Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Chariz.io adresine giriyorum fakar account seçeneğinden başka bir yer yok, yanlış siteye giriyor olabilirmiyim ? Satın alınanlar diye bir sekme göremiyorum..
Account tıkla aşağıda satın alınanlar (purchases) da gözükür

emirhanates

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Alırken yanlış hesap girmişsin (hesap id ile satın almışsın) alım yaptığın hesap ile açmayı dene tabi öyle bir hesap varsa
Yoksa eğer iletişime geç.
Ya tamam 30 lirasında değilim düzgün bi şekilde nasıl yapabilirim bunu ? En baştan yapıyım.. Allah sendende razı olsun başını ağrıttım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ya tamam 30 lirasında değilim düzgün bi şekilde nasıl yapabilirim bunu ? En baştan yapıyım.. Allah sendende razı olsun başını ağrıttım
Kullandığın chariz hesap id sini (Account kısmında) gönder.
eposta ile durumu izah et ve yanlış hesaptan dolayı indiremediğini düzeltilip carbridge tweakının yeni hesabına tanımlanmasını iste.
Epostana gelen satın alım bilgilerinide ekle.

emirhanates

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mailleştim şimdi, satın alma değil bağış yapmışım.. tekrar repodan almam gerekiyormuş. Nasıl alayım lütfen yardımcı olurmusunuz ?

emirhanates

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulama kurma sayfasına girdiğinde böyle bi görüntü çıkıyor mu?
Mesaj düzenlendi:

Ben kurdum direk arabaya gittim denemeye cayır cayır çalışıyor tüm uygulamalar youtube yandex vs sadece netflixte sorun var.
Dostum ödemeyi tam olarak nerden yaptın ? Resim atarmısın ?
Mesaj düzenlendi:

bu arada telefon 7 plus ios 12.2

Son düzenleme:

emirhanates

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulama kurma sayfasına girdiğinde böyle bi görüntü çıkıyor mu?
Mesaj düzenlendi:

Ben kurdum direk arabaya gittim denemeye cayır cayır çalışıyor tüm uygulamalar youtube yandex vs sadece netflixte sorun var.
hallettim..valla sonunda hallettim ama şuan aracın yanında değilim deneyemiyorum, ama car bridge diye bir uygulama inmedi, araca bağlanınca tüm uygulamalarımı görüyorum otomatik olarak ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ben ödemeyi yaptım. Kur yerine değiştir cıkıyor. Menüye bakıyorum indirilirmemiş neden olabilir. Ve Rocketboot ve cydia substrate yüklü değil diyor ama yüklü bende.
carbridge cihaza kurmak ve çalıştırabilmek için öncelikle rocketbootstap 1.0.6 ve cydia substrate 99.0 güncellemelerini yapman gerekiyor

repoyu ekleyip tekrar kontrol edermisin.

Willrock

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
carbridge cihaza kurmak ve çalıştırabilmek için öncelikle rocketbootstap 1.0.6 ve cydia substrate 99.0 güncellemelerini yapman gerekiyor

Siz cevap yazmadan az önce subsrateyi kaldırdım tekrar kurayım dedim. Ama şuan cydia hiç giremiyorum. Teli kapatım açtık tektar jb yaptım yine gitmiyor. Nasıl yapabilirim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Siz cevap yazmadan az önce subsrateyi kaldırdım tekrar kurayım dedim. Ama şuan cydia hiç giremiyorum. Teli kapatım açtık tektar jb yaptım yine gitmiyor. Nasıl yapabilirim.
Uncover ayarlardan reinstal cydia sekmesini açın ve jb yapın sorun düzelmezse restore rootfs ile restore edin.

Willrock

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uncover ayarlardan reinstal cydia sekmesini açın ve jb yapın sorun düzelmezse restore rootfs ile restore edin.
Tşkler oldu tekrar giriyorum :)
Mesaj düzenlendi:

Tşkler çok sağlun yüklendi. Birazdan araçta denicem. 😃

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Willrock

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mrblar. Ben bir sorum olucak arkadaşlar. Ekranın solundaki Menüleri film izlerken kaybedebiliyormuyuz. Mesala ekrana basınca geri gelicekler ama tam ekran olunca görünmeyecekler.

Ekli dosyalar

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Mrblar. Ben bir sorum olucak arkadaşlar. Ekranın solundaki Menüleri film izlerken kaybedebiliyormuyuz. Mesala ekrana basınca geri gelicekler ama tam ekran olunca görünmeyecekler.
Bildiğim kadarıyla öyle bişey yok

brstlk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
NGXplay ile sol kısmı kaldırabiliyorsun hocam fakat sanırsam o uygulama güncel bulunmuyor şuan, carplay için en iyi seçenek carbridge

Willrock

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
NGXplay ile sol kısmı kaldırabiliyorsun hocam fakat sanırsam o uygulama güncel bulunmuyor şuan, carplay için en iyi seçenek carbridge
Anladım hocam. Peki carbridge kullanıyorum. Hem telefon ekranında hemde araç ekranında videoyu göremiyorum. Telden girince araçta görünmüyor. Öyle bir özellik varmı.

kyazmaci468

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
128371283812839Başarılı bir sekilde satın aldim kurdum ancak youtube veya baska uygulamaya tiklayinca ekran bugulanip donuyor bi 2 dakika sonrada en son attigim uyariyi veriyor cozumu nedir acaba ?

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Anladım hocam. Peki carbridge kullanıyorum. Hem telefon ekranında hemde araç ekranında videoyu göremiyorum. Telden girince araçta görünmüyor. Öyle bir özellik varmı.
Ayarlardan portal app aktifleştirip araç üzerinde CarPlayden portal uygulamasını aç. Ekran olduğu gibi yansır

emrecirci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
selam, şöyle bir sorunum var slieo ile jailbreak yaptım, carbridgeyi yükledim fakat ayarlarda görünmüyor ne yapmam gerekir

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
selam, şöyle bir sorunum var slieo ile jailbreak yaptım, carbridgeyi yükledim fakat ayarlarda görünmüyor ne yapmam gerekir
rocketbootstap güncelleyin
Yine gözükmüyorsa jb devre dışı bırakın ve chimera jb ayarlardan load tweaks açık olduğundan emin olun.

emrecirci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
load tweaks açık sanırım diğer tweaklerde sorun yok kurdum filizayı filan

Tips
Tips
Üst Alt