Neler yeni

Tweak Cercube For YouTube

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben ne zamandır üyeyim ama yine de indirme yapamıyorum, hata veriyor. Yeni güncelleme de sorunları çözüyor 2 gün sonra yeni bir sorun çıkıyor.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
YouTube uygulamasını güncellemezseniz sorun olmuyor. Mail için olmadı geliştirici ile iletişime geçin

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
3-5 sürüm downgrade ettim hala aynı. E-mail verified falan onay istiyor galiba arkadaşın ki gibi. Ama daha önceden kaç video indirdim saymadım bile. Şimdi böyle demesi saçma. Neyse siliyorum ben bunu. YouTube Tools indireyim 😂

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cercube youtube yükledim üyede oldum fakat onay e postası gelmiyor ve hiç bir şey indiremiyorum yardım pls
Hesaptan çıkış yapıp, yeniden hesap aktivasyonu yapılışını video ile çekerek paylaşırmısınız.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
3-5 sürüm downgrade ettim hala aynı. E-mail verified falan onay istiyor galiba arkadaşın ki gibi. Ama daha önceden kaç video indirdim saymadım bile. Şimdi böyle demesi saçma. Neyse siliyorum ben bunu. YouTube Tools indireyim
Tweak Cercube çok sağlam bir Tweak ve hiç problem yaşamadım bugüne kadar..

Tweak Cercube’nin kullandığı dizinler normal tweakler gibi değil yani CallRecorder (ihacX)
, WatusiTools gibidir.. bu dizinlerdeki kırıntıları temizleyin sonra tekrar yükleyin Cercube’yi tabiki korsan bir cercube yüklenmediyse..

Download için artık üyelik şart.. birden fazla download yapma özelliği de eklenmiştir (sürüm 5.0.5 ile)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak Cercube çok sağlam bir Tweak ve hiç problem yaşamadım bugüne kadar..

Tweak Cercube’nin kullandığı dizinler normal tweakler gibi değil yani CallRecorder (ihacX)
, WatusiTools gibidir.. bu dizinlerdeki kırıntıları temizleyin sonra tekrar yükleyin Cercube’yi tabiki korsan bir cercube yüklenmediyse..

Download için artık üyelik şart.. birden fazla download yapma özelliği de eklenmiştir (sürüm 5.0.5 ile)
Önceden indirme yapıyordum. Sorun oldu sonra 5.0.5 ile güncelleyip düzeltti sorunu. Ama tekrardan hata vermeyi başladı son 3-4 gündür. Yeni kayıt olayım dedim yine aynı hatayı veriyor. Yeni fr yaptım zaten bir tweak de yoktu. Direk orijinal reposundan kuruyorum. Hala anlamıyorum ama e-mail not verified gibi bir hata veriyor.

tsukai26

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hesaptan çıkış yapıp, yeniden hesap aktivasyonu yapılışını video ile çekerek paylaşırmısınız.
Hesaptan açtıktan sonra herhangi bir yere giripte yapıyorsak onu bilmiyorum hesabı açtıktan sonra maili kontrol ettiğimde gelmiyor onay postası videoyu şuan çekemem çalışıyorum
Mesaj düzenlendi:

Video felan varsa paylaşa bilir misiniz

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mail onaylatmak gerekiyor bu konudan sonra yeni hesapla giriş yapıp onaylattım. Video indirmek için cercube ikonuna tıklayınca verify geliyor ekrana ona tıklayarak onay mesajı yollayabilirsiniz. Birkaç Kere denemeniz gerekebilir.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
13045

İndire tıkladığım da böyle kalıyor. Yuvarlak da dönüp dönüp duruyor. Hiç bir yere tıklamaya da izin vermiyor. Maile onay da gelmedi.

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Onay gelse bile birşey indiremezsin generic error hatası verecektir güncelleme beklemen lazım

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende onayladim fakat indirdiği müziki kütübhaneye Atamıyorum bu sorun yaşayan varmı?

tsukai26

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Mail onaylatmak gerekiyor bu konudan sonra yeni hesapla giriş yapıp onaylattım. Video indirmek için cercube ikonuna tıklayınca verify geliyor ekrana ona tıklayarak onay mesajı yollayabilirsiniz. Birkaç Kere denemeniz gerekebilir.
Tam olarak nereye basmam gerekiyor foto atabilir misiniz acaba anlamadım

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
cercubenin eski sürümlerinide çalıştıramadım çalıştıra bilen varmı

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar YouTube’dan Cercube ile video veya ses indirmeye çalıştığımda aşağıda “This operation could not be completed.” Hatası veriyor sabah herhangi bir sorun yoktu az önce hata ile karşılaştım sizde de var mı böyle bir sorun??

5142A19A-1FEA-44B1-811F-CBC911093AA9.jpeg

7w157

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
import to library sıkıntısız çalışıyor

KRYPTQN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben bu cercube u kullanamadım ya oturum açıyom felan ama indirme yapamıyom yine anlamadım premium istiyor

Tips
Tips
Üst Alt