Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İphone 6 Plus Kullanıcısıyım 12.4 sürümünde Uncover jailbreak kullanıyorum. Takılmalar vs mevcut olduğu için 12.4.3 e geçerek jailbreak yapmak istiyorum. Checkra1n 12.4.3 de çalışıyor mu tek sorum bu şimdiden teşekkürler.

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Catalina ve Mojave 'yi sistemim desteklemiyor.High Sierra ve Sierra ile de yapılmıyor diyenler var
Catalina desteklemiyor diyenler yanılıyor! macOS Catalina Sürüm 10.15.1 ben yaptım oldu.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İphone 6 Plus Kullanıcısıyım 12.4 sürümünde Uncover jailbreak kullanıyorum. Takılmalar vs mevcut olduğu için 12.4.3 e geçerek jailbreak yapmak istiyorum. Checkra1n 12.4.3 de çalışıyor mu tek sorum bu şimdiden teşekkürler.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Çalışıyor

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İPhone X Unc0ver kullanıyordum 12.1 di sürüm teli sıfırladım jb sildim 13.2.2 e checkra1n temiz bi jb kurulum yaptım eski tweaklarımı yüklüyorum eski yaptığım ayarlar geri geliyor anlamadım ne iş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kralmali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İPhone X Unc0ver kullanıyordum 12.1 di sürüm teli sıfırladım jb sildim 13.2.2 e checkra1n temiz bi jb kurulum yaptım eski tweaklarımı yüklüyorum eski yaptığım ayarlar geri geliyor anlamadım ne iş

dfu modu ile yükle hocam illa kalıntılar kalmıştır temiz kurulum yapman gerek.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
dfu modu ile yükle hocam illa kalıntılar kalmıştır temiz kurulum yapman gerek.
Dfu ile yapsanda geliyor.Her seferinde söylüyorum ama cevap olarak dfu ile yaptığına eminmisin oluyor.Eminim dfu modda bile yapsanız kalıntılar geliyor ama sorun oluşturmuyor.Kalıntı gelmesinin en büyük sebebi yeni iphone olarak kurmamak yedekten yükleme yapmak.

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

ilk icloud ByPass Yapilmıştır Hayırlı Olsun :)

Kira

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Downgrade aracından bir haber yok mu daha ? Veya konuya hakim olanlar bu aracın takibinde mi ?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Yedeklemeyi kapat yedeksiz kullanman lazım. Yedek varsa sil yükleme. Sıfırla cihazı.

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
mac os kurulumu yapacağım ama konunun en başındaki kurulum videosunda kullandıkları anakart bıos ayarlarının bir kısmı benim anakartta yok, ne yapmamı tavsiye ederseniz olan ayarları yapıp kuruluma başlasam sorun cıkar mı?

teşekkür ederim

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
mac os kurulumu yapacağım ama konunun en başındaki kurulum videosunda kullandıkları anakart bıos ayarlarının bir kısmı benim anakartta yok, ne yapmamı tavsiye ederseniz olan ayarları yapıp kuruluma başlasam sorun cıkar mı?

teşekkür ederim
Olan ayarları yap 👍

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Üstadlar telefonu demiyorum pc ye kurulmuyor mac onu diyorum. O yüzden high sierra ve sierra sürümünde jb yapılıyor mu diye sordum

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Olan ayarları yap 👍
teşekkürler, şuan laptopta ssd kullanıyorum onu söküp yerine normal hdd takıp kuracağım, mac os ile işim bittikten sonra ssd yi takınca bios ayarlarını eski haline getirmem gerekecek mi? yoksa windows için sorun teşkil etmezmi?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Üstadlar telefonu demiyorum pc ye kurulmuyor mac onu diyorum. O yüzden high sierra ve sierra sürümünde jb yapılıyor mu diye sordum
Yapılır.

teşekkürler, şuan laptopta ssd kullanıyorum onu söküp yerine normal hdd takıp kuracağım, mac os ile işim bittikten sonra ssd yi takınca bios ayarlarını eski haline getirmem gerekecek mi? yoksa windows için sorun teşkil etmezmi?
SSD’ye kursan daha iyi olur. Biostan ayarları değiştirmene gerek yok. Windows içinde, hackintosh içinde aynısını kullanabilirsin.

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yapılır.

SSD’ye kursan daha iyi olur. Biostan ayarları değiştirmene gerek yok. Windows içinde, hackintosh içinde aynısını kullanabilirsin.
ssd ye kurup şuan çalışan windowsu riske atmaya cesaret edemedim aslında

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yapılır.

Sen hangi sürümle yaptın hocam

Tips
Tips
Üst Alt