Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

ikikayzer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Telefon kapandığında tekrar jb yapmak için hangi adımları takip etmeliyim

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ios 13.6 da checkra1n ile jailbreak yapıp stabil bir deneyim yaşayan var mı ?

ios 13.3.1 den geçtiğimden beri nerdeyse her gün telefon çöküyor, telefonda zararlı repolardan hiçbir şey yok sadece internetten deb. olarak indirdiğim 2-3 paket var (spotilife, milkyway2) yani onlar da gayet sağlam tweakler.
Mesela normal takılıyorum diyelim ekran uyku moduna geçti (yani kapalı), telefonu uyandırdığımda ekran hiç tepki vermiyor görüntü vs de olmuyor hiç simsiyah ekran.. hard reset ile düzeliyor tabi

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

ios 13.3.1 den geçtiğimden beri nerdeyse her gün telefon çöküyor, telefonda zararlı repolardan hiçbir şey yok sadece internetten deb. olarak indirdiğim 2-3 paket var (spotilife, milkyway2) yani onlar da gayet sağlam tweakler.
Mesela normal takılıyorum diyelim ekran uyku moduna geçti (yani kapalı), telefonu uyandırdığımda ekran hiç tepki vermiyor görüntü vs de olmuyor hiç simsiyah ekran.. hard reset ile düzeliyor tabi
İphone 6s kullanıyorum ios 13.5 1 den ios13.6 ya dün akşam güncelledim telefon hızlandı tavsiye ederim jeilbreak yaptım bi çok tweak ios 13.6 için güncellenmiş benim hoşuma gitti şahsen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

iPhone X 13.6 checkra1n ile jbli hiç bir sorun yaşamadım 17 gündür. Kullandığım tweakler hepsi satın alınmıştır. Locallappstore hariç. Sana tavsiyem internetten indirdiğin deb dosyalarıda kurma.

IMG_0107.PNGIMG_0108.PNGIMG_0109.jpg

Kryptox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkese merhabalar , bu sabah rufus ile checr1n jailbreak ı iphone 7 cihazıma kurdum . Cydia da tweak indirirken ekran karardı telefon öyle kaldı bekledim baya ve gelmedi . Bende ses kısma ve power tuşu ile cihazı baştan açtım daha sonra checra1n ana ekran uygulaması silinmiş ve cydia ya da dokununca açılmadığını fark ettim. Yendiden kurmaya çalıştım jailreakı ama olmadı . ne jailbreak oluyor ne cydia gidiyor sorun ne ve ne yapmam lazım ?

operavpn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
13.6 yı destekliyor mu ?
hala 13.4 teyim korkudan güncellemiyorum telefonu :D

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
az önce iphone'u güncelledim jb yaparken hata verdi 12.3-13.4 destekleniyor diyor sadece
Son sürüm checkra1n kurun (0.10.2) ardından settings kısmından allow untested versions kutucuğunu açıp işleme devam edin.

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Tuş kilidi kapalı olsun bazen tuş kilidi aktif iken sorun olabiliyor birde kutucuk zaten açık diyorsun kutucuk işaretlemen gerekiyor en altdaki kutucuk işaretli geliyor diğerleri işaretli değil options a git ilk sıradakini işaretle start aktif olur

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
13.6.1 sürümüne jeilbreak yapılabiliyor mu yapılıyorsa bende yapayım bu akşam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

operavpn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tuş kilidi kapalı olsun bazen tuş kilidi aktif iken sorun olabiliyor birde kutucuk zaten açık diyorsun kutucuk işaretlemen gerekiyor en altdaki kutucuk işaretli geliyor diğerleri işaretli değil options a git ilk sıradakini işaretle start aktif olur
Dediklerinin aynısını yapıyroum dostum yine de aktif olmuyor telefonum 11 bunun etkisi olabilir mi acaba ?
Mesaj düzenlendi:

Dediklerinin aynısını yapıyroum dostum yine de aktif olmuyor telefonum 11 bunun etkisi olabilir mi acaba ?
Evet bunla alakalıymış 7 yle denedim şu an oluyor ama 11 de olmuyor

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt