Neler yeni

Tweak BytaFont 3

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Az önce snowboard güncellemesini yayınladı geliştiricisi. Font da destekliyor artık. Onu kullanmanı öneririm. Bytafont’da WhatsApp tik sorunu var çünkü.
Güncellemeyi yaptım lakin fontlar tweak içerisinde gözükmüyor..
Bahsettiğiniz font desteklemesini nasıl gerçekleştireceğiz acaba?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Güncellemeyi yaptım lakin fontlar tweak içerisinde gözükmüyor..
Bahsettiğiniz font desteklemesini nasıl gerçekleştireceğiz acaba?
Önce "SnowBoard Font" tweakini indir hocam. ( Adına o kadar takılma, Snowboard font yazanı indir direk) Sonra reposundan Fonts - Theme bölümünden font indir. Ardından SnowBoard'a gir, Extensitions bölümünden fontu aç, ve yukarıdaki Select Theme bölümünden fontu aktif et. Sonra respring.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Önce "SnowBoard Font" tweakini indir hocam. ( Adına o kadar takılma, Snowboard font yazanı indir direk) Sonra reposundan Fonts - Theme bölümünden font indir. Ardından SnowBoard'a gir, Extensitions bölümünden fontu aç, ve yukarıdaki Select Theme bölümünden fontu aktif et. Sonra respring.
Evelyn’s reposunda olmayan fontlar için nasıl bir yol izlemek gerekir acaba? Çünkü istediğim fontlar orada mevcut değil!

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@AirLife
Birkaç zamandır konuya bakamamıştım..
Belirttiğiniz gibi “Snowboard Font Extension” tweaki yükledim ve yine belirttiğiniz repodan deneme amaçlı muhtelif fontlar indirdim.
Ne var ki fontlar Snowboard içinde görünmedi. Filza ile kopyalayıp temalar bölümüne aktardım. Bu kez fontlar göründü lakin uygula diyerek respring yaptığımda font değişikliği olmadı.
Belirttiğiniz repo içeriğinde bulunmayan fontlar için de aynı işlemi yaptığımda fontlar snowboard temalar bölümünde görünüyor fakat yine değişim olmuyor..
Bilgi vermek istedim..
Sağlıcakla..

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@AirLife
Birkaç zamandır konuya bakamamıştım..
Belirttiğiniz gibi “Snowboard Font Extension” tweaki yükledim ve yine belirttiğiniz repodan deneme amaçlı muhtelif fontlar indirdim.
Ne var ki fontlar Snowboard içinde görünmedi. Filza ile kopyalayıp temalar bölümüne aktardım. Bu kez fontlar göründü lakin uygula diyerek respring yaptığımda font değişikliği olmadı.
Belirttiğiniz repo içeriğinde bulunmayan fontlar için de aynı işlemi yaptığımda fontlar snowboard temalar bölümünde görünüyor fakat yine değişim olmuyor..
Bilgi vermek istedim..
Sağlıcakla..
Değişiyor hocam galiba sende sorun var. Respring atmayı dene bir de.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Başka bir sorun var o zaman. Uğraşırım dersen RootFS yap, ondan sonra dene bir de.
İlginize ve emeğinize teşekkür ederim..
Şu an sistemde herşey stabil olduğu için uğraşmak beyhude olur, sorun çıkarsa tavsiyenizi de değerlendiririm..

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Arkadaşlar nedense BytaFont’a tıklayınca atıyor kaldırıp yükledim sorun aynı başka repolardan da yükledim yine sorun aynı.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu BytaFont için whatsapp mavi tık olayını düzeltme yolu yok mu? Onun dışında gayet stabil 12.4 de

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu BytaFont için whatsapp mavi tık olayını düzeltme yolu yok mu? Onun dışında gayet stabil 12.4 de
arkadasin dedigi gibi iThemer kullan onda mavi tik sorunu da yok butun sistemde de fontlar calisiyor gayette stabil

mehmed.ylcn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar cydiadan tweak olarak font indirdim BytaFont3 uygulamasına girdim indirdiğim font gözükmedi respiring yaptım yine aynı

Library/BytaFont3 klasörüne attım indirdiğim fontu klasör olarak yine gelmedi programın içine nasıl yapabilirim ?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadasin dedigi gibi iThemer kullan onda mavi tik sorunu da yok butun sistemde de fontlar calisiyor gayette stabil
İthemer için snowboardu kaldırmak lazım sanırım.Hem tema hem font kullanabileceğimiz bir sistem yok sanırım

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İthemer için snowboardu kaldırmak lazım sanırım.Hem tema hem font kullanabileceğimiz bir sistem yok sanırım
Tam bilmiyorum ama anemone tweaki vardi ben hic kullanmadim da bilen varsa illa yardimci olacaktir

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@JB-Alper ithemer hem yazı hem tema aracıdır ben kullanıyorum memnunum.

canocan96

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar yazi tipini değiştiriyorum bytafont3 programı ile whatsapp tik işaretleri kayboluyor bunu nasıl halledebilirim?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar yazi tipini değiştiriyorum bytafont3 programı ile whatsapp tik işaretleri kayboluyor bunu nasıl halledebilirim?
A-font kullan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

canocan96

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
istediğim fonttu indirebiliyor muyum?
Mesaj düzenlendi:

A-font kullan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
tweak kullanıyorum fakat klavyi yazi fontuna uygun yapamadım nasıl yapacağiz ?

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
istediğim fonttu indirebiliyor muyum?
Mesaj düzenlendi:

tweak kullanıyorum fakat klavyi yazi fontuna uygun yapamadım nasıl yapacağiz ?
ne demek istediginizi anlayamadım tam olarak.

Tips
Tips
Üst Alt