Neler yeni

Tweak BytaFont 3

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.1.2
Az önce snowboard güncellemesini yayınladı geliştiricisi. Font da destekliyor artık. Onu kullanmanı öneririm. Bytafont’da WhatsApp tik sorunu var çünkü.
Güncellemeyi yaptım lakin fontlar tweak içerisinde gözükmüyor..
Bahsettiğiniz font desteklemesini nasıl gerçekleştireceğiz acaba?

AirLife

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
12.1.2
Güncellemeyi yaptım lakin fontlar tweak içerisinde gözükmüyor..
Bahsettiğiniz font desteklemesini nasıl gerçekleştireceğiz acaba?
Önce "SnowBoard Font" tweakini indir hocam. ( Adına o kadar takılma, Snowboard font yazanı indir direk) Sonra reposundan Fonts - Theme bölümünden font indir. Ardından SnowBoard'a gir, Extensitions bölümünden fontu aç, ve yukarıdaki Select Theme bölümünden fontu aktif et. Sonra respring.

by.erkans

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.2
Snowboard güzel olmuş

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.1.2
Önce "SnowBoard Font" tweakini indir hocam. ( Adına o kadar takılma, Snowboard font yazanı indir direk) Sonra reposundan Fonts - Theme bölümünden font indir. Ardından SnowBoard'a gir, Extensitions bölümünden fontu aç, ve yukarıdaki Select Theme bölümünden fontu aktif et. Sonra respring.
Evelyn’s reposunda olmayan fontlar için nasıl bir yol izlemek gerekir acaba? Çünkü istediğim fontlar orada mevcut değil!

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.1.2
@AirLife
Birkaç zamandır konuya bakamamıştım..
Belirttiğiniz gibi “Snowboard Font Extension” tweaki yükledim ve yine belirttiğiniz repodan deneme amaçlı muhtelif fontlar indirdim.
Ne var ki fontlar Snowboard içinde görünmedi. Filza ile kopyalayıp temalar bölümüne aktardım. Bu kez fontlar göründü lakin uygula diyerek respring yaptığımda font değişikliği olmadı.
Belirttiğiniz repo içeriğinde bulunmayan fontlar için de aynı işlemi yaptığımda fontlar snowboard temalar bölümünde görünüyor fakat yine değişim olmuyor..
Bilgi vermek istedim..
Sağlıcakla..

AirLife

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
12.1.2
@AirLife
Birkaç zamandır konuya bakamamıştım..
Belirttiğiniz gibi “Snowboard Font Extension” tweaki yükledim ve yine belirttiğiniz repodan deneme amaçlı muhtelif fontlar indirdim.
Ne var ki fontlar Snowboard içinde görünmedi. Filza ile kopyalayıp temalar bölümüne aktardım. Bu kez fontlar göründü lakin uygula diyerek respring yaptığımda font değişikliği olmadı.
Belirttiğiniz repo içeriğinde bulunmayan fontlar için de aynı işlemi yaptığımda fontlar snowboard temalar bölümünde görünüyor fakat yine değişim olmuyor..
Bilgi vermek istedim..
Sağlıcakla..
Değişiyor hocam galiba sende sorun var. Respring atmayı dene bir de.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.1.2
Değişiyor hocam galiba sende sorun var. Respring atmayı dene bir de.
Maalesef netice değişmiyor, sağlık olsun..
Şimdilik Bytafont ve A-font ile idare ediyorum..

AirLife

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
12.1.2
Maalesef netice değişmiyor, sağlık olsun..
Şimdilik Bytafont ve A-font ile idare ediyorum..
Başka bir sorun var o zaman. Uğraşırım dersen RootFS yap, ondan sonra dene bir de.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.1.2
Başka bir sorun var o zaman. Uğraşırım dersen RootFS yap, ondan sonra dene bir de.
İlginize ve emeğinize teşekkür ederim..
Şu an sistemde herşey stabil olduğu için uğraşmak beyhude olur, sorun çıkarsa tavsiyenizi de değerlendiririm..

Üst Alt