Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

TayfunRAras

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bendede oldu dedim satin alayim aldim yine ayni Problem kardes anomene den kaynaklaniyor sildim simdi tikir tikir sende dene istersen Anemone yi kaldir tekrar kurarsin ben kaldirdim temelli belki ileride gpüncellenirse kurariz

Aynen dediğin gibi anomene hem cihazı aşırı derece ısındırıyordu ve kabloyu çıkarınca respring atıyordu. Kaldırınca sorun çözüldü. Teşekkür ederim.

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar
Maalesef kurun bize kazık attığı bir ülkedeyiz
Ancak 5usd böyle bir tweak ve arabadaki kullanım kolaylığı için gayet makul.
Chariz den alın geçin uğraşmayın bu hatalarla

k1ng27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar
Nasıl alacağımızı rica etsem anlatabilirmisiniz biraz yeniyimde jailbreakte

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ödeme yapmak için tüm dünyada kullanılan arayüze üye olmanız gerekli, maalesef biraz uğraştırıcı
Bunun nasıl yapılacağı bu forumlarda detaylı olarak mevcut
Sonrası basit tweak i satın alacaksınız

k1ng27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arayüz dediğiniz şey nedir. Pay pal mi

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Herkese merhaba.

Buna bi çözüm bulundumu acaba
Satın al diyor 😄 ben ilk gün satın almıştım en ufak hata almıyorum
Mesaj düzenlendi:

Arayüz dediğiniz şey nedir. Pay pal mi

Site gerekli yönlendirmeleri yapıyor basitçe alabilirsin ama PayPal hesabın olması şart
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar
Kesinlikle katılıyorum

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Araç giderken video izlemek yasal değil. Apple bunu asla yapmaz. iOS 12 ile birlikte farklı navigasyonlar çalışabilecek başka bişeyin çalışacağını düşünmüyorum
Tesla park halinde video hatta oyun oynatmayı başlatıyor
Bence böyle birşey yapılabilir

k1ng27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Paypal tr de kapandı diye okudum kendi sitesinde yanlış mı biliyorum. Nasıl alacağım kafayı yedim

Cevher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Dosya123 hocam merhaba nasılsın :) bişe soracaktım google Mapsi telefonda kullanırken gps düzgün çalışıyor fakat carbridge bağlantısı yaparsan her zaman olmamakla beraber ama genelde gps saçma sapan yerlede gösteriyor aracı ikide bir rota bulunuyor falan çıkıyor. Bunun ilgili bi malumatın varmı

Son düzenleme:

serhatsertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
PayPal için Amerika'dan hesap açacaksınız , araştırın bir çok sitede nasıl hesap alınır detaylı açıklıyorlar.
Mesaj düzenlendi:

Paypal tr de kapandı diye okudum kendi sitesinde yanlış mı biliyorum. Nasıl alacağım kafayı yedim
PayPal için Amerika'dan hesap açacaksınız , araştırın bir çok sitede nasıl hesap alınır detaylı açıklıyorlar.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
@Dosya123 hocam merhaba nasılsın :) bişe soracaktım google Mapsi telefonda kullanırken gps düzgün çalışıyor fakat carbridge bağlantısı yaparsan her zaman olmamakla beraber ama genelde gps saçma sapan yerlede gösteriyor aracı ikide bir rota bulunuyor falan çıkıyor. Bunun ilgili bi malumatın varmı
Merhaba hocam teşekkürler sen nasılsın 👋 ben apple haritalardan başka navigasyon kullanmadığım için bilgim yok maalesef

k1ng27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Mesaj düzenlendi:

Teşekkür ederim.

rkan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba
Aynen bende aynı sıkıntıyı çekıyorum suan için çözum olarak LocationService ( Ccsupport) kulanıyorum denetıme on/off eklıyor aç kapat yaptımda duzeltıyor

Cevher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba
Aynen bende aynı sıkıntıyı çekıyorum suan için çözum olarak LocationService ( Ccsupport) kulanıyorum denetıme on/off eklıyor aç kapat yaptımda duzeltıyor
Teşekkür ederim hocam bi deniyelim bakalım ne olacak

selcukk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Çözüm için uğraşıyorum, çözülünce buradan bilgilendireceğim.

JailbreakTR
Yusuf hocam,
1.0.2 sürümünde ekrana gelen uyarı yazısıyla ilgili bir çözüm bulabildiniz mi? Nasıl bir yol izleyelim.

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
IOS 10.3.3 64bit sürümde 0.9.1 versiyon gayet iyi çalışıyor. Son sürüm için muhtemelen satın almak lazım. Bu program için emeği geçenlere teşekkür ederim.

Tips
Tips
Üst Alt