Neler yeni

Tweak BytaFont 3

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Değerli @AirLife, öncelikle emeğin ve konu güncellemen için teşekkür ederim..
Belirtmiş olduğun tüm işlemleri harfiyen yaptım, indirmiş olduğum fontları filzada ilgili yere taşıdım,
Fakat ne yazık ki ifont uygulamasının install bölümüne gelmediler, devam edemedim..

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Daha kisayolu var bunuda ekle konuya istersen..

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@omeraksoy
Öncelikle sizin konunuzdakileri denediğimi itiraf etmeliyim..
Sonuç orda da olumsuz oldu ne yazık ki!

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Pix' Repo'sundan yükledim sayın Aksoy.. (yaypixxo.com)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Değerli @AirLife, öncelikle emeğin ve konu güncellemen için teşekkür ederim..
Belirtmiş olduğun tüm işlemleri harfiyen yaptım, indirmiş olduğum fontları filzada ilgili yere taşıdım,
Fakat ne yazık ki ifont uygulamasının install bölümüne gelmediler, devam edemedim..
UserImportedFonts bölümünde .tff olarak olacak dosyalar. Öyle yaptın mı ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bakın ısrarla .tff olarak beyan ediyorsunuz..
.otf veya .ttf farketmez lakin .tff farkeder..
Lütfen dikkat buyurun!
Tek sıkıntın bu olsun hocam. Yanlış yazmışım sadece de dikkat edilecek bir nokta olmamalı bu. Fontu indir istediği tür de olsun dosyası.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tek sıkıntın bu olsun hocam. Yanlış yazmışım sadece de dikkat edilecek bir nokta olmamalı bu. Fontu indir istediği tür de olsun dosyası.
Herhangi bir sıkıntı söz konusu değil @AirLife
Sadece netice olarak tekrar ifade etmem gerekirse, fontlar ifont uygulamasının install bölümünde gözükmüyor ne yazık ki..
Farklı fontlarla ve tabii itinayla tekrar deneyeceğim bakalım..

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
BytaFont iOs 12 i tweak mode ile beraber deb olarak paylaşabilecek varmı reposu kapandığından cydia’dan yükleyemiyorum

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hayır o repoyu kurarken cydia kıpkırmızı yazı doluyor repo’da bi sorun var sanırım! Diğer repolardan denedim onlarda safe moda atıyor
Orijinal reposuna bakarsan yani ModMyi olması lazım onda güncel değil. Safe moda atabilir. Bende araştırdım genellikle crackli repolarda var bu tweak. Ama yaypixxo orijinal reposu. Ondan başka çaren yok diyebilirim.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Orijinal reposuna bakarsan yani ModMyi olması lazım onda güncel değil. Safe moda atabilir. Bende araştırdım genellikle crackli repolarda var bu tweak. Ama yaypixxo orijinal reposu. Ondan başka çaren yok diyebilirim.
Deb dosyasini indirilp arkadaşa at bence:)

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Tamam halloldu teşekkürler, Dediğin gibi imiş, Orjinal repoyu filzadan eskiden kalan bir sürü BytaFont içeriği vardı + bide yaypix reponunda aynı şekilde onları temizleyip repoyu ekledim ordan kurdum düzeldi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tamam halloldu teşekkürler, Dediğin gibi imiş, Orjinal repoyu filzadan eskiden kalan bir sürü BytaFont içeriği vardı + bide yaypix reponunda aynı şekilde onları temizleyip repoyu ekledim ordan kurdum düzeldi
Az önce snowboard güncellemesini yayınladı geliştiricisi. Font da destekliyor artık. Onu kullanmanı öneririm. Bytafont’da WhatsApp tik sorunu var çünkü.

Tips
Tips
Üst Alt