurmuyor

cengizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Evet zaten onu yüklemeye çalışıyorum ama yüklemiyor

cengizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Geliştirici aktif
Mesaj düzenlendi:

Özür olsun birden fazla göndermiş .bu şekilde yüklemiyor
Mesaj düzenlendi:

Ben çok teşekkür ederim ilgilendiniz.bir kaç repo silince düzeldi

Moderatör tarafından düzenlendi:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
arkadaşlar selamlar 2 gündür facebookum açılmıyor cihemera xsmax jailbreak kullanıyorum. yakın zamanda hiç tweak yüklemedim. durup dururken oldu. uygulamayı silip yüklüyorum yine aynı sürekli kapanıyor. sorun nedir acaba destek olabilecek var mı konuyla alakalı ?

Bu konuyu bir göz atın

Alternatif: Nepeta reposundan UnSub tweakini kur ve UnSub ayarlardan o uygulamaları seç

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu konuyu bir göz atın

Alternatif: Nepeta reposundan UnSub tweakini kur ve UnSub ayarlardan o uygulamaları seç
işe yaramaıypr maalesef denedim

Tips
Tips
Üst Alt